Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
...I latach :p Brakuje mi osiągnięć Level up! od I do V i Szacun na e-dzielni nie mam nic a mam 63 REDpointsy. To sam wyszukałem możliwe że brakuje mi czegoś więcej, ale niestety nie znam się.
 
...I latach :p Brakuje mi osiągnięć Level up! od I do V i Szacun na e-dzielni nie mam nic a mam 63 REDpointsy. To sam wyszukałem możliwe że brakuje mi czegoś więcej, ale niestety nie znam się.
Dobra, jutro (tzn. dzisiaj, ale w bardziej rozsądnej godzinie) przejrzę listę achievementów i zobaczę, które powinieneś mieć.
 
Z tymi acziwkami jest taki problem, że nawet się nie wie, czego się nie ma. A nawet jak się ma pewne podejrzenia, to nie ma ich jak sprawdzić. Przykładowo podobno jest acziw za iluśtamkrotne użycie słowa "wiedźmin". I jak tu dojść, czy już się przekroczyło próg? Przecież nikt nie będzie przeglądał wszystkich swoich postów i liczył. A i trudno się spodziewać, by moderatorzy chętnie się zatrudniali do osobistego przeglądania postów każdego forumowicza.
 
Przykładowo podobno jest acziw za iluśtamkrotne użycie słowa "wiedźmin".

Jest za stukrotne. I ja go nie mam, choć jestem przekonany, że mieć go powinienem :). Już kiedyś nawet to zgłaszałem, ale zaginęło gdzieś w pomrokach forum :).
 
Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin
Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin
Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin
Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin
Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin
Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin
Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin
Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin
Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin
Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin
Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin Wiedźmin

Post w celach poznawczych. ;)
 
...I latach :p Brakuje mi osiągnięć Level up! od I do V i Szacun na e-dzielni nie mam nic a mam 63 REDpointsy. To sam wyszukałem możliwe że brakuje mi czegoś więcej, ale niestety nie znam się.
Okej. Wiem już to i owo, ale potrzebuję jeszcze wyciągnąć parę informacji od odpowiednich osób. W weekend będzie to ciężkie; w przyszłym tygodniu się odezwę.

Jest za stukrotne. I ja go nie mam, choć jestem przekonany, że mieć go powinienem :). Już kiedyś nawet to zgłaszałem, ale zaginęło gdzieś w pomrokach forum :).
Ja tam liczyć "wiedźminów" w twoich postach nie będę :p Jeśli jesteś pewny, że masz nabitą odpowiednią ilość postów, a osiągnięcie nie wskoczyło, mogę przekazać sprawę wyżej. Zainteresowany?
 
Tych 100 wiedźminów to sam pewny nie jestem, jak będę i się nie pojawi do 3 miechów to się zgłoszę :p Za całą resztę wielkie dzięki.
 
Tych 100 wiedźminów to sam pewny nie jestem, jak będę i się nie pojawi do 3 miechów to się zgłoszę :p Za całą resztę wielkie dzięki.
Zauważyłeś, że o tamtym achievemencie to ja pisałem do Yakina? :p Ty musiałbyś w 50 spośród swoich 80 postów po dwa razy napisać "wiedźmin" lub "witcher", co jest raczej mało prawdopodobne :p
 
Mi również wskoczyło "LevelUp! VI" z pominięciem od I do V. Ale nie uważam, by to był błąd - po prostu naliczane jest od niedawna i jednym (młodym stażem) użytkownikom wskakuje achivek z jedynką, a weteranom z szóstką i wyżej.
 
Jest prostsze wyjaśnienie. Algorytm odpowiadający za zliczanie acziwków nie działa tak jak powinien. A skoro moderatorzy nie palą się jak widać do ręcznego ich sprawdzania, to niestety należy się pogodzić z faktem, że by ktoś dostał, to komuś musi być zabrane.
 
To chyba jednak nie do końca tak, że my się do czegoś palimy albo nie oraz coś jest komuś zabierane, żeby dostał kto inny.
Sprawa została zgłoszona osobom, które zajmują się forum od strony technicznej; nie jesteśmy to my, nie wiem, skąd taka myśl w ogóle?
Monitujemy administratorów o pojawiających się problemach i dzięki za ich zgłaszanie. Prosimy o cierpliwość, na wszystko musi być czas.
 
Ja tam liczyć "wiedźminów" w twoich postach nie będę :p Jeśli jesteś pewny, że masz nabitą odpowiednią ilość postów, a osiągnięcie nie wskoczyło, mogę przekazać sprawę wyżej. Zainteresowany?

Ha, ha, ha, mi samemu by się nie chciało tego liczyć. Keth już to chyba kiedyś zgłaszał, ale może gdzieś się sprawa zagubiła :). Ale jak nie problem, to można zgłosić jeszcze raz :).
 
Ha, ha, ha, mi samemu by się nie chciało tego liczyć. Keth już to chyba kiedyś zgłaszał, ale może gdzieś się sprawa zagubiła :). Ale jak nie problem, to można zgłosić jeszcze raz :).
Nasz klient, nasz pan. Obejrzę sobie mecza i dokonam właściwych zgłoszeń. Co do rezultatów, to nie mogę niczego obiecać na pewno - ale gwarantuję, że będę wyjątkowo upierdliwy w stosunku do odpowiednich osób :teeth:
 
@rybakus
Co do twoich osiągnięć, to brakuje ci "Level Up", poziomy 1 do 5 (za X lat od rejestracji) - powinieneś mieć wszystkie 6, tutaj żadnych zmian nie wprowadzano. Nie masz także osiągnięcia "Kto Szybko Daje, Ten Dwa Razy Daje" (za wręczone 100 RedPointów) oraz bliżej nieokreślonej liczby poziomów osiągnięć "Szacun Na E-Dzielni" (za otrzymane X RedPointów, osiągnięcie z poziomami) i "Idealista" (za otrzymane X podziękowań, osiągnięcie z poziomami). Piszę "bliżej nieokreślonej", ponieważ forum ma problemy z poprawnym liczeniem, ile czego dostałeś / wręczyłeś - ręczne przeliczenie twoich postów pod kątem podziękowań / punktów daje inne wyniki niż licznik w profilu i jeszcze inne, niż odpowiednia zakładka w statystykach twoich osiągnięć.

Dostałem odpowiedź, że problemy z achievementami będą naprawiane w przyszłym tygodniu. Nie oznacza to, że np. od razu w przyszły poniedziałek wszystko będzie działać, no ale coś powinno się już ruszyć. Będę przyglądać się całej sprawie.

@Yakin
Twój problem został zgłoszony, odpowiedź jak wyżej.
 
@szypek26 - w takim razie ja również zgłaszam brak poprzednich "LevelUp-ów". Ale żeby nie było, że patrzę tylko jednym okiem, to zgłaszam również inny błąd: mianowicie dostałem "Szacun na e-dzielni V", choć do spełnienia warunków brakuje mi jeszcze 8 REDpointów. ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom