Fanowskie galerie na DeviantArt

+

Attachments

  • 10610577_781893891867665_6383801156868211081_n.jpg
    10610577_781893891867665_6383801156868211081_n.jpg
    28.7 KB · Views: 36
Last edited:
@robert70r

Pod względem "artystycznym" (kolorystyka, "kreska", cieniowanie) nieźle, ale już proporcje (praktycznie każdej części ciała) wydają się być rozjechane we wszystkie strony świata :p ...
 
Ja Ci powiem, że - tak patrząc na ten art - nawet tak bym teraz nie umiał narysować/namalować/naszkicować. Choć kiedyś umiałem.
 
Wszystko ładnie, ale to nie Yen. Nie ma wąskich ust, małych piersi, gwiazdki.

Według siostry, to o wąskich ustach fajnie się czyta, gorzej się je rysuje bez zaburzania proporcji twarzy (dlatego na przygniatającej większości artów, czarodziejka ma tego rodzaju usta). Małe piersi to miała Ciri, nie pamiętam podobnego cytatu w związku z Yen (choć nie obrażę się, jak ktoś mnie wyprowadzi z błędu). Odnosnie gwiazdki, to licentia poetica.
 
Last edited:
(choć nie obrażę się, jak ktoś mnie wyprowadzi z błędu)
Pani Jeziora:
Yennefer siedziała w kącie komnaty wśród resztek wyrka. Włosy miała rozburzone, suknię i koszulę rozdartą od góry do samego dołu, jej małe dziewczęce piersi unosiły się ostro w rytm ciężkich oddechów.
 

Guest 3669645

Guest
A dla mnie na ten przykład piersi Yen na tym arcie są bardzo małe, co teraz? :p

Z twarzy wygląda, co prawda, jak pierwsza lepsza modelka, ale co tam. Piękna jest, w przeciwieństwie do REDowej Yennefer z arta i poradnika.
 

Guest 3669645

Guest
Żeby nie było, dla mnie są w sam raz (znaczy te Yen, a nie pani powyżej) :p Nie zwracam na to w sumie zbyt dużej uwagi, ale za duże piersi u kobity też nie mogą być.
 
Janka, wstyd przyznać, lepsza dużo niż ta redowa (również od tej z arta), cyc faktycznie zbyt obfity, ale to detal, usta jak najbardziej ok.
 
Trzy grosze. Z pewnością dało się odróżnić plecy Yennefer od jej drugiej strony, ale jednocześnie przynajmniej dwukrotnie AS opisywał tą część ciała jako małe i dziewczęce. Oczywiście są różne dziewczęta i różne znaczenie może mieć słowo "mały". Właściwie to piersi Yennefer były chyba na drugim miejscu pod względem wzmiankowania, zaraz po włosach.
 
Trzy grosze. Z pewnością dało się odróżnić plecy Yennefer od jej drugiej strony, ale jednocześnie przynajmniej dwukrotnie AS opisywał tą część ciała jako małe i dziewczęce. Oczywiście są różne dziewczęta i różne znaczenie może mieć słowo "mały". Właściwie to piersi Yennefer były chyba na drugim miejscu pod względem wzmiankowania, zaraz po włosach.

Oczywiście masz rację, lecz do męskiej części graczy argument o urodzie Yenny prędzej i skuteczniej trafi w postaci jednego obrazu przedstawiającego piersi powszechnie uznawane za atrakcyjne, niż tysiąc słów przekonujących, że małe, dziewczęce piersi mogą mieć więcej uroku od miseczki D lub E. Na tego typu uproszczenie jestem gotów wyrazić zgodę. ;)
 
Top Bottom