Assassin's Creed

+
No łeb mi strzelił :D Super, ale po co teraz o tym mówią? To jakby powiedzieć, że Ciri się spiknie z Galahadem albo coś na koniec W3.
 
Tak jak pisałem, znak czasów ;) Dzisiaj po prostu ludzie czują potrzebę wiedzieć wszystko wcześniej i debatować nad czymś zanim się pojawi. Wystarczy spojrzeć na to co się dzieje tutaj w kontekście Wiedźmina 3. Wiadomo o tej grze już tak wiele, że ludzie potrafią setki stron zapełnić najróżniejszymi spostrzeżeniami, komentarzami, a nawet opiniami na temat poszczególnych mechanizmów rozgrywki, fabuły, zgodności z pierwowzorem itd., a i tak wszyscy płaczą, że wciąż nie pokazali jeszcze cyklu dobowego czy dynamicznej pogody ani jak dokładnie działa alchemia. Dawniej każdy kupiłby grę i po jej przejściu spotkał się z kumplami żeby obgadać np. sposoby na radzenie sobie z bossem, dzisiaj deweloper pokazuje jak takiego bossa przejść pół roku przed premierą.

Inny genialny przykład to głośna śmierć Wolvernie'a w komiksach. Szkoda tylko że tytuł tej mini serii czyli Death of Wolverine jest jednym, wielkim spoilerem i już od pierwszej strony zdradza nam zakończenie. Po dobrnięciu do końca nie ma "O kuźwa, co ja właśnie przeczytałem? :blink: ", jest zwykłe meh.

Jest na to tylko jedna rada, trzeba zrobić to co Snake Plissken w Uciecze z L.A. - wyłączyć cały świat i wrócić do średniowiecza.

 
Czasami taki "spoiler" może być całkiem sprytnym zabiegiem fabularnym, jak w American Beauty na ten przykład.
 
Last edited:
@Nars, ano może, ale musi być zrobiony z głową. Na ogół jednak spoilerowanie sprowadza się do napastliwego reklamowania danego dzieła: sięgnijcie po nasz film/komiks/grę, bo mamy takie a takie rzeczy i tutaj wysyp najlepszych scen i smakowitych kąsków z fabuły. Potem często okazuje się że dany tytuł nie ma do zaoferowania nic więcej i przychodzi rozczarowanie, a włodarze studia dziwią się że zarobili kilka miliardów mniej niż zakładali.
 

Guest 2686910

Guest
Wyciekły screeny z wersji recenzenckiej na PS4. Wygląda to... nierówno. Wsadziłem w spoiler, ale są neutralne, raczej nie zepsują nikomu fabuły. Jak zwykle do właściwego odbioru lepiej otworzyć sobie w nowej karcie.


Geometria i niektóre tekstury są ok, ale strasznie to wszystko rozmazane i niewyraźne, z modelami postaci też chyba jest coś nie tak. Ogólnie nie wygląda to okropnie, ale nie wiem czy można to określić jakimś skokiem generacyjnym względem innych gier na tej konsoli. Może to brak słynnych tłumów, ale jakoś... nie porywa.

E: A, źródło: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=922633. Jest więcej screenów, ja wybrałem te, które nie wyglądały za pięknie. Żeby zilustrować argument.
 
Last edited by a moderator:
Jakieś takie sztuczne, kolorystyka dziwna jakby lekko komiksowa, jak tak będzie naprawdę i na PC, to cóż jednym nie będzie przeszkadzać, a inni znienawidzą.
Ja bym powiedział że żadne zdjęcie na neogafie nie robi wrażenia, anizotroping ma znikomy zasięg. psuje to bardzo odbiór.
 
Last edited:
Postacie wyglądają okropnie jak na grę która wymaga komputera z przyszłości. Zapowiadanych tłumów też jakoś nie widać :hmmm:
 
Czyżby Arno był wąpierzem? Ogólnie mówiąc wygląda to jak kupa. Patrzę na wymagania i oczom nie wierzę. No chyba, że wersja nvidii będzie wyglądać zdecydowanie lepiej. Jaja.
 
Nie wierzę, by to wyglądało w taki sposób. Nawet konsole nie są tak słabe. A gdyby coś podobnego pojawiło się na pc, to śmiech graczy słychać by było na Księżycu. To musi być jakaś alfa na bardzo low.
 
No chyba, że wersja nvidii będzie wyglądać zdecydowanie lepiej. Jaja.

Ano jaja. Na to, że wersja PC wyglądać będzie zdecydowanie lepiej bym się nie nastawiał, różnice będą zapewne kosmetyczne, plus naturalnie fatalna optymalizacja, co stanowi już tradycję cyklu.

Znaczy się wersja na konsole nie jest znowu taka okropna, chyba nawet kapkę ładniejsza niż Black Flag, ale szału nie ma, szczególnie jak na te przekosmiczne wymagania.
 
A mnie się powyższe filmiki podobały, widać tam kilka istotnych rzeczy :) Po pierwsze, mimo kompresji nagrania grafika prezentuje się dobrze, moim zdaniem lepiej niż na screenach, które wrzucił wcześniej @mikomakjenkins. Po drugie, gra po francusku brzmi spoko, przynajmniej jeśli chodzi o postacie tła. Jeśli będzie możliwość grania po francusku z polskimi napisami to prawdopodobnie skorzystam z tej opcji. Po trzecie, można zobaczyć te zapowiadane tłumy na ulicach, robi to wrażenie zwłaszcza, że nie zauważyłem tam ataku klonów. Po czwarte, kanały podobnie jak wnętrza budynków będą całkowicie otwarte tj. będą częścią miasta, a nie oderwaną od reszty lokacją jak to było w poprzednich częściach.

Czekam :D
 

Guest 2686910

Guest
Screeny dalej dziwne i rozmyte, w ruchu nadal bardzo ok.
Ciekawe jak będzie z wersją PC. Jeśli już się ją odpali.
 
Top Bottom