10 lat wiedźmińskiego forum - wyniki konkursów

+
Nieco spóźnione, ale i z mojej strony wyrazy uznania dla wszystkich, którzy aktywnie wzięli udział w konkursach. Gratulacje dla zwycięzców!
@AndersonSilva - udany ten wierszyk ;)
 
Jak ktoś ma naprawdę za dużą koszulkę (XXL komuś się trafił, czy cuś), to ja chętnie przygarnę. :p ;)
Oczywiście żartuję
 
Ja także dostałem nagrodę, bardzo dziękuję! Plakat jest przepiękny, od razu leci do oprawienia, koszulka idealna, a jedna z naklejek poszła na obudowę komputera.
 
Ja także dostałem nagrodę, bardzo dziękuję! Plakat jest przepiękny, od razu leci do oprawienia, koszulka idealna, a jedna z naklejek poszła na obudowę komputera.

Dobry pomysł z tym oprawieniem, muszę mój stary dać też. ;)
 
Tego samego dnia dostać koszulkę z Geraltem i obejrzeć intro trzeciej części wiedźmina, za dużo wrażen jak na jeden dzień. Przyznajcie się Redzi, zrobiliście to specjalnie ; )
 
Zdziwiłam się nieco gdy pani w okienku powiedziała że to list, bardzo się wystraszyłam heh ,a tu mega koperta, chyba ją zostawię na pamiątkę, te pieczątki i mój nick na dole^^ Tylko kwestia koszulki...jeżeli jakiś z panów dostał damską M to zamienię się chętnie, ponieważ ja posiadam męską L:D Podziękowania za konkurs, gratulacje dla uczestników i podziękowania dla pana @Marcin Momot (nie odmienia forum:p ) za dotrzymanie obietnicy ws koszulek, gdzieś tam w sierpniu pan mi odpisał w poście że dostaniemy szansę na nie i oto są!;)
 
Last edited:
Eh, trochę się spóźniłem z tym wrzucaniem swoich prac, ale niestety byłem ostatnio trochę zajęty.

Gratuluję wszystkim biorącym udział w konkursach, na pewno Redzi mieli sporo zabawy przy oglądaniu naszych "dzieł" :p
Pozwoliłem sobie wytypować moje "personal favourites":
@milord_p Ta pocztówka! Ale się uśmiałem :D
@offcio Super komiks, aż refleksja nachodzi po zaszlachtowaniu tych niezliczonych istot w grze.
@Sawyer47 , @DTST , @solan7 Bardzo przyjemnie się czyta takie wiersze, idealnie opisują temat konkursu :)

Jeśli chodzi o moje prace, to sprawa wygląda tak.

Konkurs 1

Konkurs 2


Konkurs 3
"Forum Wiedźminum"

Bez kucyka? A może z kucykiem?
Kłócą się ludzie z wielkim krzykiem.
Czy z kucykiem, czy z czarną opaską?
Miał być konsensus, a wyszło fiasko.
Włosy rozpuścić, czy z wstążką czarną?
Wszystkie dyskusję idą na marne.

W tamtym temacie ciągle w zapale
Pisze ktoś posty w straszliwym szale.
Moderatorzy problem wyczuli,
Od razu widać - codzienność u nich.
Rzucają warny, muty i bany,
Mimo to chaos jest niesłychany.

Przygody, questy, bugi, solucje,
Sądy, wyroki i rewolucje,
Wiewiórki, władcy oraz rycerze,
Czary, sztylety, miecze, pancerze,
Kontrargumenty, wielkie debaty,
Społeczność nasza polega na tym.

Każdy coś doda, każdy coś powie.
Na Twe pytania ktoś Ci odpowie.
Choć czasem hate z ekranu się sączy,
Do Wilka z Rivii miłość nas łączy.
Książki i gry wszystkim nam bliskie,
To właśnie nasze forum wiedźmińskie!

Bardzo się cieszę, że moje prace się spodobały!
Bywajcie!

EDIT: Zapomniałem dodać, że ta potrawa to zupa flisacka, o której mówił Borch Trzy Kawki podczas biesiady w karczmie "Pod Zadumanym Smokiem".
 
Last edited:

Guest 3669645

Guest
Tylko kwestia koszulki...jeżeli jakiś z panów dostał damską M to zamienię się chętnie, ponieważ ja posiadam męską L:D
Oj tam, kobiety w męskich koszulkach wyglądają seksowniej :p
 
@adventus tylko ta L będzie na mnie jak wór leżeć, męska M-ka by się jeszcze jakoś ukryła bo mam kilka męskich heh zastanawiające dlaczego panowie mają te fajniejsze nadruki zawsze:p
 
Top Bottom