+
I która pała żądzą rewanżu za porażkę w III rundzie.

Guest 3669645

Guest
Aaargh. Ale Francja spartoliła. Taka szansa, szkoda. Wolałbym ich w finale, ale cóż...

A już zaraz bijemy Niemców :D

Mam nadzieję, że w przeciwieństwie do mediów, nasi siatkarze nie są już mentalnie w finale. Lekceważenie przeciwnika może się źle skończyć. Bez odpowiedniej koncentracji może dojść do nieprzyjemnej niespodzianki. Wystarczy sobie przypomnieć, jak nasi się męczyli z najsłabszą drużyną turnieju, Kamerunem.

Last edited:
Kurde, nasi nie grają zbyt dobrze dzisiaj niestety... Na Niemców może to starczy, ale jutro raczej nie.

Tak jak przewidywałem, nasi nie potrafią spiąć pośladów przed spotkaniem ze słabszym przeciwnikiem. :D Daliby Włochy, czy Argentynę to poszłoby jak z płatka. :p

Według Ciebie na tym mundialu Włochy i Argentyna były wymagającym rywalem? :D

Przy dobrym wyniku nie potrafimy grac punkt za punkt. W 2 secie było 9:15 dla naszego zespołu, a skończyło się wygraną na przewagi. W 3 secie to samo 5:10, a ostatecznie przegrana.

Guest
Pięknie. Teraz ten set musimy wygrać, naprawdę nie mam sił na kolejny tie-break...