Poznań Game Arena 2014 i CD Projekt

+
Przestańcie się kłócić o byle pierdoły, bo wpadną niebiescy i użyją magicznego Warnhammera (wszelakie podobieństwo do uniwersum z którego pochodzi postać na moim avatarze jest przypadkowe).
 
Przestańcie się kłócić o byle pierdoły, bo wpadną niebiescy i użyją magicznego Warnhammera (wszelakie podobieństwo do uniwersum z którego pochodzi postać na moim avatarze jest przypadkowe).
Ja nawet nie rozumiem, o co temu osobnikowi chodzi tak po prawdzie. Żartuję, a on na mnie zaczyna krzyczeć. :p
 
Przestańcie się kłócić o byle pierdoły, bo wpadną niebiescy i użyją magicznego Warnhammera (wszelakie podobieństwo do uniwersum z którego pochodzi postać na moim avatarze jest przypadkowe).

Wow. A ja cały czas jak patrzyłem na twój avatar widziałem owce w żółtym płaszczu z jakąś flagą.
 
Coś pięknego... Kilkadziesiąt postów pod rząd gloryfikujących Rozenka za to, że jego Geralt jak niszczy system i angielską wersję, następnie jedna wzmianka, że jego głos jest za cichy i następnie lawina narzekania, że faktycznie, Rozenek jest słabszy niż w poprzednich częściach... Czemu nie jestem zdziwiony?


Odczepcie się od Janka, jest spoko. Babcia i wiedźmy natomiast nie, komputerowe zniekształcenia głosów psują efekt (ale spodziewałem się tego, pisałem wcześniej, że te angielskie wiedźmy będą po prostu nie do przeskoczenia). Dużo lepszy w PL jest Dijkstra i Duch Lasu, którego słowa przy okazji polskiej wersji ze swoją odmianą czasowników przez rodzaje okazały się spoilerem ;P
 
Panowie @Rustine oraz @Verumunt z Wyzimy - powyższe spięcie nie jest waszym pierwszym, ale gorąco namawiam, żeby było ostatnim. Nie musicie się lubić, ani zgadzać się ze sobą, ale proszę, żebyście przestali sobie dogryzać - jeśli tego nie umiecie, polecam opcję "ignoruj" (dostępna w profilu) lub wymianę uprzejmości via PW.

Jeśli gdzieś zobaczę jeszcze jedną waszą kłótnię (lub zaczepki z którejś ze stron), posypią się kary.
 
Coś pięknego... Kilkadziesiąt postów pod rząd gloryfikujących Rozenka za to, że jego Geralt jak niszczy system i angielską wersję, następnie jedna wzmianka, że jego głos jest za cichy i następnie lawina narzekania, że faktycznie, Rozenek jest słabszy niż w poprzednich częściach... Czemu nie jestem zdziwiony?

Kids will be kids...
 
Jednak będą różne fazy księżyca :D po przeskoku ze Świt/Pogodnie pokazało się: Pełnia/pogodnie :D

Świt, to jest dzień.... to, że po wejściu do lasu jest noc i akurat pełnia to wina tzw. klątwy - przynajmniej tak wynikło z maglowania tego tematu miesiac, czy dwa miesiące temu + zapewnienia Marcina.

Dodatkowo podobno ma być 1 faza księżyca ....

----------

jak by ktoś chciał poczytać jeszcze wrażenia innych forumowiczów, to zapraszam TUTAJ
 
Last edited:
@Marcin Momot

Ja takie szybkie pytanie jeżeli chodzi o walke, będzie można uzywac otoczenia? Tzn. jakas np. wystająca gałąź z drzewa, Gercio walczy z np. Bandytą, on ma już tam mało HP i możemy zrobić coś ala Fatality z MK, Geralt bierze go za głowe i wbija mu ją np w gałąź? Albo czy będzie też można np. kopać ziemią w oczy wrogów? Przez co przez chwile byliby nie zdolni do walki(Animacja że odwracają się do tyłu, przecierają oczy itd)
 
