Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Jaka posucha... Ale naprawdę, nikt nie mógłby choćby wypisać w paru punktach, jakie nowe informacje się pojawiły? Nie wiadomo kiedy pojawi się pełne nagranie, a chciałbym na przykład wiedzieć o co chodzi z tą wielkością świata...? Będzie ktoś tak miły i wyjaśni?
 

Guest 3669645

Guest
Mapa pokazana na 35-minutowym gameplayu to mniej niż połowa świata.
Hm... Mniej niż połowa całego świata, razem ze Skellige? Czy mniej niż połowa tylko tej mapy zawierającej Novigrad + Ziemie Niczyje?

Wg starych danych dot. wielkości poszczególnych regionów to druga opcja powinna być prawdziwa.
 
Nie wiem, nie określił się. Powiedział, że widoczna mapa to mniej niż połowa.

No raczej się określił, w końcu na tej mapie Skelige nie widać więc ciężko żeby je uwzględniać jako ten punkt odniesienia. A poza tym dość logicznie to brzmi że pozostałe huby stanowiłyby drugą połowę z tej setki, w końcu sam ląd wysp Skelige jest powierzchniowo porównywalny do ziemi niczyjej a tam jeszcze dookoła jest cała masa wody która na obszar mapy też wpływa.
 
w końcu sam ląd wysp Skelige jest powierzchniowo porównywalny do ziemi niczyjej
No, nie powiedziałbym... Na prezentacji podczas GDC były podawane rozmiary:
- Skellige: 64km2
- Novigrad + okolice: 72km2
Ziemia Niczyja ma być większa od Novigradu+okolic, więc wychodzi na to, że Skellige będzie najmniejszym z 3 największych hubów, a założę się, że woda była w tych danych uwzględniana.
 

Guest 3669645

Guest
Ano, Skellige jest najmniejsze -Odrobinę mniejsze od Novigradu z okolicami. Zaś Ziemie Niczyje mają być rzekomo nawet kilkukrotnie większe od tych dwóch regionów.
 
Ano, Skellige jest najmniejsze -Odrobinę mniejsze od Novigradu z okolicami. Zaś Ziemie Niczyje mają być rzekomo nawet kilkukrotnie większe od tych dwóch regionów.
Mógłbyś podać źródło tej informacji? Nigdzie o tym nie czytałem/nie słyszałem o tym.
 
Raczej, czyli domysły. Nie powiedział, co wchodzi w drugą połowę mapy, więc to tylko teorie.

Nie no jasne że to sferze jakiś tam teorii oscyluje, dlatego napisałem że logicznym mi się to wydaje a nie że faktycznie tak jest, ale w końcu co na tym forum nie jest tą teorią czy też spekulacją? bo raczej do lutego znaczna część nią będzie.

No, nie powiedziałbym... Na prezentacji podczas GDC były podawane rozmiary:
- Skellige: 64km2
- Novigrad + okolice: 72km2
Ziemia Niczyja ma być większa od Novigradu+okolic, więc wychodzi na to, że Skellige będzie najmniejszym z 3 największych hubów, a założę się, że woda była w tych danych uwzględniana.

Michał Stec już się na gamescomie na ten temat wypowiadał(zresztą nie tylko on), a co do tych km2 to jest to całkowicie bezcelowe rzucanie tymi wielkościami bo tym będzie można dopiero operować jak gra wyjdzie i będzie można to po prostu policzyć, bo akurat co do tych wielkości to Redzi rzucają nimi jak świadkowie ryżem na ślubie-gdzie popadnie i ile popadnie, nie mówiąc już o tym że w ostatnich wywiadach było powiedziane że w ten obszar jest też wliczony "pas widoczności" w który nie będzie można wejść i wynosi on ok. 2 km.
 

Guest 2686910

Guest
(...)było powiedziane że w ten obszar jest też wliczony "pas widoczności" w który nie będzie można wejść i wynosi on ok. 2 km.
O tym samym myślałem, nie pamiętam skąd to było. Dysponuje ktoś jeszcze linkiem?
 

Guest 3669645

Guest
Jakieś źródło?
Mógłbyś podać źródło tej informacji? Nigdzie o tym nie czytałem/nie słyszałem o tym.
Zdaje się, ze jakiś RED o tym wspominał w wywiadzie / prezentacji. Ale to było z rok temu, za Chiny tego nie znajdę :p Poza tym robiłem kiedyś misterne obliczenia z wykorzystaniem podanych km2 dwóch regionów i wyszło mi, że ZN będą kilkakrotnie większe. No, ale wiadomo jak to jest z tymi danymi, jak nie wszystko jest odpowiednio sprecyzowane to mogą wyjść mocno przesadzone wielkości.

PS Co jest w Twojej sygnaturze? Czy ktokolwiek napisał, że twarz Yen to kwestia oświetlenia?
Tak :)

Ale nie chodzi tylko o twarz Yen.
 
Top Bottom