Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Intro W1 - ciary.
Intro W2: ER - ciary.
Zabijając potwory z W3 - ciary.
Trailer VGX - ciary.
Trailer Miecz przeznaczenia - ciary.
Intro W3 - szału nie ma.
 
Też mnie to intro nie powaliło. Technicznie przeciętne. Merytorycznie płytkie. Wizualnie najbardziej razi mnie na nim twarz Geralta - dawno nie widziałem tak wyczeszczonych oczu i zapitego ryja, już nie wspomnę o tragicznych rysach twarzy zupełnie nieprzypominających tych z gry. Zbeszczeszczenie Geralta. A przynajmniej takie mam odczucia. Filmik jest najwyżej przeciętny.
 
Last edited:
Wizualnie najbardziej razi mnie na nim twarz Geralta - dawno nie widziałem tak wyczeszczonych oczu i zapitego ryja, już nie wspomnę o tragicznych rysach twarzy zupełnie nie przypominająych tych z gry.
To jest dokładnie ta sama, co w Killing Monsters. Zdajesz sobie z tego sprawę?
 
To jest dokładnie ta sama, co w Killing Monsters. Zdajesz sobie z tego sprawę?

Zdaję sobie z tego sprawę, ale w Killing Monsters przykryli go kapturem i pokazywali głównie w akcji od strony pleców, więc ciężko było tak naprawdę ocenić jak wygląda. A tutaj widać i płakać się chce.
 
Wizualnie najbardziej razi mnie na nim twarz Geralta - dawno nie widziałem tak wyczeszczonych oczu i zapitego ryja, już nie wspomnę o tragicznych rysach twarzy zupełnie nieprzypominających tych z gry. Zbeszczeszczenie Geralta.
Przy okazji W2 też mówiono, że render i gra to dwie różne twarze. W rzeczywistości, to była ta sama twarz i tym razem jest tak samo.
Poza tym, Geralt do pięknych i gładkich zdecydowanie nie należał, więc z tym "ryjem" to przesadzasz.
 
Też mnie to intro nie powaliło. Technicznie przeciętne. Merytorycznie płytkie. Wizualnie najbardziej razi mnie na nim twarz Geralta - dawno nie widziałem tak wyczeszczonych oczu i zapitego ryja, już nie wspomnę o tragicznych rysach twarzy zupełnie nieprzypominających tych z gry. Zbeszczeszczenie Geralta. A przynajmniej takie mam odczucia. Filmik jest najwyżej przeciętny.

Hehe, dobre. Geralt wygląda tu zdecydowanie najlepiej, jak i w killing monsters ( prawie na równi z tym w intrze do jedynki)
 
Zdaję sobie z tego sprawę, ale w Killing Monsters przykryli go kapturem i pokazywali głównie w akcji od strony pleców, więc ciężko było tak naprawdę ocenić jak wygląda. A tutaj widać i płakać się chce.
View attachment 6875
Zdaje sobie sprawę, że to akurat takie ujęcie, ale coś w tym jest. Geralt rzeczywiście wygląda trochę inaczej, i tak właśnie....dziwnie.
Tutaj już tak troszkę pojadę, wygląda tak trochę Not of this Earth ;)
 

Attachments

  • 4444555555555555555555.jpg
    4444555555555555555555.jpg
    27.1 KB · Views: 52
View attachment 6875
Zdaje sobie sprawę, że to akurat takie ujęcie, ale coś w tym jest. Geralt rzeczywiście wygląda trochę inaczej, i tak właśnie....dziwnie.

W tym momencie trailera Geralt na podstawie śladów mógł myśleć, że Yen oberwała albo nawet zginęła. Stąd pewnie taki jakby zaniepokojony wyraz twarzy.
Swoją drogą, mimika w tym trailerze jest dość słaba. Chyba nie było czasu na dopracowywanie...
 
View attachment 6875
Zdaje sobie sprawę, że to akurat takie ujęcie, ale coś w tym jest. Geralt rzeczywiście wygląda trochę inaczej, i tak właśnie....dziwnie.
Tutaj już tak troszkę pojadę, wygląda tak trochę Not of this Earth ;)
Najlepszy wygląd Geralta masz ustawiony w avatarze. A ujęcie, które pokazałeś dramatycznie odbiega od tego wyglądu. Jest to najgorsze ujęcie w całym tym "intro". Woła o pomstę do nieba. Wyraz twarzy srającego kota w puszczy w czasie gradobicia. Nawet przykucnięcie jest. Masakra.
 
Top Bottom