Poradniki Cosplayowe - Yennefer

+

Guest 3669645

Guest
Terazki jest dobrze.



Wszystko muszę za was robić :p
 
Last edited by a moderator:
@Kuboniusz Czy mi się tylko zdaje czy ma granatowe włosy?

Zdaje Ci się. Są kruczoczarne.

Nie, kruczoczarne są te szinczy. Twoje są pociągnięte jakimś niebieskim odcieniem.

Kuboniusza są granatowe, zaś szinczy zbyt matowe.

Joł!

Ołówkowowłosa Yennefer.

Weźcie teksturę z poradnika, akurat włosy tam były dobre. :p

E, tam. Kwestia oświetlenia. ;D
 
Dobra, jako iż jestem najlepszym na świecie hakierem (taa, jasne) postanowiłem włamać się na Google Drive jednego z grafików i udało mi się podwędzić nowy model Yennefer. Oto on:
 

Guest 3669645

Guest
@shasiu Wyprzedziłeś mnie :p

Scalenie Yen i Triss pewnie po to by nie było problemów z wyborem kobiety.
 
Co do wyśmiewanej kwestii oświetlenia, przypominam (od 0:50):

Jeżeli masz na myśli nowy kolor włosów Yen, to nie jest to kwestia oświetlenia. Jest to związane z nowym scenariuszem (w którym Geralt odzyskuje pigment włosów i jest sympatycznym brunetem), ale o tym pisałem wyżej.
 
Nie mam na myśli koloru włosów; przypominam tylko, że w grze kwestia oświetlenia ma jeszcze większe znaczenie niż w rzeczywistości. W rzeczywistości ustawiasz tylko lampy, parasolki i inne akcesoria, a w grze to jeszcze kwestia tego jak zaawansowana jest symulacja samego światła.
 
Przecież Yen z poradnika nie jest taka bidna jak Geralt na tym materiale, przeciwnie, cieniowanie itd. jest.
Model Geralta nawet "goły", jako sama bryła jest ok, a Yen do ok. bardzo daleko. Czy zmiana oświetlenia zmieni mi sam model, który jest zwyczajnie słaby?
Coś wątpię.

Poza tym my tak tu gadu, gadu, a Yen v2 jak nie było, tak nie ma.
 
No ale v2 wszystkich postaci nikt nie zapowiadał.

Wszystkich nie, ale jedna Yen to by się przydała, bo żadna postać nie wzbudziła takich kontrowersji, delikatnie rzecz ujmując.
Zastanawiam się kiedy i czy w ogóle do zobaczymy Yen przed premierą, czy też może w grze zza krzaka zaatakuje znienacka wersja z poradnika?
Bez srebrnego miecza aż będzie strach podejść.
 
Last edited:
Zastanawiam się kiedy i czy w ogóle do zobaczymy Yen przed premierą, czy też może w grze zza krzaka zaatakuje znienacka wersja z poradnika?
Już niedługo odkryje się jej render na stronie. Wtedy możemy zacząć wojnę, gdy coś będzie nie tak.
 
Już niedługo odkryje się jej render na stronie. Wtedy możemy zacząć wojnę, gdy coś będzie nie tak.

Wiem, aczkolwiek bardzo możliwe, że ona tam tyłem stoi do "widza", więc figę zobaczymy.
A nawet gdyby, render to jednak nie model z gry.
 
Top Bottom