Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
@adventus
Szczerze nie chciało mi się szukać innego miejsca, a imgur przycina do tej rozdziałki którą już ktoś wrzucał więc nie ma sensu zaśmiecać kolejnymi linkami. Jak ktoś ma jakieś pomysły gdzie to wrzucić to pewnie się zaraz jakieś źródło pojawi.
 
Last edited:
Obejrzyjcie SoD, zatrzymajcie sobie parę razy na Emhyrze, porównajcie, on naprawdę jest taki sam. Minę ma inną, to nie W1, tutaj postaci ruszają mięśniami twarzy. Tylko kolor oczu ściemniał.

Strone wczesniej wrzuciłem screen z SoD - nie jest taki sam.
@Rustine rzeczywiscie Jeremy Irons, tylko mniej wiotki z postury. Design miażdży, bez dwóch zdań.
 
Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że to boski Antonio był inspiracją....

:listen:

View attachment 6249
 

Attachments

  • bez tytułu.jpg
    bez tytułu.jpg
    19.8 KB · Views: 64
@szincza ale czemu chcesz porównać półprofil do en face(o zupełnie innym wyrazie twarzy)? Zatrzymaj sobie po słowach "dam jej to" widać, że kształt poszczególnych części twarzy jest identyczny. Po Twoim przykładzie faktycznie myślałem, że się różnią, ale obejrzałem SoD, porównałem, i rzeczywiście nie różni się prawie niczym.
 
@szincza ale czemu chcesz porównać półprofil do en face(o zupełnie innym wyrazie twarzy)? Zatrzymaj sobie po słowach "dam jej to" widać, że kształt poszczególnych części twarzy jest identyczny. Po Twoim przykładzie faktycznie myślałem, że się różnią, ale obejrzałem SoD, porównałem, i rzeczywiście nie różni się prawie niczym.

Też oglądałem SoD i wydaje mi się, że oczy są inne i ogólnie na renderze wygląda nieco młodziej i zdrowiej. Ale jeśli okaże się, że rzeczywiście jest tak samo - to dobrze.
Bo render jest fantastyczny.
 
Jest lekko uśmiechnięty :p Uśmiech odmładza. No chociaż może nie uśmiechnięty, ale ten z SoD ma pałąk w dół.
 

Guest 3669645

Guest
Model jak dla mnie ten sam. Wiadomo, że render to render i zawsze będzie bardziej szczegółowy a krawędzie gładsze -Poza tym na SoD widzimy go z profilu, tutaj z frontu. Nie muszę chyba też pisać, że na różnych fotkach postać może różnie wyglądać. Tak samo w rzeczywistości sporo ludzi na różnych fotkach wygląda całkiem inaczej.

BTW. A do premiery W3 niecałe 5 miesięcy... Heh, pomyśleć, że dłużej musieliśmy czekać na nowe materiały na początku tego roku :p Ależ ten czas leci, przetrwaliśmy już 1,5 roku czekania! Toż to wieki. Czas wypić za naszą cierpliwość.
 
Teraz Emhyr to Rodrigo Borgia i świetnie wygląda:

O. Chappelle.

"Install the free MEGA app to access this file from your mobile"
Wrzuć może na jakiś hosting zdjęć. Imgur albo cuś innego, co nie każe mi instalować aplikacji by zobaczyć obrazek.
http://scratcherpen.deviantart.com/art/The-Witcher-3-Wild-Hunt-Emhyr-var-Emreis-484664519
http://scratcherpen.deviantart.com/art/The-Witcher-3-Wild-Hunt-Triss-484665441

Klikasz na "Download" po prawej i voilà. Rozdzielczość identyczna, co w folderze mediowym.
 
Wydaje się nieco...Młodszy. I zdrowszy. Przynajmniej takie odnoszę wrażenie.
Bije od niego dostojność i siła w każdym razie, na SoD tego nie widziałem, było dobrze, ale teraz jest jeszcze lepiej
Geralt też na CGI i renderach wygląda posępniej, a w grze wygląda zdrowo i na dobrze odżywionego. :D Mam nadzieję, że ostateczny wygląd postaci w grze będzie bliższy temu co widzimy na tych renderach.
 
Tak - ale nic nowego nie dostaniemy, co uważam za błąd CDPu.... ogólnie "pustynia" w kwestii promocji gry... smutne...
 
Ja tam na nic dużego nie liczę, może paczka nowych 3-4 zdjęć i ewentualnie jakaś garstka nowych informacji
Było? jak tak to sorry.
 
Last edited:
Top Bottom