Ślad

+
(...)Aż się głodny zrobiłem. Ubóstwiam bigos.
Przeczytałem i uświadomiłem sobie, że od tygodnia zabieram się za telefon do domu, żeby mi w weekend bigosu nagotowali do Poznania. :D Czas najwyższy.
A może w CGI okaże się, że Yen nauczyła się dobrze gotować i będzie na starość (bardzo późną starość, wiecie - chatka, ogródek...) Geraltowi bigos gotować? Albo wybór między Triss, a Yen będzie zależny od tego, która lepszy bigos poda. Wszystko możliwe.
I tak wybiorę Janeczkę.
 
Kto nie skacze ten za rudą? (hop-hop-hop)

Ja myślę że ta czaszka i te pochodnie to nie musi być ta końcówka z SoD, tylko wręcz odwrotnie
te pochodnie w lesie wcale nie wyglądają tak złowrogo i bitewnie, a odbijający się w czaszce ogień to może być ogień palenisk w Belletyn? Może to nie kadr z bitwy, tylko ze święta? A czaszka tam leży bo komuś wypadła.



A tak na poważnie to myślę, że to będzie gnom wtranżalający talerz bigosu z dżemem w Aedirn, popijając Soddeńskim trójniakiem na jednorożcu wiozącym go na partyjkę kości do kowala z Podgrodzia.
 

Guest 3669645

Guest
Albo wybór między Triss, a Yen będzie zależny od tego, która lepszy bigos poda.
Zwyciężczyni może być tylko jedna.

 
Może konstrukcja tego CGI będzie podobna w formie do opowiadania "Coś Więcej". Ranny, majaczący Geralt. W taki sposób można opowiedzieć wiele. To taki bigos fabularny :)
 
Jestem zapyta was, ponieważ w Międzynarodowej sekcji nikt nie odpowiedział mi, hahaha. Każdy, kto ma dobrą Bigos przepis? Kiedyś jeden z Wikipedii jako baza na posiłek do konkursu Forum, ale jestem prawie pewien, że przepis nie jest prawdziwa okazja. Dziękujemy za pomoc!

Tłumaczenie -To jest zasilany przez Google Translate. Przepraszamy za wszelkie mistakes-
 

Guest 3669645

Guest
Jestem zapyta was, ponieważ w Międzynarodowej sekcji nikt nie odpowiedział mi, hahaha. Każdy, kto ma dobrą Bigos przepis? Kiedyś jeden z Wikipedii jako baza na posiłek do konkursu Forum, ale jestem prawie pewien, że przepis nie jest prawdziwa okazja. Dziękujemy za pomoc!

Tłumaczenie -To jest zasilany przez Google Translate. Przepraszamy za wszelkie mistakes-
Mój angielski jest fatalny, dlatego liczę, że GT pomoże albo jakiś kolega przetłumaczy za mnie :p Bigos bigosowi nierówny. Każdy jaki jadłem zawsze różnił się mocno od siebie. Moja rodzina robi na przykład bez grzybów, suszonych śliwek itd. i nie wygląda jak jakaś zupa, taki bigos uwielbiam. Każdy inny jaki jadłem - W ogóle mi nie smakował.
Polecam poszukać polskich przepisów i przetłumaczyć je sobie w Google Translate ;>

Tak powinien wyglądać prawdziwy bigos:
BTW. Robi nam się kącik kulinarny xD
 
Last edited by a moderator:
Tak odchodząc od tej bigosowej dygresji - jutro się okaże, że mamy ułożyć krzyżówkę z podanych słówek. Najkreatywniejsza praca dostanie jedyną kopię CGI. Panowie i Panie do roboty ;)

No a tak na serio, to miło by było gdyby słówka były częścią jakiegoś szyfru, z którego mamy ułożyć hasło czy coś...
 

Guest 3669645

Guest
REDzi mogą być z siebie dumni. Dzięki wiedźminowi polska kuchnia podbija świat xD

Co do strony śladu, nadal trzymam kciuki za to, by pojawił się licznik...
 
Top Bottom