Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Zresztą, nawet jeśli mielibyśmy nowego Wiedźmina to nie wcześniej niż 2019, i to jeśli weźmiemy pod uwagę że odrazu po premierze W3 w lutym zaczną planowanie 4 części. Gdzieś czytałem że pre produkcja W3 zaczęła się odrazu po premierze Wiedźmina 2 w 2011. Ja tam wole żeby skupili się tylko na długim i dobrym wsparciu trzeciej części i olali już czwórke. Teraz czas nadszedł na Cyberpunka, i osobiście licze że na jednej części się nie skończy. :)
 
Najciekawiej wygląda fragment z Geraltem 0:48 pokazujący jak marnie wygląda postać bez cieniowania skóry i włosów. Rzekłbym nawet, że wygląda jak Geralt z poradnika cosplayera,
 
Last edited:
I jak Geralt ma mieć białe brwi i brodę, jak czysta tekstura bez shadera jest w tych miejscach ciemna, prawie że czarna?



A tak w ogóle to wszystko było daawno na twitchu i to z ładnym podkładem od Percivala. :p
 
Last edited:
I pomyśleć, że ktoś tu niedawno na forum hejtował niegdyś obowiązkowy w szkole język rosyjski...
Ale mogę Was pocieszyć - w zasadzie nie było niczego, czego wcześniej byśmy nie widzieli i nie słyszeli - ja na ten przykład pierwszy raz widzę jedynie nakładanie kolejnych warstw efektów na twarze. Reszta to słodki reklamowy PR dotyczący ficzerów od nVidii (bo w jej rosyjskim studiu odbyła się prezentacja). Prowadzący pochwalił się również, że dane mu było obejrzeć powszechnie znany gameplay w rosyjskiej wersjii. To daje z kolei nam nadzieję na obejrzenie tego samego fragmentu uzupełnionego ścieżką dźwiękową w języku Mickiewicza.

[...]! Czas rozpocząć NOC NOŻY I POCHODNI!! [...]
I WIDEŁ!
Zaraz, zaraz, przecież "video" się nie odmienia...
:p
 
Last edited:
Najciekawiej wygląda fragment z Geraltem 0:48 pokazujący jak marnie wygląda postać bez cieniowania skóry i włosów. Rzekłbym nawet, że wygląda jak Geralt z poradnika cosplayera,

I teraz pomyślcie o tej nieszczęsnej Yennefer z poradnika... Model z gry, ale to... hm... oświetlenie i cieniowanie niekoniecznie. :)
 
Zmienią wreszcie te oczy czy mam założyć jakiś ruch typu "Zamówiłem preorder, ale nie odpakuję pudełka tak długo, dopóki nie zmienią: <długa lista pierdół, od których wyrywam sobie włosy>."
 
Top Bottom