Krakowska inicjatywa

+
@Keth, kojarzę, czytałem kiedyś instrukcję, ale nigdy nie grałem więc w razie czego to ja musiałbym się odwoływać do znawców ;) Aczkolwiek nie wiem czy mają na stanie, gier ciągle przybywa i nie jestem na bieżąco.

@Iskor, ach, o to chodziło :p Zdecydowaliśmy się jednak na Arkham więc nie ma sensu zagłębiać się w instrukcje innych dużych gier żeby sobie nie mieszać ;) Chociaż przytoczona przeze mnie Neuroshima Hex ma banalne reguły więc jakby co to też jest opcja.
 
Ja najchętniej zagrałbym w coś prostego, niewymagającego dużej znajomości karcianek i planszówek, tak bym był w stanie się w to wdrożyć:)
 
Mnie to nie przeszkadza, może być i coś lżejszego ;) Byle nie jakieś zgadywanki czy gry na refleks, bo za tymi nie przepadam :p
 
Gra nastawiona na fabułę i współpracę? Eee nie, za dużo czytania, strasznie to skomplikowane...

Gra nastawiona na udupianie innych graczy? Ok, wchodzę w to!

:p
 
Nie no ja tam w Arkham chętnie zagram, z Lovecraftem jak dotąd niestety miałem mało wspólnego. Tyle, że nie wiadomo czy skończymy. Właśnie, do której planujecie pobyt?
 
Ja najpóźniej muszę się zmywać przed 24, ale pewnie będzie to raczej przed 23. Jutro rano mam sporo do załatwiania i muszę być przytomny, a przez te remonty droga do domu daleka.
 
Nadrobiłem trochę tematu bo przemieszczałem się w okolice ronda mogilskiego. Czyli Arkham jest taki niepewny i przerzucamy się na coś gdzie można gnoić laików (w domyśle mnie :D)?. No ok spoko dostosuje się. W okolicach 19.30 powinienem być.
 
Ewentualnie popijemy i będziemy rozprawiać o dałngrejdzie, a Master Dandelion będzie nas uspokajał.

A propos godziny, mogę być lekko spaźniony.
 
Weźmy laptopa, aby uruchomić screeny i materiały video i zrobimy innym gościom krótką konferencje :p
 
Jak dla mnie lapka moge wziąć jak coś. Tylko pytanie czy będzie potrzebny żebym bez potrzeby nie nosił ;)
 
Top Bottom