Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

+
Nie no, jak ci się podoba i to jest twój wymarzony Geralt, to nie mam nic przeciwko. A jeśli o mnie chodzi, to ten Geralt chyba najbardziej mi się podoba ze wszystkich. Ma w sobie to coś, czego moim zdaniem nie mają inni, lecz nie jestem w stanie powiedzieć co to jest.
 

Attachments

  • wiedzmin-dziki-gon-1920x500.jpg
    wiedzmin-dziki-gon-1920x500.jpg
    90 KB · Views: 58
Ta drastyczna zmiana wyglądu Geralta nie wiąże się wcale z kluskami w gębie, nasi kochani REDańczycy powoli próbują nas przygotować na przejście trzeciego Wiedźmina, próbują nam oszczędzić chociaż trochę łez i rozpaczy, liczą, że się domyślimy...

Panie i Panowie, najprawdziwszy i jeżeli nikt o tym nie wspominał wcześniej - pierwszy spoiler zakończenia Wiedźmina Trzeciego:

 

Attachments

  • WITCHER.jpg
    WITCHER.jpg
    18.3 KB · Views: 40
Panie i Panowie, najprawdziwszy i jeżeli nikt o tym nie wspominał wcześniej - pierwszy spoiler zakończenia Wiedźmina Trzeciego:
Okaże się, że Foltest żyje, ale bardzo przytył, Geralt dorobi się 5 dzieci i zostanie panem na zamku. Jeśli tak ma być, to oznacza jedno...
http://www.nooooooooooooooo.com/
Uwaga! Spoiler GoT ( @P ATROL Wybaczyłeś, nie?)!!
Aha, no i śmierć Geralta :p
 
@Kuboniusz Tobie? Nigdy. Jeszcze z tym narkomanem dziś wyjechałeś.

A ja powiadam Wam, kto na VGXowego Geralta skarżył się, ten do klusków w buzi geraltowej walnie się przyczynił.
 
Zgrzeszę jak powiem, że Gerlant podobał mi się praktycznie w każdej odsłonie od debut trailera? Mowa o twarzy oczywiście, nie o wcięciu w talii.
 
@Kuboniusz Tobie? Nigdy. Jeszcze z tym narkomanem dziś wyjechałeś.
Przepraszam. :( Cholera, wyrzuty mam przez Ciebie :p.
Co do twarzy Geralciątka. Dla mnie żadna zaprezentowana twarz nie jest wystarczająco wspaniała, oprócz tej z najnowszego "rendera 2D":
 
Last edited:
A propos zbroi Geralta (różnych rodzajów z art'ów) to coś znalazłem. Wojak Rzeczpospolitej Obojga Narodów z Korony.

Ha! I nie musi trzymać rękawów kubraka przy ubieraniu kurtki! ;)
Ale tak w ogóle, to fajna. Bardziej "wiedźmińska", niż zbroja gorsetowa. Tylko te zakończenia czerwonych rękawów nie pomagałyby w pewnym uchwycie podczas robienia mieczem. Spodnie również bym zmienił - nie wyobrażam sobie Geralta w takich bufiastych porciętach, Jaskier by go śmiechem zabił.
 
Ha! I nie musi trzymać rękawów kubraka przy ubieraniu kurtki! ;)
Ale tak w ogóle, to fajna. Bardziej "wiedźmińska", niż zbroja gorsetowa. Tylko te zakończenia czerwonych rękawów nie pomagałyby w pewnym uchwycie podczas robienia mieczem. Spodnie również bym zmienił - nie wyobrażam sobie Geralta w takich bufiastych porciętach, Jaskier by go śmiechem zabił.

Wiesz, taka kwestia czy rękawy pomagają czy przeszkadzają jest mało istotna, bo to tylko gra. Też trudno jest turlać się z 2 mieczami na plecach, a Geralt dawał radę w W2. Co do spodni - prawa od góry ;p.

 
No, przecież Geralt jest zabójcą potworów. Już wolę Asasyna i kilt niż kilkadziesiąt kurtek na krzyż w różnych kolorach.
 
Top Bottom