Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

+

Guest 2686910

Guest
Jak już tak akustycznie i unplugged, to się dorzucę:
E: I jeszcze to. Cholera, wpadłem, już wiem czego słucham dziś wieczorem.
Chyba najlepsze lata Eddiego.
 
Last edited by a moderator:
Wow. Po prostu wow. Jak dla mnie coś takiego jest niepomiernie bardziej wartościowe muzycznie niż, dajmy na to, koncert na dziesięć tysięcy widzów z efektami pirotechnicznymi i w full HD.

 
Był ktoś na dzisiejszym koncercie w Stodole?




^^Nie ma to jak fotka wykonana moją komórką :teeth:

Grali nieźle, ale chyba za blisko głośników stałem bo wciąż mi w jednym uchu dzwoni ;D
P.S. Na koncercie pojawiła się całkiem spora grupka fanów z Ukrainy, których początkowo wziąłem za jakiś Rosjan.
 
Byłam z Basią. Kompletnie nie moja bajka, nie wytrzymałam nawet do końca. Baśka za to bawiła się świetnie, ale ona fanką jest, a ja nie. Poszłam dla towarzystwa ;p

To szkoda, że człowiek nie zgadał się przed koncertem.

Ja większość piosenek kojarzyłem i lubiłem. Fanem zespołu jestem chociaż nie jakimś fanatycznym (są utwory, które zupełnie mi nie podchodzą).
Najbardziej obawiałem się suportu - nic o tym zespole nie wiedziałem, a dodatkowo ludzie z kolejki za mną straszyli, że tego słuchać się nie da jednak nie było tak źle.

To w sumie mój pierwszy koncert (w ogóle) więc nie mogę dać porównania. Spodziewałem się większego ścisku (był okazjonalny) i większego deptania po nogach (ale obuwie miałem odpowiednie - dające odpowiednią ochronę i tych kilka dodatkowych centymetrów wysokości - chociaż stałem nie tak daleko od sceny).

Jak kiedyś powrócą do Warszawy lub okolic pewnie ponownie się wybiorę.

P.S. Nawet widać mnie na zdjęciu z oficjalnego Facebook'a zespołu (ja to ten z podniesioną ręką ;) ).



P.S.2.Jeszcze "zanim umrę" muszę zaliczyć koncert Lacuna Coil, ale widzę, że przegapiłem ich występ w 2012 :(.
 
Last edited:
Tak jakoś przez ostatni temat w filmówce :p

[video=youtube;12-5lVFoiCw]http://www.youtube.com/watch?v=12-5lVFoiCw[/video]
 
Ta pora w roku kiedy czuję potrzebę odświeżyć całą serię :D

[video=youtube;iP-jYiuDD9g]http://www.youtube.com/watch?v=iP-jYiuDD9g[/video]
 
Wiem że to nie w temacie 'Halloweenowym' ani pewnie jakiejś części ale jakoś ostatnio zobaczyłem to u kogoś i właśnie tego słucham (trochę częściej niż innych 'utworów')
 
Top Bottom