Ślad

+
Czyli po części miałem rację, skoro WSZYSTKIEGO sobie nie przypomniał w poprzednich częściach, ale jeśli naprawdę wspominali o tym, że przypomni sobie wszystko sam, to być może moja teoria z Yennefer odzyskującą pamięć w trailerze i o podróży ''w czasie'' może nie być taka głupia.
 
Jak dla mnie to my będziemy przywracali pamięć Yennefer, co doda głębokości wątkowi romantycznemu:

Wybór między nic nie pamiętającą Yennefer, z którą znowu trzeba przejść wszystkie etapy trudnej miłości od początku; która nie będzie miała nam za złe, jeśli wybierzemy Triss (i tak nic nie pamięta). A marchewkowo-kasztanowowłosą Triss, bez sprzeciwu Yen, z kłującym w piersiach poczuciem winy wobec Yen.

Jak dla mnie to ma sens
 
Co prawda mówiłem żeby nie skupiać się na obrazku, ale im dłużej patrzę na te 10 światełek w tle, tym bardziej nienaturalne mi się wydają. To raczej nie są pochodnie, a jeśli tak, to mają się nijak do sceny z trailera SoD, w której nikt z walczących pochodni nie trzymał. A już na pewno nie stał w miejscu jak kołek. Zaczynam mieć wrażenie, że światełka to błędne ogniki (pasują w końcu do Wiedźmina), a w szklanej czaszce migocze jedenasty, schwytany za pomocą jakiegoś zaklęcia. Zdaje się, że dawni Słowianie wierzyli, że schwytanie ognika do fiolki daje wieczny dobrobyt, czy coś takiego. Ale mogę się mylić.
 

Guest 3669645

Guest
Zagadki nie rozwiążemy dostając same pojedyncze słówka. Problem jest prosty: Nie wiemy jaką tajemnicę mamy odkryć.

Nie wiemy co konkretnie jest naszym celem, zadaniem. Dostaniemy sto słówek, fajnie, ułożymy sobie z nich teorie i historyjki, ale co ma to nam dać?
 
Może się mylę ale dalej będę się upierał, że zagadka ma coś wspólnego z Yen. Słowa pasują, kruk pasuje. Na pewno dostaniemy coś co jest powiązane z Yennefer.
 
Ależ byłby ubaw.

A może nie? Gdyby tak przy tej okazji zarzucili jakieś screeny przedstawiające Yen, plus materiał wideo z ujęciami z gry, a w nim przedstawili czarodziejkę, to by fajne było.
W końcu byśmy mieli materiał jak należy, a nie jak dotychczas. Render, lakoniczny opis i po zawodach.

Ale na 90% cała ta akcja ma związek z CGI.
 
A może nie? Gdyby tak przy tej okazji zarzucili jakieś screeny przedstawiające Yen, plus materiał wideo z ujęciami z gry, a w nim przedstawili czarodziejkę, to by fajne było.
W końcu byśmy mieli materiał jak należy, a nie jak dotychczas. Render, lakoniczny opis i po zawodach.

Ale na 90% cała ta akcja ma związek z CGI.
Wciąż bym się śmiał, bo CDP RED nakręca hype teaserami i zagadkami - tylko po to żeby odsłonić sylwetkę postaci na oficjalnej stronie?
I to podczas kiedy Ciri na przykład została wrzucona tam ot tak. A zgodzisz się, że jest nie mniej ważną postacią, jeśli nie ważniejszą.
 
Last edited:
Każdy z nas ma swoje teorie co do tego co zobaczymy niedługo plus ta zagadka ....;) jakie to wszystko wciągające niby parę rzeczy pasuje do Yen , ale tak na prawdę no nic nie wiemy musimy dalej czekać i szukać... no i gitara;)
 
Wg. mnie chodzi o przepowiednię Itliny i jej związek z Ciri, a przez nią z Gerwantem i Yennefer, oraz z Dzikim Gonem.
Myślę, że to CGI będzie właśnie tej przepowiedni dotyczyło ponieważ można w niej znaleźć między innymi:

"Nietoperz, puchacz i kruk w domach waszych zamieszkają,
wąż się w nich zagnieździ."

