Fanowskie galerie na DeviantArt

+

Guest 3669645

Guest
Żeby w grze były takie widoczki... Ta część NML którą widzieliśmy na gameplay'u nie nastraja optymistycznie :p
 
Żeby w grze były takie widoczki... Ta część NML którą widzieliśmy na gameplay'u nie nastraja optymistycznie :p

Powtórzę się... Cykl dobowy z dołożonym systemem dynamicznej pogody i na pewno coś w tym stylu trafi się nie raz i nie dwa.

A prace świetne, zarówno te z Gerwantem (szczególnie to, co "nabazgrał" Kuba, mistrzostwo), jak i ta przedstawiająca ZN (trafiła na pulpit).
 

Guest 3669645

Guest
Powtórzę się... Cykl dobowy z dołożonym systemem dynamicznej pogody i na pewno coś w tym stylu trafi się nie raz i nie dwa.
No, oby. Żeby się nie okazało że przez 95% gry będzie jednakowa, piękna słoneczna pogoda, a raz na jakiś czas deszczyk czy burza :p Arty przedstawiające ZN i bagna wyglądają fenomenalnie i szkoda byłoby, gdyby w grze te miejscówki straciły swój urok.
 
@robert70r wrzucił jeden obrazek Magdaleny Mudlaff przedstawiający Ziemie Niczyje, ja wrzucam drugi:

 
Akurat wilczą zbroję bym widział jako wypadkową dotychczasowych konceptów kurtek ćwiekowanej, wyśmienitej i wdzianek wiedźminów z jedynki i trailerowej z dwójki - w końcu mają być powiązane z wiedźmińskimi szkołami, wypadałoby, aby pasowały do poprzednich odsłon.

Z drugiej strony - wszystko jest lepsze od tego wynaturzenia z trailerów i gameplayów.
 
Świetny concept, co do zbroi prezentowanej nam w materiałach, o dziwo, bardzo ją lubię, ale na miano Wilczej nie zasługuje pod żadnym aspektem.
 

Śmieje się w sumie nie wiem dlaczego... aaaa no tak ten Jaskier w pięknych blond włosach i ta jego mina... poleciałabym na niego.. co sie dziwić xD
Nie mogę się napatrzeć na to cudo. Ale Geralt jaki piękny, przypomina mi aktora, tego jakiegoś.. wy pewnie będziecie wiedzieć xD
BTW. dlaczego z każdą grą i zajebistym artem morda Geralta co raz bardziej przypomina mi mojego ojca o_O
 
Last edited:
Kevin Costner.

O widzisz !
Mówiłam, że wy wszystko wiecie xD
SMkiki zniszczyłeś mi dzieciństwo ;c jak mogłeś mi to zrobić... nie mam mamy ;c nie mam kogo spytać taka samotność, już zawsze będę żyć w zwątpieniu kto jest moim tatą xD
Zaaapomniałam ci wysłać zdjęcia jak nawalam na myszce stopą sorry.
 
Last edited:
Top Bottom