Poradniki Cosplayowe - Yennefer

+
Nie zdzierżyłem... Coś strasznie z komiksów Polcha ta Yen z arta. Fakt - lepsza niż z poradnika, ale usta... Przy okazji, oczy fiołkowe to nie to samo co fioletowe.
 
@adventus Co Ty jej zrobiłeś?! Już i tak miała za duże usta. Czemu ją tak skrzywdziłeś?
Hipokryzja jakaś... Najpierw tworzą Związek Tylko-Yennefer-Rudzielcom-Mówimy-Nie, a potem robią z niej takie szkaradztwo. Toż to wygląda gorzej niż Yen z poradnika. Wydawać by się mogło, że się nie da, a jednak.
:troll:

Przesądzasz, ta Yen wygląda o niebo lepiej niż ta z poradnika, tyle że usta jej za duże czerwoni zrobili a tak to jest bardzo fajna.
 
Nie ma szans żeby trafiło wszystkim w gusta. Dla mnie jest genialna, usta fakt przesadzone ale to dla mnie jedyny mankament. Kolor oczu? nie obchodzi mnie to za specjalnie. Dla mnie najlepsza wersja jak dotychczas ( włączając wszystkie fan arty oraz oficjalne prezentacje Yen)
 
Nie ma szans żeby trafiło wszystkim w gusta. Dla mnie jest genialna, usta fakt przesadzone ale to dla mnie jedyny mankament. Kolor oczu? nie obchodzi mnie to za specjalnie. Dla mnie najlepsza wersja jak dotychczas ( włączając wszystkie fan arty oraz oficjalne prezentacje Yen)

Ale przecież ten art jest tak komiksowy, że jakby Ona tak miała wyglądać w grze to wyglądała by jak z World Of Warcraft, według mnie idzie to w bardzo złą stronę taką efekciarską (do Moby może by pasowała),ale nie jako Yen z Cyklu Wiedźmińskiego. Redów stać na świetny design postaci patrz: Ciri, Triss, i wyobrażenie Jej nie ma nic do rzeczy, dotychczasowe propozycje są po prostu słabo wykonane i kropka.
 
Ale przecież ten art jest tak komiksowy, że jakby Ona tak miała wyglądać w grze to wyglądała by jak z World Of Warcraft, według mnie idzie to w bardzo złą stronę taką efekciarską (do Moby może by pasowała),ale nie jako Yen z Cyklu Wiedźmińskiego. Redów stać na świetny design postaci patrz: Ciri, Triss, i wyobrażenie Jej nie ma nic do rzeczy, dotychczasowe propozycje są po prostu słabo wykonane i kropka.

To twoja opinia, ja uważam wręcz przeciwnie. Poza tym to jest art, więc na silniku z gry oraz modelu nie będzie wyglądać jak z World of Warcraft. Co chyba jest całkiem logiczne, no chyba że nie oglądałeś 35 minutowego gameplaya i nie widziałeś żadnych modeli z W3 do tej pory. Poza tym twoje rozumowanie jest całkowicie błędne. Jeżeli Yen w grze byłaby kreskówkowa, to każda postać również.
 
To twoja opinia, ja uważam wręcz przeciwnie. Poza tym to jest art, więc na silniku z gry oraz modelu nie będzie wyglądać jak z World of Warcraft. Co chyba jest całkiem logiczne, no chyba że nie oglądałeś 35 minutowego gameplaya i nie widziałeś żadnych modeli z W3 do tej pory. Poza tym twoje rozumowanie jest całkowicie błędne. Jeżeli Yen w grze byłaby kreskówkowa, to każda postać również.

Napisałem, że na arcie wygląda komiksowo, w poradniku jest model i wygląda jak ze starego MMO, w grze nie widzieliśmy jej wcale (nie licząc trailera), wiec podpinanie do tej kwestii gameplaya mija się z celem. Nie napisałem nigdzie, że jest kreskówkowa, tylko patrząc na poradnik to po prostu w porównaniu z innymi postaciami (z innych poradników) słaby model.
 
Tyle że ja się nie odniosłem ani razu do poradnika, bo też uważam za tamten model skopany. Na arcie ma całkowicie zmienioną twarz, i jeżeli z taką twarzą przełożyliby ją do gry, tylko usta zmniejszyć to dla mnie jest to najlepsza wizja Yen, bijąca nawet tą z SoD trailera.
 
Nie wiem, czy było, ale wstawię.
IMO, Yen idealna:

Znalezione na Witcher Memes
 

Guest 3669645

Guest
Kuboniusza są granatowe, zaś szinczy zbyt matowe.

Joł!
 
Top Bottom