Poznań Game Arena 2014 i CD Projekt

+
Mam nadzieję, że jak się rano obudzę zmęczony to jakieś amatorkskie nagranie będzie dostępne :)
 

Guest 3669645

Guest
Mam nadzieję, że jak się rano obudzę zmęczony to jakieś amatorkskie nagranie będzie dostępne :)
Ja mam nadzieję że będzie dostępne za godzinę, bo inaczej
Jestem porządnym forumowiczem z szacunkiem do innych forumowiczów i tego samego wymagam od naszych krajan obecnych na PGA
 
Upiorny Orszaku byłoby wielce niemiło ze strony CDP.PL i CDProjektRED jakby tak było. Co komu szkodzi dać 35 minut tego samego gameplaya tyle, że po polsku?
 
Upiorny Orszaku byłoby wielce niemiło ze strony CDP.PL i CDProjektRED jakby tak było. Co komu szkodzi dać 35 minut tego samego gameplaya tyle, że po polsku?
To pogódź się z myślą, że będzie niemiło.
Marcin potwierdził, że gameplay będzie udostępniony - ale nie był w stanie określić kiedy.
Więc o ile CDP RED nie planuje dla nas niespodzianki - materiału optymistycznie spodziewał bym się w połowie Listopada.
 
Będzie bardzo niemiło i negatywnie :( Jeśli rzeczywiście listopad miałby być datą z premierą polskiego dema to.... ach szkoda słów.
 
Ogólnie to mnie zastanawia jedno, skoro wersje PL i ENG są robione równocześnie to czemu REDzi każą nam tyle czekać na ten gameplay przecież na pewno znalazłby się czas na nagranie tego gameplayu w wersji PL niedługo po tym jak został opublikowany anglojęzyczny.
 
Top Bottom