Poradniki Cosplayowe - Yennefer

+
Tak się zastanawiam, czy jakbyśmy się cofnęli w czasie i model Yennefer miał kasztanowy kolor włosów, i był modelem Triss z Wiedźmina 2 , to obstawiam że nie przeszkadzałby mi. Ta twarz nie jest szpetna. Druga sprawa, że obecna Triss postawiła wysoko poprzeczkę ;) Wiec wszyscy narzekamy bo chcemy ujrzeć w Yen to co sprawiło, że Geralt jest gotów dla niej zrobić wszystko ;)
 
REDzi robia najfajniejsze growe dziewuchy ever (plus Mass Effecty i Lara Crofr AD 2013), ale z ta Yenn to kompletna wtopa. Jak można postawić obok siebie takie arcydziełka dizajnerskie, jak Ciri i Triss, a tuz obok takie cos, co WCALE nie przypomina książkowej Yennefer. Przejrzalam kilka stron tego watku i nie wiem, które arty sa aryginalnie od REDow, bo wszystkie wygladaja jak fan art. Nawet nie chodzi o to, ze Yenn jest brzydsza od Triss (a jest IMO), tylko o to, ze nie przypomina Yenn książkowej.

Drodzy REDzi, czemu Triss jest ladniejsza od Yenn? Czy ma to utrudnić wybor? W prawdziwym zyciu często, zbyt często, ludzie sadza ksiazke po okładce i to, co foremniejsze, gładsze, słodsze i młodsze gotowi sa uznac za najbardziej chciane. Czy jako fanka sagi pojde za ortodoksja i kaze wiedźminowi wybrać Yenn, mimo ze Triss bardziej mi się podoba? Mój wiedzmin jest neutralny, nie zabija rozumnych stworow i woli Yenn ponad inne nadobne niewiasty, przynajmniej przy pierwszym podejściu do gry :)

Zachodze w glowe, czemu Yenn jest taka jakas.....
 
Też od dłuższego czasu czytałem forum i relacje są zadziwiające :D
Najpierw Yen na filmiku i płacz, potem poradnik - którego zwyczajnie ktoś nie dopieścił - i nagle Yen z SoD super :D
Ja w ogóle się nie przejmuję, a Yen jak odnajdę w grze to wtedy ocenię. Z tego co było widać na filmikach grafika jest super, a takie wyciągnięte modele z gry z nie wiadomo jakim oświetleniem itp. to tyle co przecieki przed premierą, czy o kant d można rozbić.
 
View attachment 6169

Pożyczyłem z int.
Teraz patrzę i się zastanawiam, wygląda mi na to, że nie będzie nam dane zobaczyć twarz Yen.
Wydaje mi się że ona stoi tyłem, nie wiem na ile mogę się mylić, ale po posturze stwierdzam że taka poza przodem byłaby conajmniej dziwna.
Jak myślicie?
 

Attachments

  • section-characters1.jpg
    section-characters1.jpg
    69.1 KB · Views: 37
Pożyczyłem z int.
Teraz patrzę i się zastanawiam, wygląda mi na to, że nie będzie nam dane zobaczyć twarz Yen.
Wydaje mi się że ona stoi tyłem, nie wiem na ile mogę się mylić, ale po posturze stwierdzam że taka poza przodem byłaby conajmniej dziwna.
Jak myślicie?
Też mam takie wrażenie. A nawet wydaje mi się, że to w ogóle niekoniecznie jest Yennefer :p
 

Guest 3669645

Guest
Yennefer, bo widać te "futrzane" elementy stroju. No i włosy -Na 100% bujne loki.

A tyłem jej nie pokażą. To byłby troll stulecia. Wydaje Wam się przez te ciemniejsze fragmenty obrazka :p
 
Popatrz na rękę po prawej stronie postaci - ręka tak wygięta w łokciu i nadgarstku musi być widoczna z tyłu.
 
Nie no ludzie, z przodu przecież jest. Ręka może tak wyglądać z przodu. To jest tak jak z tą reklamą w internetach z baletnicą, co się kręci w obie strony.
 
Może tego aż tak dobrze tu nie widać, ale spójrzcie na prawą nogę. Tam jest słaby, bo słaby, ale zarys buta. Yen stoi przodem.
 
Ja tam tez nie widzę, żadnych anatomicznych przeszkód, by Yen stała przodem. Zresztą Janeczka stojąca tyłem, byłaby raczej ciekawym zabiegiem marketingowym. :D
 
Jeżeli to nowy model Yennefer, to mnie kupił. Lepszy niż poprzedni zdecydowanie. Jeżeli tak nasza pani będzie się prezentować w grze to jestem więcej niż usatysfakcjonowany.
 
Wygląda genialnie. Fajnie jakby nam REDzi pokazali jak wygląda ten nowy model na silniku gry, jeżeli uda/udało im się osiągnąć to co na tej fotce to bym chyba z radości skoczył. :p.
 
Oj tak, piękna te Dżenifer xd tylko te usta jakby przyduże, REDzi mogliby wreszcie zaktualizować jej poradnik.
 

Guest 3669645

Guest
Na artach Yen zawsze wyglądać będzie inaczej niż w grze i renderach, na tym i poprzednim jest taka sobie. Wszystko przez te usta chyba.
 
Top Bottom