Wiedźmin 3 - grafika

+
W3 może pomarzyć o takim wyglądzie jak Unity? Śmiechłem, pochodź po forach jaki shitstorm jest na temat grafiki Unity. Pierwsze z brzegu, polecam; http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=922633 . Na tych zdjęciach mamy poziom PS2, i Wiedźmin który był na scenie microsoftu odpalany na xbox one lepiej wygląda, schludniej o stokroć.
 

Attachments

  • 55555555555555555555.jpg
    55555555555555555555.jpg
    358.3 KB · Views: 58
Niestety nie ma ujęć przy wielkim tłumie, ale w Wiedźminie podobne sceny prezentują się tak


Coś to dziwnie pomniejsza. Więc rzuce linkami

http://i.imgur.com/H6Iymx1.jpg
http://i.imgur.com/ZBPElma.jpg

Nie wrzucaj obrazków w załącznik. Weź bezpośredni link i wrzuć go między
.
Tak jest o wiele łatwiej, szybciej i przejrzyściej bo forum ładnie skaluje te obrazy.

@kaczor112
A jakieś konkrety? Gdzie to zbiorowisko ludzi, którzy tak twierdzą się mieści?
 
Last edited:
To są obrazki z przecieku. Ja to bym poczekał aż gra wyjdzie oficjalnie.Wtedy oceniajcie screeny...
 
@kaczor112 komentarzy idiotów na poważnie nie biorę. No bo jak nazwać ludzi, którzy porównują coś na podstawie wersji na YT?

Co do filmiku, odwołuje się on do zapowiedzi, czyli np. VGX, a nie angielskiej wersji tego samego gameplayu.
 
Last edited:
Nie wrzucaj obrazków w załącznik. Weź bezpośredni link i wrzuć go między
.
Tak jest o wiele łatwiej, szybciej i przejrzyściej bo forum ładnie skaluje te obrazy.

Wrzucanie obrazków w załącznik zostało usprawnione. Obrazki są pomniejszane, ale wystarczy kliknąć, by zobaczyć większą wersję (i kliknąć kolejny raz, by zobaczyć oryginalną rozdzielczość). Jak tu:

View attachment 7171
 

Attachments

  • the_witcher_3_yennefer_render_by_scratcherpen-d83yvnl.jpg
    the_witcher_3_yennefer_render_by_scratcherpen-d83yvnl.jpg
    93.2 KB · Views: 47
Wrzucanie obrazków w załącznik zostało usprawnione. Obrazki są pomniejszane, ale wystarczy kliknąć, by zobaczyć większą wersję (i kliknąć kolejny raz, by zobaczyć oryginalną rozdzielczość). Jak tu:

View attachment 7171
Widzę, co nie zmienia faktu że ładowanie takiego obrazu - przynajmniej u mnie - trwa dłużej.
 
@kaczor112 komentarzy idiotów na poważnie nie biorę. No bo jak nazwać ludzi, którzy porównują coś na podstawie wersji na YT?

Co do filmiku, odwołuje się on do zapowiedzi, czyli np. VGX, a nie angielskiej wersji tego samego gameplayu.
Ja sam osobiście nie wydaje żadnych osądów, wg mnie porównywanie grafiki z różnych buildów nie ma sensu i dopiero w lutym gdy sami odpalimy gre każdy oceni.
Ale sam chętnie bym zobaczył ostatni polski gameplay ale bez kompresji wtedy można by zobaczyć czy i jak bardzo się coś zmieniło.
 
I tak potrzebne jest kolejne kliknięcie, by zobaczyć wersję w pełnej rozdzielczości, więc dla mnie to cały czas jest mało przyjazne rozwiązanie. A te wsadzone w img są przeskalowane na stałe.
 
Ludziska przecież nic się nie zmieniło. Bo jest to ten sam build i gameplay co ten angielski. Od czerwca, czyli od E3 Redzi jeżdzą z jednym buildem na wszystkie imprezy czy targi z grami. W zeszłym roku również mieli jeden build i gameplay (leszy) z którego korzystali przez cały rok. Dlaczego tak sie dzieje? Bo przygotowanie dema to w cholere roboty, ludzie odrywają się od pracy nad grą i tworzą demo które są ponoć wrzodem na dupie dla wszystkich developerów. Ewentualnie jeszcze będzie jeden build/gameplay ten na który będą zapraszać dziennikarzy przed premierą na zagranie w W3 i wtedy najprawdopodobniej również go ujrzymy, ale kiedy będzie ten cały preview build dla dziennikarzy tego nie wiem większość devów robi go średnio z półtora miesiąca przed premierą, więc podobnie będzie pewnie z W3.
 
I tak potrzebne jest kolejne kliknięcie, by zobaczyć wersję w pełnej rozdzielczości, więc dla mnie to cały czas jest mało przyjazne rozwiązanie. A te wsadzone w img są przeskalowane na stałe.

Rzecz gustu (osobiście preferuję wersję klikalną), nikomu niczego nie narzucamy. :)
 
Top Bottom