Audiobook „Wiedźmin” - nowa superprodukcja Audioteki.

+
Mam nadzieję, że będzie w każdej aczkolwiek było już kilka takich akcji w Biedronce i u mnie nie było danego produktu który był dostępny w innych miastach...
 
Prawdopodobnie nie z powodu niedostarczenia go do Twojej lokalnej Biedronki, a z powodu małej ilości.
Jak była akcja, że w Biedrze były fajne gierki za 40zł, to egzemplarzy Batman Arkham City (GOTY) było może z 4. :)
 
No trzeba sobie powiedzieć szczerze. Support cdp.pl ma zawrotne tempo :p.
Ale koniec końców, dostałem odpowiedź co do słuchowiska "Dom ze Szkła". Cieszcie się, audiobook jest dołączany do każdej edycji.:comeatmebro:

Szanowni Państwo,

Zgodnie z decyzją studia RED audiobook „Wiedźmin: Dom ze szkła” zostanie udostępniony klientom, którzy zamówili grę Wiedźmin 3: Dziki Gon w przedsprzedaży (dotyczy to także edycji kolekcjonerskiej). Osoby, które złożyły w przedsprzedaży zamówienia na słuchowisko, otrzymają je w momencie premiery gry wideo, czyli 24 lutego 2015 roku, mogą również ubiegać się o zwrot wpłaconej kwoty bezpośrednio w sklepie, w którym zostało złożone zamówienie przedsprzedażowe na słuchowisko.
 
Fajnie, ale trochę mieszają. Marcin Momot pisał wyraźnie, że dodanie słuchowiska do gry było decyzją CDP, nie ich, a teraz w odpowiedzi od CDP piszą znowu że to decyzja REDów. To w końcu jak to jest? :p
 
Kurna ale w pudełku czy cyfrowo? Mi cdp.pl odpisał na maila dokładnie tak jak Nundranowi, chociaż zadawałem zupełnie inne pytanie. Chociaż mi już rybka, zostawiłem sobie zamówione słuchowisko.
 
Też mam. Coś mało tych Wieśków... Nie udało mi się kupić dla przyjaciółki, bo ktoś przede mną wziął 4 z pięciu sztuk... :mean:
A, słuchajcie, u Was też audiokomiksy i gry były pod kluczem w gablocie?
 
Last edited:
Ja planuje się wybrać wieczorem bo teraz jestem w pracy i obawiam się że już nie będzie..... Nie wiecie czy będą jeszcze rzucać audiobooki do biedronek, czy tylko to co dali dziś i na tym koniec?
 
U mnie były na kartonowym, specjalnie przygotowanym regaliku w koszu. Mogę wam kupić (sprawdzić czy są, jeśli są to kupić) i wysłać pocztą. Płatności uregulujemy za pomocą przelewów.
 
Pytanie do tych co kupili:
Czy to jest cały zbiór "Coś się kończy..." ,czy tylko to jedno opowiadanie?
 
Nie - to jest jedno opowiadanie pod tym samym tytułem, czyli "Coś się kończy, coś się zaczyna" Format - CD audio.
 
Last edited:
Przy zapowiedzi audiobooka CDP pisało, że dorzucony zostanie kod na wersję cyfrową. Czy ktoś z Was go ma i tylko mój egzemplarz jest wybrakowany czy nikt nie ma?
 
Ale o co chodzi? Dom ze Szkła dopiero na premierę W3, a Coś się kończy to zupełnie coś innego.
 
Wiem i piszę właśnie o "Coś się kończy...". Cytując bloga CDP: "Produkty zawierać będą również kod do pobrania dodatkowej, cyfrowej kopii słuchowiska z serwisu cdp.pl."
 
A ja wróciłem z roboty i jadę do biedry. Zobaczymy może u mnie w małym miasteczku nie ma zbyt wielu fanów i jeszcze znajdzie się egzemplarz dla mnie ;).

Edit:
Uff przybyłem i zdobyłem :D. Ostatnia sztuka ale jest :).
 
Last edited:
Top Bottom