Seriale

+
Obejrzałem 'Zbrodnie' a raczej oglądnąłem chybcikiem[serial ma 3 odcinki]. Tak sobie właśnie wczoraj po obejrzeniu 3-ciego pomyślałem, a wcześniej o tym nie wiedziałem, chyba już główny wątek zakończony to ciekawe co będzie dalej, dziś pacze serial ma 3 odcinki -- OMG. Ale chyba się będą tłumaczyć że to nie oni wymyślili, bo to podobno jakaś polska wersja serialu 'Morden i Sandhamn' i ci byli jeszcze lepsi zrobili 3sezony po 3odcinki :dead:
 



Jestem po 2-óch odcinkach serialu 'Gomorra' (u nas w TV leci) który opowiada o organizacji z Neapolu nazywanej 'Camorra'. Ciekawe jak dalsze odcinki ale po tych dwóch jest nieźle, przede wszystkim, w końcu serial o mafii która jest mafią, jest 'ostro' czasami, tak jakoś fajnie obejrzeć coś nie tylko z 'Hollywódu', na razie nie jestem przekonany na 100% taki cudowny nie jest ale zobaczymy jak się rozwinie.

Edit:



;D




:cool:
 
Last edited:
Co do AHS - z odcinka na odcinek robi się coraz mroczniej. :D I to mi się zresztą bardzo podoba.

E:
Od 10 listopada, jeśli kto zainteresowany, HBO rozpoczyna Penny Dreadful. U nas jako Dom Grozy. Godz 23.00.
 
Last edited:
Ja bym powiedział, że robi się bardziej przygnębiająco. Historia klauna była naprawdę smutna, a i reszta bohaterów nie miała (i nadal nie ma) lekko.
 
Czy sezony AHS są ze sobą ściśle powiązane? Spotykam się z opiniami, że kolejne są lepsze, niż pierwszy - tego wymęczyłem kilka odcinków, ale zupełnie nie podeszło. Ani nie straszy, ani nie powala klimatem. Dużo osób chwali, więc przymierzył bym się z chęcią do kolejnych serii.
 
Czy sezony AHS są ze sobą ściśle powiązane? Spotykam się z opiniami, że kolejne są lepsze, niż pierwszy - tego wymęczyłem kilka odcinków, ale zupełnie nie podeszło. Ani nie straszy, ani nie powala klimatem. Dużo osób chwali, więc przymierzył bym się z chęcią do kolejnych serii.
Nie, nie są powiązane. Każdy sezon to inna historia.
 
Top Bottom