Poznań Game Arena 2014 i CD Projekt

+
Ja zamówiłem na cdp.pl tylko dlatego że chciałem kolekcjoerke - więc nie było wyboru :D a do kolekcjonerki sklep nie dorzuca żadnej dodatkowej rzeczy a mógłby skoro do podstawowej edycji dorzuca - starczyły by nawet te karty gwint :D

A do podstawowej wersji dorzuca co? Oprócz steelbooka oczywiście? I czego nie będzie w EK jasna rzecz. Coś mi umknęło?
 
A do podstawowej wersji dorzuca co? Oprócz steelbooka oczywiście? I czego nie będzie w EK jasna rzecz. Coś mi umknęło?

Ale w EK za to płacisz :D - jakby to powiedzieć jest to przewidziane w pakiecie Edycji Kolekcjinerskiej, a w edycji standardowej steelbook nie jest przewidziany normalnie, ale jest dodatkowo dorzucany przez sklep.
 
A do podstawowej wersji dorzuca co? Oprócz steelbooka oczywiście? I czego nie będzie w EK jasna rzecz. Coś mi umknęło?

Gram.pl dorzuca Brelok podobny do Medaliona. Mozna doczepic sznurek lub łanczuszek i masz medalion. CDP dorzuca tylko Steelbook, a Kolekcjonerka jak dla mnie ma już dużo... Wszystko pisze jak się wybierze sklep na stronie z zakupem Pre Ordera.

Za pomoc dzieki, ale nie wiem wlasnie czy kupic na gram.pl dla drugiego medalionu czy na cdp.pl dla Steelbooka D:
 
Do Pana ERU :

Zgadzam się z Panem w 100% co do dialogów w W3 obejrzałem fragment z gry w wersji PL i jestem równie zniesmaczony...

CDPR : Cieszy mnie to że wydłużyliście sobie termin premiery gry chociaż by z tego względu iż przedstawiony przez was Gameplay w wersji PL jest DLA MNIE mizerny ...
pamiętam gdy jakiś TUREK nagrał wam telefonem pokaz z gry i wpuścił w sieć , pisaliście żeby tego nie oglądać bo jest to mizernej jakości , można się przez to zniesmaczyć i w ogóle... Ludzie a co wy i to na dodatek świadomie wypuściliście ?? w sieć ?? HALOOO !!!! obudzi sie tam ktoś ?? MAM NADZIEJĘ że to co pokazaliście chociaż nie wiem po kiego kija było robione na kolanie a w wersji finalnej będzie to chociaż na miare W1 który wg mnie bije na łeb na szyję obecny odcinek w wersji PL w W3

Panowie i Panie jak dla mnie przerost formy nad treścią .. ta cała mimika te gesty to wszystko ... niedopracowane. Jeśli cała gra tak ma wyglądać to dajcie sobie spokój z LUTYM 2015 zróbcie to na poziomie W2 bo było fenomenalnie !!!!!!

Nie jestem jakimś expertem tylko zwykłym zjadaczem chleba uwielbiam grę z serii Wiedźmin czekam na nią mało sie nie orżne w zbroje ... ale jak widzę taki gameplay to mam obawy co do finalnej wersji gry...

Pamiętajcie że przed wami Cyberpunk 2077 a Wiedzmin 3 to wasza renoma. Teraz musicie sobie odpowiedzieć na pytanie : co dacie nam graczom i jak to się przełoży na następne gry od CDPR ;-) za co będziemy was pamiętać i za co podziwiać lub odwrotnie wydajcie nam BUBLA owszem kupimy bo kazdy chce zagrac w 3 część , myślę że świadomi jesteście tego że po takich prezentacjach i zwiastunach ta gra to wasze "BYĆ ALBO NIE BYĆ"

Pozdrawiam
 
Juz nie chodzi mi o mimiki w W1 czy W2 ale o sam dubbing . Poza tym w W3 dotychczas te gesty i mimika .. to dalej fioletowa trawa tylko że w Grudniu
 
Ale w EK za to płacisz :D - jakby to powiedzieć jest to przewidziane w pakiecie Edycji Kolekcjinerskiej, a w edycji standardowej steelbook nie jest przewidziany normalnie, ale jest dodatkowo dorzucany przez sklep.

