Wyszperane w sieci

+
Takie tam przebranie na Halołyn :D

A tutaj taki oto sobie obrazek:


Nie, abym jakieś ponure sugestie tutaj robiła ;)
 

Attachments

  • x.jpg
    x.jpg
    61.5 KB · Views: 29
Jakoś mnie to rozbawiło, nie wiem, czemu :p

Mam nadzieję, że tego typu oświadczenia kiedyś znikną. Bo tak właściwie, to co to wnosi? Ot, wiemy już wszyscy, że sypia z facetami. Ale to przecież nie moja sprawa i wolę by swoją energię, czas i emocje przekładał na coś lepszego, bardziej konstruktywnego, dla bliskich, czy pracy. :)
 
Wiem @undomiel :)
Ale wojenki między Apple, a Samsungiem nie chciałem znowu wywoływać. Wybór między jednym, a drugim to indywidualna sprawa konsumentów, tak jak orientacja seksualna jest kwestią indywidualną. Mi się tylko przypomniał przy tym pewien artykuł jaki czytałem ostatnio na antywebie i z którym się w pełni zgadzam.
 
Nie no, wszystko się zgadza, ja się po prostu nie zagłębiałam, tylko podłapałam coś, co imo zgrabnie obrazuje pewne relacje handlowe. Być może w drugą stronę też, nie mówię, że nie, i też nie miałam na celu wywoływać wojny - po prostu wpadło mi w oko, to się podzieliłam.
A temat orientacji seksualnych, co mówić, komu i po co, jest tak samo szeroki, jak np. ocena epatowania śmiercią pani Przybylskiej w mediach czy smoleńska brzoza.
 
Top Bottom