Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Normalnie fatum jakieś: ledwo przełkniemy jedną gorzką pigułę (choćby brak kościanego pokera), a już wychodzi jakaś inna lipa. Czy do końca życia Wiedźmin ma się nam kojarzyć z jakimś wiecznym "ale" i drobnymi, ale psującymi nastrój failami?
Czyli kojarzy Ci się już od dwójki, bo również była taka sytuacja. To nic innego, jak dodawanie bonusów od sklepów, w Gram była to np. podkładka Razera za darmo...
 
Nie żeby coś, ale EK dwójki nie miała empkowych dodatków, a medalion był do dostania wyłącznie w Saturnie.

Niby tak, ale to były dodatki od dystrybutorów zachęcające do zakupu gry właśnie u nich. Z tego, co wiem, Sound Tropez nie będzie dystrybutorem Dzikiego Gonu i dlatego też mnie to dziwi. Tym bardziej, że słuchowisko ma być dołączane do gry sprzedawanej przez cdp.pl - tylko nikt nie wie w jakiej wersji. Na stronie cdp.pl coś takiego, jak Edycja Specjalna nie występuje.
 

Attachments

  • sssss.jpg
    sssss.jpg
    20.4 KB · Views: 21
Ta wersja że steelbokiem jest od czerwca gdy wystartowały pre ordery, jakoś do tej pory zamieszania nie było.
Dobrze o tym wiem, bo wtedy zamawiałem, ale tutaj jest mityczny napis o Edycji Spedcjalnej do której ma być słuchowisko.
 

Guest 2686910

Guest
Spekulacje, część pierwsza: czy pojawi się w okolicach 16? Stawiam na 19 z minutami, bo prąd odetną, powódź zaleje studio i jedna z wersji śladu tak nie spodoba się odbiorcom, że resztę trzeba będzie przełożyć na bliżej nieokreślony termin :p
 
Hmm, myśle że to będzie coś większego niż postać czy potwór. Ale co, ciężko powiedzieć osobiście chciałbym nowiutkie materiały z najnowszego buildu gry. Chyba nie mamy wyjścia trzeba czekać do jutra :p.
 
Normalnie fatum jakieś: ledwo przełkniemy jedną gorzką pigułę (choćby brak kościanego pokera), a już wychodzi jakaś inna lipa. Czy do końca życia Wiedźmin ma się nam kojarzyć z jakimś wiecznym "ale" i drobnymi, lecz psującymi nastrój failami?

Noaleprzecież słuchowisko to inicjatywa wydawcy nie Redów
Dostanę, super, nie dostanę, też spoko, bo w końcu nikt mi niczego nie zabral
 
Ja to bym chciał zapowiedź konferencji jesiennej, albo otwarcie sklepu z gadzetami ze świata wieśka, Marcin wspomniał o tym niedawno :)
 
Last edited:
Nie wiem dlaczego ale mam dziwne wrażenie że to może być CGI te które widzieliśmy na SOD trailerze. Wolałbym coś in-game z nowego buildu ale dobre i to CGI w sumie :p .
 
Hmm, myśle że to będzie coś większego niż postać czy potwór. Ale co, ciężko powiedzieć osobiście chciałbym nowiutkie materiały z najnowszego buildu gry. Chyba nie mamy wyjścia trzeba czekać do jutra :p.
Tak na marginesie, jutro zachęcam wszystkich do podążania za śladem
Jutro raczej tego nie zobaczymy. ;) Może pojawi się licznik jak w przypadku "Killing Monsters"...
 
Będzie wirtualna mucha którą trzeba będzie zabić kursorem. Pewne info.

A tak poza tym, ciulowa okładka też w środku artbooka :p

 
To nie będzie ani potwór, ani postać, ani screen. Dlaczego? Bo to wszystko wchodziło bez zapowiedzi i tak raczej powinno być.
Popieram @Kuboniusz, też mi się wydaje, że będziemy musieli dosłownie iść tym śladem do czegoś, nie nastawiałbym się na cuda, ale chyba coś większego od "byle" screena. :p
 

Guest 3669645

Guest
Czemu mam wrażenie że ten "ślad" związany jest z CGI? Tak jak było na KillingMonsters, tyle że tam mieliśmy licznik. A tu się kroi coś zdaje bardziej delikatnego.
 
Top Bottom