Poznań Game Arena 2014 i CD Projekt

+
Jeśli po tym materiale od Gamezilli, nagrywanym startym ziemniakiem, miałbym strzelać to powiedziałbym, że Dariusz Odija udziela głosu Dijskrze.
 
Ależ to jest frustrujące - znam ten głos, słyszałem go wiele razy, ale nie potrafię go zidentyfikować xD.
 

Guest 3669645

Guest
Mimo iż nic nie da się zrozumieć, to fragment już 100x lepszy od angielskiej wersji. Jakbym oglądał te demko po raz pierwszy, z nowym, prawdziwym Geraltem, a nie tą bezpłciową, burczącą pod nosem atrapą. Do Douga nic nie mam, czasem brzmi ok, ale jak na arenę wkracza Rozenek, to wiadomo co się dzieje :p

Co do głosu Dijkstry -Trudno mi ocenić, czy mi się podoba czy nie, czy pasuje do wizerunku REDów czy nie. Jak słucham innych sampli tego aktora to brzmi okej, w tym partyzanckim nagraniu coś mi się nie klei, ale to pewnie wina długopisu którym to nagrywano :p
 
Last edited by a moderator:
Nawet w tak marnej jakości słychać, że to nasz Geralt.

Niespecjalnie. Gdyby nie adnotacja, że to po polsku w życiu bym nie zgadł, iż to nasz język jest.
Dlatego nie podejmę się próby odgadnięcia, kto odgrywa Sigismunda. Skoro nawet Rozenka nie rozpoznałem.
Głos to jeden wielki szum, ale przynajmniej generuje dobry bas w słuchawkach.
 
Dobrze, że mam słuchawki za 17zł i słyszę wysokie tony :D Jestem w stanie rozumieć 50% Geralta i 20% Dijkstry, a jego głos bardzo mi przypomina Starego WIedźmina z serialu.
 
Historia życia..przejechać prawie 250 km i nie wejść na PGA. Niestety po 11 już nie było biletów. Kazano nam czekać 3-4h czekaliśmy do 14 i lipa, wróciliśmy do domu super...

Nie gadaj... Czyli nikt z forumowej ekipy nie wszedł? Czy tylko nas tutaj trollujesz?
 

Guest 3669645

Guest
Historia życia..przejechać prawie 250 km i nie wejść na PGA. Niestety po 11 już nie było biletów. Kazano nam czekać 3-4h czekaliśmy do 14 i lipa, wróciliśmy do domu super...
 
Top Bottom