Premiera intro do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon odbędzie się na gali Golden Joystick Awards

+
Szczerze mówiąc jestem trochę rozdarty. Z jednej strony super, nowy materiał i to akurat jako prezent na imieniny :). Nie wątpię, że będzie świetny. Z drugiej chyba bym wolał, żeby prezentacja intro była swoistą kumulacją wszystkich pokazywanych materiałów. Czyli najpierw dzienniki, może jeszcze jakieś urywki z gry, a intro na koniec. No ale wybrzydzać nie będę :).

E: Zapomniałem o świetnych tapetach :).
 
W sumie pisałem to w temacie śladu, ale i tu dam swoją myśl, że samo intro do gry nie musi stanowić całego wstępu. Czy to animacja na silniku gry, czy też dziennik, zdjęcia z tekstem mówionym - jest kilka rzeczy które mogą być nowe w dniu premiery, a my będziemy już teraz mieli Intro!

Zresztą i W1 i W2 miały niezłe zrobione wstępy. Jako że W3 nie ma całej budowy postaci od zera, podejrzewam podobny wstępniak również w nim.
 
Ja nie oddam głosu. Wkurza mnie Wasza polityka dystrybucji materiałów związanych z grą, nastawiona na irytowanie fanów, o czym już wspominałem wcześniej - akcja "czekania do odliczania" to tylko potwierdza. Zacznijcie traktować nas przyjaźniej, to może zyskacie więcej głosów, a my mniej frustracji.
 
@Inccub, nie ma co się gorączkować, materiał wypuszczą w trakcie gali, bo to dodatkowy sposób na promocję. Głosowanie nie ma tu nic do rzeczy, nawet jeśli nikt by nie zagłosował to film i tak się pojawi. To samo dotyczy lajkowania na facebooku oraz innych form wspierania przez fanów.

@adventus, dzięki za fragmencik ;) Czy tylko mnie drażni ta maniera przeciągania słówek? Czemu nie "Jenefer" tylko "Jen-nefer"? Zarzut dotyczy wielu innych imion oraz nazw (o wszelkiej maści "Rjenczach" nie wspomnę). W interpretacji REDów brzmi to jakoś normalniej, lepiej się wymawia i większość nazw pokrywa się z tym co sam 'słyszałem' czytając książki.
 
Pierwszy raz właściwie posłuchałem fragmentu książki w takiej formie. Yennefer w mojej głowie tak nie mówi. Geralt też nie. Dziwnie to brzmi. Kojarzy mi się z teatrem. Przestylizowane.
 
Last edited:
Emfaza, przesadna maniera, strasznie słychać, że dialogi są "grane". Rodzimy dubbing od lat stara się walczyć z tą teatralnością kreacji. Tak zagrany dubbing położył by każdą grę i film.

W sumie największy sukces, to fakt, że pani Dereszowska nie irytuje (przynajmniej mnie).
 

Guest 3669645

Guest
Kurde, a ja se uświadomiłem, że podczas prezentacji będę miał WF :( :( :(
Wszystko fajnie, tylko czemu muszę być wtedy w pracy :(

A u mnie 24 października znowu będzie wyglądał tak
huehuehuehue

BTW. A wieczór po premierze gry pewnie tak...
 
@Inccub, nie ma co się gorączkować, materiał wypuszczą w trakcie gali, bo to dodatkowy sposób na promocję. Głosowanie nie ma tu nic do rzeczy, nawet jeśli nikt by nie zagłosował to film i tak się pojawi. To samo dotyczy lajkowania na facebooku oraz innych form wspierania przez fanów.

@adventus, dzięki za fragmencik ;) Czy tylko mnie drażni ta maniera przeciągania słówek? Czemu nie "Jenefer" tylko "Jen-nefer"? Zarzut dotyczy wielu innych imion oraz nazw (o wszelkiej maści "Rjenczach" nie wspomnę). W interpretacji REDów brzmi to jakoś normalniej, lepiej się wymawia i większość nazw pokrywa się z tym co sam 'słyszałem' czytając książki.
Tam samo jest z Nen-neke. Na początku to drażni, później się przyzwyczajasz.
 
@Wallace, właśnie ostatnio trochę jakby mi skóra pociemniała, ale myślałem że to po prostu starość zapukała do mych drzwi :eek:

@adventus, patrząc na twoje zapasy przedkonferencyjne to jeszcze kilka takich imprez i będziesz wyglądał tak:


:p
 
Top Bottom