Steelbooki są różne dla EK i dla edycji standardowej, w dodatku w EK masz sporo dodatkowej zawartości za którą również płacisz. A za steelbooka w wersji standardowej również płacisz, dlatego cena wynosi 139,90, a nie 10-20 zł mniej jak w innych sklepach. Nie za bardzo rozumiem o co ci chodzi :).
 
Ja uważam , że luty to idealny termin może są pewne rzeczy do poprawy , ale co tam świat wygląda pięknie , muzyka świetna , postacie super zrobione a to , że mimika czy głos Rozenka jest cichy to są rzeczy jeszcze do poprawy P.S a może był specjalnie ten głos taki cichy tylko na potrzeby gamepley'u ? a może będzie można w opcjach jakoś go regulować ? nie ma co panikować gra czy na zwiastunach , czy na gejplejach wygląda świetnie dj_crest26 chyba trochę przesadzasz ?. Ja będę wiedźmina 3 bronił bo uważam , że mimo paru rzeczy ta gra idzie w dobrym kierunku i według mnie to będzie najlepsza część wiedźmina możecie się ze mną nie zgadzać , ale takie jest moje zdanie;)
 
Juz nie chodzi mi o mimiki w W1 czy W2 ale o sam dubbing . Poza tym w W3 dotychczas te gesty i mimika .. to dalej fioletowa trawa tylko że w Grudniu
W W1 dubbing jest IMO gorszy niż ten w gameplayu. Sam Rozenek jeszcze lepszy niż w "dwójce".
PS. Nie do końca rozumiem drugą część Twojego posta. Mimika i gesty są świetne.
 
Last edited:
Steelbooki są różne dla EK i dla edycji standardowej, w dodatku w EK masz sporo dodatkowej zawartości za którą również płacisz. A za steelbooka w wersji standardowej również płacisz, dlatego cena wynosi 139,90, a nie 10-20 zł mniej jak w innych sklepach. Nie za bardzo rozumiem o co ci chodzi :).
Cena jeśli się zmieniła to tylko dla PC bo dla konsol jest ta sama 219.99 i dostają steelbooka


W ogóle GRA prezentuje się znakomicie głos geralta bardzo dobrze nawet super jednak, głosy innych postaci zdają się być niedopasowane (Stara babka - za młody głos, zero epickości włożonej w przekaz, problem przemodulowania głosu Pań Lasu zawsze wkuża i jakoś tak przycisza, nie wiem) (Janek - rezolutny chłopczyk gdzie w angielskiej wersji brzmiał troszke starzej i dużo lepiej tak "gierojowato" a w polskiej lipa jak beztroskie dziecko ), co jak co ale głosy rolnika czy przechodniów akurat są dobrze podłożone więc można
 
Last edited:

Guest 2686910

Guest
@dj_crest26 Twoja opinia, masz do niej prawo. Ogólne zgadzam się, że jeszcze to wszystko trochę surowe, nie zgadzam się, że dużo gorsze od tego co było.
 
To juz kwestia gustu ...
Nie umie tego wytłumaczyć dlaczego w3 nie wywiera na mnie takich emocji podczas oglądania go w wersji PL
Jedno wiem na pewno : jesli w3 będzie wygladal caly tak jak w tym gameplayu ... bede zawiedziony
 
Cena jeśli się zmieniła to tylko dla PC bo dla konsol jest ta sama 219.99 i dostają steelbooka

Ale jaka cena, czego? Cena na PC na cdp.pl od poczatku jest taka sama, podobnie jak wszystkich innych edycji. Różni się (znaczy się jest wyższa) w stosunku do ceny edycji standardowej w innych sklepach właśnie z powodu obecności w niej steelbooka. I generalnie proponowałbym kontynuować dyskusję tutaj, bo to bardziej właściwy temat.
 
To juz kwestia gustu ...
Nie umie tego wytłumaczyć dlaczego w3 nie wywiera na mnie takich emocji podczas oglądania go w wersji PL
Jedno wiem na pewno : jesli w3 będzie wygladal caly tak jak w tym gameplayu ... bede zawiedziony

Nikomu łaski nie robisz. Jednym bedzie sie podobac, drugim nie. DO premiery jeszcze dużo czasu, a ta ,,wpadka" jak na razie jest tylko w jednym Gameplayu. Nie dramatyzuj. Watch Dogs tez inaczej wyglądało...
 
Top Bottom