Wiedźmin 3: Dziki Gon

+

Guest 3669645

Guest
Już rozumiem...

To kryształowe coś to piękny klejnot wyszlifowany z ogromnego diamentu za pomocą niezwykle zaawansowanej technologii.

W tle widać pochodnie dzierżone przez gnomów...

PERCIVAL CONFIRMED

1. Nikt nie mówił, że odgadliście:p
Że niby nie CGI? Panie, co mie Pan? :eek:
 
To było takie troche podchwytliwe pytanie, chciałem żebyś sypnął coś więcej ale skoro twierdzisz że może to być coś innego, to jest chyba nadzieje na coś in-game :D
 

Guest 2686910

Guest
A co tu jest do zgadywania? Co to jest, każdy widzi. CGI intro.
 

Guest 3669645

Guest
Pewnie i tak zanim wypuszczą to intro to zdążymy już dostać kolejny gejmplej albo urywki w dzienniku.

A może to po prostu zwykły błyszczący kamyk? That's all... :D Byłby niezły trolling :p
Tia. Na końcu info, że to nowy dodatek do kolekcjonerek -Kawałek szkła :D
 
Jakby moja przyjaciółka taki ode mnie pierścień dostała, przy założeniu, że miałbym za co go kupić, to... No to miałbym szczęście i to wieeelkie. :)
 

Guest 3669645

Guest
Znajomy Alojz pado, że to czaszka Yenneferowej postułki zagłady. Ale to to kruk chyba był?
 
I teraz powstanie 100 stron spekulacji co to, na co to, kiedy to dostaniemy, o co chodzi, czemu nie potwierdzają gnomów itd. itp. :D
 
Nie mam pojęcia, czym jest to krystaliczne coś. Nie mam pojęcia też, za czym mamy podążać. W źródle są słowa betrayal i Aedirn. Roboczo mogę przyjąć, że Aedirn przeszło na stronę Nilfgaardu. W Killing Monsters są sztandary Aedirn i Redanii. Zakładałem, że są to pozostałości po starciu z wojskiem Nilfgaardu, ale możliwe, że bili się między sobą.

ed
Oj, to nie sztandary Aedirn tylko Kaedwen, się mi coś pomyliło.. Ale teoria o zmianie stron przez Aedirn dalej aktualna.
 
Last edited:

Guest 3669645

Guest
Dobra, szukajmy ukrytych run...

 
Top Bottom