Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
A ja szczerze wątpię, że materiał na konferencji M$ pochodził z XO. Na prawdziwy gameplay z konsol przyjdzie nam jeszcze poczekać, zwłaszcza z PS4.
 

Guest 3669645

Guest
A ja szczerze wątpię, że materiał na konferencji M$ pochodził z XO. Na prawdziwy gameplay z konsol przyjdzie nam jeszcze poczekać, zwłaszcza z PS4.
No nie wiem. Gameplay z konferencji M$ jest owszem, prawie nie do odróżnienia od wersji PC, ale jednak różnice widać. I nie mam tu na myśli futerka gryfa czy rozdzielczości.

No chyba, że opcje graficzne są tak ustawione by zbliżyć się do aktualnej wersji konsolowej. Ale pewnie MS by nalegał by odpalać demo w ultra detalach w 8K i 120 klatkach na sekundę :p
 
Nie chcę nikogo przekonywać. Ot tak wyraziłem swoje przypuszczenia. Po prostu zbyt wiele razy okazywało się, że za tymi konsolami stały PC-ty na dodatek z Win 7 i z kartami Nvidia.
Zmniejszyć opcje graficzne aby nadać wiarygodności, to nie problem. Powtarzam, że to tylko moje przypuszczenia i może być zupełnie na odwrót.
 
Sory za offtop ale nikt nie wchodzi w temat o grze przygodowej, a od godziny usiłuję zagrać, bez skutku bo "public" nie wyszukuje mi innych graczy :( Już z przeproszeniem cholery dostaję. Zagra ktoś? ;)
 
Sory za offtop ale nikt nie wchodzi w temat o grze przygodowej, a od godziny usiłuję zagrać, bez skutku bo "public" nie wyszukuje mi innych graczy :( Już z przeproszeniem cholery dostaję. Zagra ktoś? ;)

W trakcie meczu z Rosją? raczej chyba nie znajdziesz chętnych :).
 
@Master_Dandelion, to wejdź a potem opuść grę bo od biedy mogę grać sam ze sobą ale potrzebuję kogoś by zacząć :p Ale zasady możesz poznać, sam nie umiałem, dopiero za 3-4 razem zajarzyłem jak się gra ;) @Yakin, słucham transmisji radiowej :)
 
 
Mam nadzieje ze naszego czasu. No no Marcin, chyba nigdy nie byleś taki precyzyjny w zapowiedziach, tylko ciągle to soon i soon :)
 
Top Bottom