Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Taki dziennik skierowany do nowych graczy którzy nie mieli wcześniej styczności z uniwersum, użytkownicy forum nie znajdą tu nic nowego poza jedna rzeczą, ostrzenie wideł, może?. Liczba mieszkańców Novigradu została sprecyzowana z kilku tysięcy do prawie 2000.
 
Last edited:
Nowe rzeczy, mieszkańców WMN jest 2000, reagują oni na Geralta w różny sposób oraz pamiętają, co zrobił Geralt w przeszłości(znaczy w przeszłości w W3). W sumie taki se ten dziennik.
 
No niestety - nic nowego.

"Superhuman strength and reflexes" mnie rozbawiło.
No i miejscówki, w których to jest kręcone są ładne.
 
Taki sobie ten dziennik, wolałbym żeby zajęli się konkretnymi tematami (alchemia, cykl dobowy, etc.) i pokazali jak działają w grze...
 
Ten wodny potwór z SoD - chyba widzimy go nieco dłużej.
Podobają mi się widoczki. :yes
Część materiałów może trwa z sekundę dłużej, ale osoby które czekają na coś nowego i są ze wszystkim na bieżąco ocenią ten dziennik jako, nie dla nich i taki zawód po prostu.
 
Tak po prawdzie, to leciwy już Skyrim ma większość z tych "możliwości". Pomijając łódkę i wzywanie konia.
Dev diary faktycznie niczego nowego nie wnosi, dla właściwie żadnego fana RPG.
Wiem że zrzędzę.
Wszystko już było, wszytko już zostało napisane.
 

Guest 3669645

Guest
Mają zrobioną całą serię tego typu "dzienników", widać, że wszystko kręcili za jednym zamachem. Czyli na razie zamiast dev diary będziemy dostawać coś takiego. Oby chociaż bliżej premiery dali nam coś konkretniejszego.
 
Zasiadam do kompa, wbijam na forum, a tu dziennik. Fajno.
Wprawdzie niewiele nowinek, w tym żadnych nowych ujęć z gry, ale i tak mi się podobało.
Nowigrad liczy sobie blisko 2000 mieszkańców? Niezły wynik.
Czy ja słyszałem very very complex day/night cycle?
Oj tak, słyszałem. Leszcze lepiej by było gdybym to cudo wreszcie zobaczył w akcji, ale nie marudzę.

PS Jakie długie włosy!
 
Zasiadam do kompa, wbijam na forum, a tu dziennik. Fajno.
Wprawdzie niewiele nowinek, w tym żadnych nowych ujęć z gry, ale i tak mi się podobało.
Nowigrad liczy sobie blisko 2000 mieszkańców? Niezły wynik.
Czy ja słyszałem very very complex day/night cycle?
Oj tak, słyszałem. Leszcze lepiej by było gdybym to cudo wreszcie zobaczył w akcji, ale nie marudzę.

PS Jakie długie włosy!
Też bym chciał to wreszcie zobaczyć, ten daylight cycle.
Pani Monika prezentuje się naprawdę bardzo ładnie. :yes
 
Top Bottom