Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Panowie, nie mieszajmy w to polityki.

Dobrze, w ramach pokuty zrobię w piątek ruskie pierogi :)... ale tylko po to aby je później zjeść ;D .

A tak poważnie to chyba wiem czemu akurat teraz startuje rosyjska wersja forum - jutro startuje Igromir (Игромир) i RED'zi chcą zabłysnąć na dużym wschodnim rynku.
 
jutro startuje Igromir (Игромир) i RED'zi chcą zabłysnąć na dużym wschodnim rynku.
Wydaje mi się, że oni już tam zabłysnęli :D. Marka Wiedźmina jest tam co najmniej tak silna jak w Polsce. Choć, nie obraziłbym się, gdybyśmy dostali jakieś nowe materiały :).
 
Taka mała ciekawostka ;) Chris Priestly został nowym Community Managerem na Amerykę Północną w CD Projekt RED. Co w tym takiego ciekawego? Ano to że jeszcze półtora roku temu pełnił taką samą funkcję w Bioware. Mam go w znajomych na facebooku od dawna (kiedyś sporo udzielałem się na oficjalnym polskim forum Bioware) i zawsze pozytywnie wypowiadał się o Wieśku, widać zaprocentowało :)
 
Panie Marcinie ( @Marcin Momot ) czy wiadomo coś na temat materiałów z prezentacji na targach "EGX London 2014"?
Chodzi o to, czy kiedykolwiek będzie dostępna pełna wersja prezentacji?

Jeżeli nie możesz udzielić informacji... trudno, ale jeśli w przeciągu tygodnia, czy dwóch miałby się materiał ukazać - prosiłbym o krótkie info, typu "Z dostępnych mi informacji wynika, że ta - ma być" czy coś takiego :)
 
Chris Priestly? Gość, który zamienił forum Bioware w państwo policyjne (śmiesz krytykować naszą grę? Bo cię zaraz zbanuję!)? Powiedzmy, że jakoś mnie ta wiadomość nie cieszy.
 
Pierwsze słyszę o czymś takim, a nie raz i nie dziesięć wyzywałem Dragon Age 2 od ścierw :blink:
 
Może dlatego, że o DA2 nijak nie da się mówić pozytywnie? Stąd też brak bana za krytykę. :)
Co do Chrisa, miło, że jest u REDów, bo to zawsze jakiś prztyczek dla bioware. Tylko żeby rzetelnie wykonywał swoją robotę.
 
to on ?

 
A tak poważnie to chyba wiem czemu akurat teraz startuje rosyjska wersja forum - jutro startuje Igromir (Игромир) i RED'zi chcą zabłysnąć na dużym wschodnim rynku.
No nie wiem. Patrząc na obecną sytuację polityczną nie zdziwiłbym się gdyby nagle tuż przed premierą okazało się, że sprzedaż W3 jest z jakiegoś powodu tam zakazana. W końcu zawsze można zaszkodzić polskiej firmie. To do Rosji dość podobne.
 
Top Bottom