Seriale

+
:huh:

Przegapiłem?
Kurczę, muszę znaleźć jakiś sposób na wydłużanie czasu, bo mi ten, tego, w ostatnim czasie czasu nie starczało na ogarnianie wszystkiego. Przydałoby się parę godzin więcej na dobę. Ma ktoś porzyczyć?
 
Dla zapominalskich:
Dziś na kanale 'NXA' pierwszy odcinek drugiej jesiennej polskiej produkcji na 'zagranicznym' kanale.
'Zbrodnia' zacznie się o 22.00.
 
2 odcinek 3 sezonu Arrowa obejrzany. Słabszy niż pierwszy (choć pierwszy odcinek zawiesił poprzeczkę wysoko), ale ujdzie. Thea zapowiada się bardzo ciekawie.

I podtrzymuję moje wcześniejsze przemyślenia:
Pod koniec odcinka Laurel trzyma kurtkę Sary. Utwierdza mnie to w przekonaniu, że Laurel zostanie Black Canary.
 
@serek, nie potrzeba przemyśleń, wystarczy podstawowa wiedza o uniwersum :p

http://dc.wikia.com/wiki/Dinah_Laurel_Lance_(New_Earth)

Wiem. Ale chodzi mi o to, że Laurel w uniwersum nie miała siostry. A w serialu miała Sarę, która przez jakiś czas była Kanarkiem. Więc równie dobrze w serialu mogłoby już nie być Black Canary. I tak bym wolał, bo Laurel nie dość, że jest mega irytująca, to gęstość bohaterów na m^2 w serialu już i tak jest wystarczająca xD Na kij kolejny Kanarek? :p
 
Pojawiła się czołówka do Watahy i wywiad na spidersweb o jej tworzeniu.
No, jeśli cały serial będzie tak dobry i klimatyczny jak czołówka to będzie miazga.

Trochę sztampowo, zobaczymy jednak co będzie dalej.
Bieszczady, zaraz po Mazurach, uważam za najpiękniejszy region Polski, a że zdjęcia w serialu fajnie to oddają, to już na wstępie Wataha ma u mnie potężny plus. Klimat Bieszczad jest.
 
Ja jestem po tej całej 'Zbrodni' pierwszym odcinku.
Takie sobie, słabsze od 'Watahy' ale i tak jednego i drugiego poziom jest taki 'polski'. Jak ktoś ma wolny czas...

A w niedziele o 20.10 i 21.30 dwa premierowe odcinki 'Fargo' w TV.
 
@zi3lona i inni fani IT Crowd :p

NBC znów bierze się za "The IT Crowd". Bill Lawrence ("Scrubs") oraz Neil Goldman i Garrett Donovan ("Community") stworzą dla NBC nową wersję "The IT Crowd". Pierwszy raz próbowano to zrobić w 2007 roku, jedną z głównych ról grał wtedy Joel McHale.
 
Obejrzałem sobie właśnie drugi odcinek Watahy i z przykrością stwierdzam, że na razie zdecydowanie najjaśniejszym punktem tego serialu są Bieszczady.
W drugim epizodzie - podobnie jak w pierwszym - akcja zawiązuje się dopiero pod koniec. Mam nadzieję, że to nie będzie tendencja, bo 40 minutowy metraż to nie jest dużo. Promo kolejnego odcinka i przewrotne, zaskakujące, szokujące...
"Myślę, że ona żyje"
...także nie nastraja pozytywnie.

Mam nadzieję, że twórcy nie popadną w banał i nie zaserwują nam telenoweli.
Co do przypuszczeń - nie trzeba być Sherlockiem, żeby domyślać się kto jest zamieszany w likwidacje większości jednostki. Drugi z ocalałych, poza głównym bohaterem, ewidentnie ma z tym więcej wspólnego niż się wydaje. Czyżby kalka z motywu pierwszego sezonu Strike Back?

No nic, ogląda się to póki co dobrze, głównie za sprawą zdjęć. Fabularnie przeciętnie a zdaje się, że odcinków ma być tylko 6. Trzeba by było trochę przyspieszyć.
 
Drugi odcinek Watahy jest... cóż, średni tak samo jak pierwszy, ale mimo wszystko przyjemnie się to ogląda i ciekaw jestem ciągu dalszego ;) Aczkolwiek tak jak pisałem wcześniej, od produkcji HBO oczekuje się więcej, a tutaj niestety wiele rzeczy zgrzyta. Gdyby to był serial TVP to jakoś inaczej by się na to patrzyło.

I jeszcze takie osobiste spostrzeżenie: Aleksandra Popławska czyli sukowata pani prokurator pasowałaby mi na Yennefer zarówno w filmie Bagińskiego jak i w dubbingu Wiedźmina 3 :)

PS. Nawet Boberek się załapał na epizod :p
 
Ja tam nie jestem obiektywny, bo to moje tereny. Z okolic Krosna w te prawdziwe Bieszczady rzut kamieniem. Tak więc mi się wszystko podoba. :D

Żartuję, nie wszystko. Nawet niewiele. Ale widoki super. ;)
 
"Wataha"
fabuła : beznadziejna ) 0/10
aktorstwo też nie ciekawe 4/10
zdjęcia i otoczka ładne 8/10
reżysera jak by nie było w tym serialu- totalny chaos
Kompletna głupota z tym "miśkiem" - czego patrol nie ma przy sobie broni , żeby strzelić ostrzegawczo i go spłoszyć ?
Ogólnie to 2.5/10 ten serial jak na razie . Daje temu serialowi jeszcze jedne 50 minut zaufania :)
 
Last edited:
Top Bottom