@Marcin Momot

Ja takie szybkie pytanie jeżeli chodzi o walke, będzie można uzywac otoczenia? Tzn. jakas np. wystająca gałąź z drzewa, Gercio walczy z np. Bandytą, on ma już tam mało HP i możemy zrobić coś ala Fatality z MK, Geralt bierze go za głowe i wbija mu ją np w gałąź? Albo czy będzie też można np. kopać ziemią w oczy wrogów? Przez co przez chwile byliby nie zdolni do walki(Animacja że odwracają się do tyłu, przecierają oczy itd)
Nie jestem Marcin ale chyba już o tym mówiono. Odpowiedź na twoje pytanie to - Tak i Nie.
Bo takie rzeczy jak gniazdo os, albo gaz można w odpowiedni sposób wykorzystywać, by albo zabić, albo wprowadzić zamęt.
Geralt nie będzie atakował natomiast dwoma mieczami, ani nie będzie podnosił żadnej broni przeciwnika z ziemi by nią zakatować wroga. Jeżeli tego nie będzie robił, to wątpię, by brał się za łapanie krzeseł, gałęzi, owiec i nimi miotał...
Co do błota, piasku i rzucania nimi w przeciwnika. Niektórzy z NPC-ów będą mieli taką opcje, ale Geralt nie. Chyba, że w jakiejś reżyserowanej scence.
 
A mnie ciekawi czy nie ma ktoś zdjęcia mapki w dobrej jakości z edycji kolekcjonerskiej wystawionej w gablocie, bo był to fragment którego o ile kojarzę nie było a z chęcią bym go przeanalizował.
 
Pooglądałem sobie troszkę rozmów na yt z W2 żeby sobie przypomnieć jak brzmi no i teraz jeszcze raz ten gameplay z W3.

Mimo, że początkowo wydawało mi się, że jest w miarę OK to po dokładniejszej analizie dochodzę do wniosku, że to co usłyszałem to jedno wielkie rozczarowanie.

- Jest tragicznie w porównaniu do W2.
- Kwestie są nagrane niechlujnie, zbyt szybko. Nic dziwnego, że lip-sync nie nadąża.
- Na załączonym materiale nie słychać głębi głosów.
- Geralta słabo słychać, czasami jakby coś bredził pod nosem, nie ma chrypy, nie ma tej słynnej wyrazistości i czystości głosu.
- Na wszystkich trailerach kwestie Geralta nagrane były perfekcyjnie, a tutaj dramat.
- Nie słychać zgrania między postaciami, nie czuć dynamiki w rozmowach, dialogi kują w uszy momentami.
- Więcej jest źle niż dobrze. W tym jednym gameplayu jest więcej kwestii, które nie wyszły niż w całym W2.
- Jeżeli tak ma cała gra wyglądać to ludzie w kilka godzin po premierze to forum w żalu utopią. Sam chwycę za widły i do Warszawy się przejadę. Robota została spartolona w porównaniu do W2.
- W W2 dialogów słuchało się z przyjemnością, można było się delektować, a tutaj jedyne się człowiek irytuje wpadkami i kłaczkami na każdym kroku.

Życzę REDom jak najlepiej i chcę, żeby W3 był arcydziełem, ale to co usłyszałem na tym gameplayu to woła o pomstę do nieba. Serce boli. To jakiś zły sen. Oczywiście to są tylko moje odczucia.
@Marcin Momot @Keth Lepiej przełóżcie premierę o kolejne kilka miesięcy i zróbcie to jak należy, a nie odstawiajcie dziadostwa. Nie ma co tutaj więcej gadać - jest kilka poziomów gorzej niż w W2. Nie słychać tej miodności. Co boli jeszcze bardziej to to, że angielska wersja jakościowo wypada o niebo lepiej. To jest jakiś koszmar. Nawet zła kompresja nie jest w stanie wytłumaczyć tej tragedii. Jeżeli to jest przedsmak tego co nasz czeka w całej grze, to lepiej już zacznijcie nagrywać dialogi od nowa bo zostały wam już tylko 4 miesiące do premiery a roboty jest jeszcze sporo.
@DarthasBinar
Ale proszę stosować się do panujących na forum zasad dotyczących unikania wulgaryzmów.
zi3lona
 
Last edited by a moderator:
ale ty wiesz swoje <3
Dokładnie tak :*
Tak samo jak redaktorzy PWN, doktor nauk humanistycznych Maciej Malinowski którego artykuł już linkowałem oraz REDZI którzy przyznali się do błędu i go poprawią.
Życzę miłego wieczoru i kończę ten temat.
 
Jaka litania zażaleń pana u góry - nic z tego mi nie pasuje poza zbyt cichymi głosami. A z tą premierą to się wygłupiłeś :p :troll:
 
Top Bottom