Krakowska inicjatywa

+
Na wszyskie świente wracam do domu, więc od czwartku do niedzieli mnie nie ma, a następny tydzień mi odpada bo mówiąc krótko do****li zajęć. Najwyżej będę nieobecny :D
 
Przy najbliższej okazji zabiorę swoje statki, w Hexie też jest trochę 'lokalowych' więc coś się uda zmontować :)

@P ATROL, na co ci te studia? McDonald's czeka bez względu na wykształcenie :D
 
Last edited:
Zniżki sugerują dobrobyt, a więc to mit z tą studencką kanapką? Kromką chleba posmarowaną nożem? :p
 

Attachments

  • 1347706961_ah3bzn_600.jpg
    1347706961_ah3bzn_600.jpg
    60.6 KB · Views: 30
Kurde przyjdź jednak w ten wtorek 4. Postawie Ci zapiekankę nie będziesz mi tutaj głodował i robił oczy na widok bułki :D.
Studia studiami ale o wyżywienie trzeba dbać :D.
 
Widzę, że mamy kolejnego pilota :D



Reguły wbrew pozorom nie są zbyt skomplikowane, powiedziałbym że porównywalne z Neuroshimą Hex choć tutaj dochodzi jeszcze składanie własnej eskadry przed grą poprzez dobór pilotów i ulepszeń.
 
Wszystko fajnie, ale chyba na takie rozbudowane gierki to trzeba wiele czasu :D. No i spotkać się jakoś wcześniej niż zwykle a u mnie jak zwykle będzie to chyba nie możliwe :/.
 
Rozgrywka turniejowa trwa jakieś 75 minut, ale taka luźna partyjka to pół godziny, z tłumaczeniem może 40 minut :p Jak już ustalimy dokładny termin to wezmę swoje statki, a na miejscu sami ocenicie czy chcecie zobaczyć co i jak czy nie ;)
 
Top Bottom