Wiedźmin 3 - grafika

+
Fakt że ładnie to wygląda i mogliby to dodać w jakimś patchu ale to dopiero za 10 lat bo na razie nie ma sprzętu który by to wszystko ogarnął :D

Moderzy pewnie też zrobią swoje. Pytanie tylko, czy Wiedźmin z takim bajerem będzie grywalny.
 
Jak się dostanę do plików i będzie leżało to w moich możliwościach, to spróbuję jakoś zamienić paskowatą trawę z W3 na modele z W2. A no i w ogóle do W2 powstał mod na nieskończony zasięg renderowania trawy, zapewne i do W3 powstanie.
 
@IwaN : Przez pewien czas fale miały być symulowane w W3...nie wiem jak jest teraz do końca, niby nie było o tym wspominane ostatnio przy okazji ujawnienia co i jak z efektami od Nvidii, ale jeszcze za czasów pokazywania jak Geralt śmiga łódką to było..
 
Ten ogień mi się nie podoba, za lekki, nie czuć mocy dmuchu tego smoka :p Ale to zapewne kwestia ustawień. A najbardziej podoba mi się dym ze statku :D
 
@IwaN : Przez pewien czas fale miały być symulowane w W3...nie wiem jak jest teraz do końca, niby nie było o tym wspominane ostatnio przy okazji ujawnienia co i jak z efektami od Nvidii, ale jeszcze za czasów pokazywania jak Geralt śmiga łódką to było..

A nie było coś mówione, że mają na to własne rozwiązania?
 
Jose Teixeira w jakimś wywiadzie mówił, że 35min. gameplay (co prawda odnosił się do prezentacji na E3, ale to to samo) był "ALL-MAXED", ale wspominał też, że jest to kilkumiesięczny build (przypominam, że wywiad sprzed ok. 4 miesięcy) i nowszy wygląda lepiej.

Nie pamiętam, ale to też mój problem, jakoś nie jestem przekonany bo podali specyfikacje kompa na którym to opalali i była tam jakaś i5 i nie pamiętam jaka karta ale nie był to jakiś top sprzęt, ale mogę się mylić :)
 
Powiedzmy sobie szczerze że w tym roku standart przeskoczył na 4K :) więc do płynnej zabawy w 4K na Ultra z wszystkimi bajerami to chyba braknie tej 780Ti aby było można w ogóle pograć na 30 fpsach, ale moge sie mylic :D
 
Mówimy tu o NAJWYŻSZYM standardzie :), nie mówimy tu o standardzie że standardzie jeśli wiesz o co mi chodzi :) bardziej o wykładnik MEGA grafiki że 4K

Co? Kiedy? Przegapiłem coś? Ja mam tylko 1440p, cholibka. Gdzie dostać 4K do 1000zł?
Do tysiaka to ciezko ale:

http://www.ceneo.pl/27632087

Jak ktoś ma piecyka za 8K to taki monitor to drobne :p Wiem że realnie patrząc to nie na kieszeń żadnego Kowalskiego
 
Last edited:
więc do płynnej zabawy w 4K na Ultra z wszystkimi bajerami to chyba braknie tej 780Ti aby było można w ogóle pograć na 30 fpsach, ale moge sie mylic :D
Z 4K ledwo GTX 970 w SLI sobie radzi, max 30-40 fps w niektórych grach więc taka 780Ti wysiada na starcie ;)
 
Top Bottom