(Stąd głowa kruka na pierwszym planie, dodatkowo myślę że nie z kryształu, a z bardzo mocno zamrożonego lodu)

Aedirn- gdyż widzieliśmy kawałek CGI gdzie kruk przelatuje przez czyjąś głowę- myślę, że to głowa króla Aedirn.

Zdrada- tutaj mam kilka pomysłów, ale jednym z nich jest to, że bitwa wspomniana również w przepowiedni Itliny zostanie tutaj rozwiązana w jakiś sposób przez zdradę:

"I powstanie oto król Południa przeciw królom Północy i zaleje ich ziemie jak powódź; będą oni zdruzgotani, a narody ich zniszczone... I tak zacznie się zagłada świata. [...]"

Jam- być może tutaj chodzi po pole bitwy, po prostu konkretną jatkę, dożynanie przeciwników, itd.

Sodden i glamour- być może mają nam przypomnieć o wielkiej roli odegranej przez czarodziejów i czarodziei w bitwie pod Sodden- być może tutaj główną rolę rozegra Yennefer, albo Jaskółka (przy czym bardziej skłaniam się ku Ciri):

"Ocaleją tylko ci (elfy), którzy pójdą za Jaskółką. Jaskółka, symbol wiosny, jest wybawicielką, tą, która otworzy Zakazane Drzwi, wskaże drogę wybawienia. I umożliwi odrodzenie świata. Jaskółka, Dziecko Starszej Krwi."

A doprowadził mnie do tej konkluzji...Alvin i lód- czyżbyśmy mieli w końcu zakończyć wątek przepowiedni Itliny? ;>

Ahhh, jeszcze jedno rozwiązanie- łączące Aedrin i zdradę- być może po prostu Aedrin zdradzi, stanie po stronie najeźdźców?

No...to się rozpisałem, na razie nie mam innego pomysłu.
 
I to podczas kiedy Ciri na przykład została wrzucona tam ot tak. A zgodzisz się, że jest nie mniej ważną postacią, jeśli nie ważniejszą.

Wrzucono render, plus krótki, suchy opis, nie nazwałbym tego przedstawieniem postaci, a tym bardziej nie porządnym, raczej teaserem, wstępem do takowego
O ile tylko zrobiono by rzecz jak należy nie miałbym nic przeciwko aktualnej akcji.
 
Ale zdajesz sobie sprawę, że ta część przepowiedni odnosi się do czasów, które nastąpią najwcześniej za kilkaset lat?
To nie żaden król Aedirn, tylko rycerz z Nilfgaardu.
Królem południa jest Emhyr, Imperator Nilfgaardu. Już najechał kraje północy.
 

Guest 3669645

Guest
@burbongw Wybacz, przyznałem Ci redpointa przez przypadek. Co za chińskie badziewie z tego tableta.

A królowie Aedirn nie zwykli paradować ze słońcem na zbroi i rękojeści miecza.

Może gameplay,trailer
Już to sobie wyobrażam :p Nagle wskoczy do tematu RED i z takim postem do nas:
"Gratulujemy! Odgadliście zagadkę mimo iż ch**a wiedzieliście co macie odgadywać! Prosimy o podanie adresów, wyślemy linki do nowego trailera i bony na darmową coca colę w pizza hut"

A tak na serio, oczywistym jest, że trailer dostaniemy i tak w ustalonym przez REDów terminie. Stronka z zagadką pełni taką samą rolę jak "Killing Monsters" -Ma zaostrzać apetyt na nadchodzący materiał i dawać o czym dyskutować fanom. Sloganu "odkryj sekret" nie traktowałbym więc aż tak dosłownie.
 
Last edited by a moderator:
Top Bottom