Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
No cóż, jednego razi "kusza", drugiego "kurwa". Oba na "ku", przypadek?

Takie wyliczanki gdzie ile było przekleństw i jakiego typu nie mają sensu. REDzi tworzą swoją grę w oparciu o twórczość Sapkowskiego, nie przepisują książek na nowo. Warto też zwrócić uwagę na to że ilość i jakość wiązanek zależy od postaci. Proste chłopy czy elementy spod ciemnej gwiazdy przeklinają nagminnie, Geraltowi czy Jaskrowi zdarza się rzadko.
 
"Chujowego" - jak już ww. wspomniałem, w Sadze niczego nie ma.

Rowniez nie pamietam, abym w sadze natknal sie na "chuja", mniemam jednak, ze w urabianiu wyobrazenia o wiedzminlandzie Sezon raczej nie przeszkadza i mozemy spokojnie sie nan opierac. W Sezonie Addario Bach odspiewal wszak wiedzminowi marsz noszacy tytul "Sianokosy":

Chlopy trawy kosza
Babys siano nosza
W niebo popatrzaja
Deszczu sie bojaja

Na gorce stoimy
Przed deszczem sie chronimy
Chujami machamy
Chmury rozganiamy!
@RockPL, slusznie:)
 
Last edited:

Guest 2686910

Guest
A tak abstra(c)hując - jeśli ktokolwiek kiedykolwiek powie, że za ostra tu panuje cenzura będzie można pokazać tą dyskusję. Aż sobie zachowam.
 
Wiadomo już jak tam z tą muzyką z Intra? Chętnie bym posłuchał bez tych ryków(Chodzi mi o tego Rycerza który chcial zabic Yen D: ) i odgłosów walki, koni jakie są w intrze :p.
 
Niedowiary :)
"Abp Gądecki widział trailery i ma poważne zastrzeżenia"
,, Dużo wskazuje, że ta kobieta ucieka się do magii płynącej od bliżej niezidentyfikowanych pogańskich bóstw. To sprzeczne z nauką Kościoła. ''
http://aszdziennik.pl/114055,polska-premiera-wiedzmina-3-zagrozona-abp-gadecki-widzial-trailery-i-ma-powazne-zastrzezenia
Jak można w to wierzyć. :p
To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
 
Jak można w to wierzyć. :p

Ostatnio nawet w ASZDzienniku pisali że Kibice chyba tam Legii czy coś , nie pamiętam, odbili Donieck z rąk Seperatystów xD. ASZ to coś w rodzaju Nonsensopedii, takie trolololo.

Edit:

Poza tym, jak Arcy Biskup moze zagrozic premierze gry komputerowej? Nonsens xd.
 
Mnie na przykład zastanawia, ile razy trzeba jeszcze będzie napisać, że temat z linkami jest dla linków + krótkich do nich opisów, a nie dyskusji nad bzdurami. Nie róbmy burdelu przynajmniej tam.
 
Mnie na przykład zastanawia, ile razy trzeba jeszcze będzie napisać, że temat z linkami jest dla linków + krótkich do nich opisów, a nie dyskusji nad bzdurami. Nie róbmy burdelu przynajmniej tam.

Ja przyznaję bez bicia się machnąłem i napisałem z rozpędu komentarz nie patrząc jaki to temat, ale też natychmiast się zaraportowałem :).
 
Kończąc offtop: Zauważyłem że muzyka z intra, jakkolwiek fajna to bez intra (Odgłosów i ryczącego brodacza) wydaje się taka trochę ~ Niepełna.
 

Guest 3669645

Guest
https://www.youtube.com/watch?v=_MOKz5krKcc

Taka ciekawostka. Intro W3 w 60 klatkach na sekundę. Jak już się pewnie domyślacie -Tak, przekonwertowane z 30 klatek, druga połowa została wygenerowana automatycznie :p Ale wstawiam bo efekt i tak jest bardzo fajny. Wystarczy w playerze ustawić prędkość odtwarzania x2 i już (jeśli nie macie takiej opcji, sprawdźcie na innej przeglądarce).
 
https://www.youtube.com/watch?v=_MOKz5krKcc

Taka ciekawostka. Intro W3 w 60 klatkach na sekundę. Jak już się pewnie domyślacie -Tak, przekonwertowane z 30 klatek, druga połowa została wygenerowana automatycznie :p Ale wstawiam bo efekt i tak jest bardzo fajny. Wystarczy w playerze ustawić prędkość odtwarzania x2 i już (jeśli nie macie takiej opcji, sprawdźcie na innej przeglądarce).

Już wiem jak się czuli ludzie oglądając hobbita w 48 kl/s. Tego się nie da oglądać :D Pasuje tylko w powolnych momentach.
 
Top Bottom