Ślad

+

Guest 3669645

Guest
Dobra, w intrze bydzie Gyrwant podążający za Yen, a jaka bydzie rola Ciri? Na pewno nie spotka się ona z Geruldem / Yen... Bo mają się pierwszy raz spotkać dopiero w grze. Może jednak będą te retrospekcje?
 
Zawsze może to być filmik pokazujący równocześnie co się stało z Ciri (w sensie dlaczego wróciła i kto ją tak poobijał) i Yen. "Rodzinka" wcale nie musi się spotkać, by wystąpić w jednym CGI. Tak czy siak, mam nadzieję że przed premierą zobaczę na jakimś filmiku Ciri w roli badassa, bo póki co widzieliśmy ją ranną i uciekająca.
 
Rubert70r ty tak nie Jonasikuj boś jonasik jest tylko jeden;) a jest nim... ni wiem kto w sumie dobrze gadosz po janosikowemu trza ci przyznać a no i masz tu racji troche do piątku trza czekać zaś. P.S zarezerwowaliście sobie termin na ten wyczekiwany dzień ;)?
 
Last edited:
W ogóle to mam nadzieje, że ktoś super inteligentny nie ujawni materiału wcześniej, jak to miało miejsc w przypadku poprzedniego CGI...
 
W ogóle to mam nadzieje, że ktoś super inteligentny nie ujawni materiału wcześniej, jak to miało miejsc w przypadku poprzedniego CGI...

Niby jak ten ktoś miałby to zrobić? Włamie się do siedziby studia i wyniesie?
Tym razem wszystko będzie jawne, żadnych zamkniętych drzwi i tym podobnych (chyba że o czymś nie wiem), więc niech sobie nagrywają ile wlezie.
Jedynie włamem dałoby się coś zbroić, ale w takim wypadku wyciek CGI byłby mało istotnym drobiazgiem wobec bety W3 na torrentach.
 
Nie, Microsoft wypuścił CGI rano zamiast bodajże 16:00, która miała wybić po zakończeniu odliczania.

Serio? Nie pamiętam. No nic.
Tak czy inaczej to nadal rzecz oficjalna, a można było odnieść wrażenie, że mowa tutaj o jakiejś lewej publikacji.

Oczywiście falstarty, takie jak ten ze strony M$ zawsze trochę psują efekt, więc nie powinny mieć miejsca.
 
Last edited:
Tak apropos. Poratuje ktoś linkiem do nieskompresowanej wersji pierwszego trailera oraz Killing Mosters po Polsku? :p

Ed. Już nie trzeba. Dostałem na priva :).
 
Last edited:
[...]
Jedynie włamem dałoby się coś zbroić, ale w takim wypadku wyciek CGI byłby mało istotnym drobiazgiem wobec bety W3 na torrentach.

A kysz, tfu-tfu, na psa urok. Nawet o tym nie wspominaj. Po latach marketingowych i PR-owych wpadek i baboli choć raz mogłoby wszystko pójść jak należy.
Choć koszulkę z premiery W2 do dziś świetnie mi się nosi. ;)
 

Guest 3669645

Guest
Wszystko było w wersji PL bez kompresji, ale linki poginęły w najmroczniejszych zakątkach tematów-newsów. Trzeba albo pisać do Marcina, albo bawić się w archeologa :p

Nope, Debut Trailera PL bez kompresji nie było w ogóle.
Jak nie było, jak mam taki na dysku? :eek:
 
Last edited by a moderator:
Nope, Debut Trailera PL bez kompresji nie było w ogóle.
@adventus, to się podziel przez jakiś hosting, bo nawet w najgłębszych oficjalnych czeluściach nie ma tego trailera w PL, jest tylko na jakimś gryonline czy coś w 720p. Proszę :)
 
Last edited:

Guest 3669645

Guest
OK, wrzucę jak znajdę czas. Tylko polećcie jakiś porządny i przyjazny hosting, bo waży to niemało
 
Pamiętam, że pobierając coś z dysku Google szybkość była świetna. Może też zippyshare?
 
Najważniejszą rzeczą jest fakt , że będzie pokazany 40minutowa prezentacja w Polskiej wersji językowej i oto chodzi !!!:)
 
Top Bottom