Gry - bundle, promocje, okazje

+
Payday: The Heist za darmo. Jutro na Steam, jedynie przez 24 godziny.


Edek:
O ile się orientuję, to doba na Steam zaczyna się o godzinie 10-ej czasu lokalnego. Biorąc pod uwagę 9 godzin różnicy czasowej, to gra będzie w Polsce dostępna za darmo przez 24 godziny od 19-ej w czwartek.
 
Last edited:
Szykuje się*darmowy weekend na Steam na kilka gier:

Awesomenauts
Blade Symphony
Company of Heroes 2
Don’t Starve
GRID 2
Injustice
Killing Floor
Payday 2
Trine 2
XCOM: Enemy Unknown

No to już mam zajęcie na weekend hehe ;) PayDay 2 :)
 
W PayDay2 można by sklecić jakąś ekipę forumową, może sobie potem kupicie ;)
Ja sie zainteresuję Blade Symphony, bo czytałem że jest świetne.
 
Jeśli chodzi o PayDay 2 to szybko odpadłem bo nie miałem kompletnego co-op do multi. Jak się uzbierały 3 osoby to święto lasu, także ewentualnie wchodzę. Ja rzucę okiem na Company of Heroes 2, Don't Starve'a i Injustice o ile rzecz jasna zdążę ;)
 
Jeśli chodzi o PayDay 2 to szybko odpadłem bo nie miałem kompletnego co-op do multi. Jak się uzbierały 3 osoby to święto lasu, także ewentualnie wchodzę. Ja rzucę okiem na Company of Heroes 2, Don't Starve'a i Injustice o ile rzecz jasna zdążę ;)
Ja grałem praktycznie tylko z obcymi, dodając do znajomych tych sensownych ludzi - i miałem takie akcje jak idealny skok na bank z jednym kolesiem i 30 czy 40 min otwierania ręcznie wszystkich skrytek :D
 

Guest 2686910

Guest
Jeśli ktoś nie próbował Awesomenauts to gorąco polecam. Jak normalnie nienawidzę MOB (MOBów? MOBAów? MOBA?) z gorącą pasją, to w tę grę potrafię zagrać parę meczy i nie tylko nie wyrzucić krzesła przez okno, a jeszcze czerpać z tego przyjemność. Nadal trzeba jako tako ogarnąć co i jak i na początku bywa trudno, ale gra się na tyle przyjemnie, że da się przetrwać. No i społeczność nie jest aż tak toksyczna jak w LoLu, HoNie czy innej Docie. Fajna rzecz.
 
Źródło: http://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/wielki-giermasz-cdp-pl-poznan-game-arena/#more-59218


Kolejna odsłona Wielkiego Giermaszu CDP.pl odbędzie się 24 – 26 października podczas targów PGA w Poznaniu. 300-metrowa strefa z Giermaszem liczyć będzie ponad 500 tytułów gier wideo, gier planszowych oraz specjalnych gadżetów z limitowanej serii Wiedźmin 3: Dziki Gon i Blizzard Entertainment. Ceny gier na PC zaczynają się od 5 zł, a konsolowych od 30 zł. Jeżeli planujecie pobyt w Poznaniu w najbliższy weekend, odszukajcie Halę 7A i stoisko 18 na targach Poznan Game Arena.

PC
Diablo III (90 zł)
Diablo III: Reaper of Souls Collectors Edition PL (90 zł)
Starcraft II Wings of Liberty (50 zł)
Starcraft II: Heart of the Swarm (50 zł
WOW Mists of Pandaria Edycja Kolekcjonerska (50 zł)
Zaginięcie Ethana Cartera (50 zł)
ARMA 3 (50 zł)
Castlevania Lords of Shadow 2 (40 zł)
Divinity: Original Sin (50 zł)
PES 2014 (35 zł)

PS3
Disney Infinity 2.0 Marvel Super Heroes Zestaw Startowy (200 zł)
Diablo 3 (60 zł)
MGS 4 25th Anniversary Edition (50 zł)
Metal Gear Solid: Ground Zeroes (60 zł)
Sherlock Holmes: Zbrodnia i kara (100 zł)

PS4
Disney Infinity 2.0 Marvel Super Heroes Zestaw Startowy (200 zł)
Metal Gear Solid: Ground Zeroes (80 zł)
Sherlock Holmes: Zbrodnia i kara (120 zł)

XBOX 360
Disney Infinity 2.0 Marvel Super Heroes Zestaw Startowy (200 zł)
Castlevania Lords of Shadow 2 (120 zł)
Diablo 3 (60 zł)
Metal Gear Solid: Ground Zeroes (60 zł)
Pro Evolution Soccer 2014 (50 zł)
Sherlock Holmes: Zbrodnia i kara (100 zł)

XBOX ONE
Diablo 3 Ultimate Evil Edition (150 zł)
Sherlock Holmes: Zbrodnia i kara (120 zł)
 
Jak ktoś głosował w plebiscycie Golden Joystick to niech sprawdzi skrzynkę mailową, także tam gdzie jest SPAM. Ja już swój kod na XCOMa wczoraj odebrałem. :) Chyba jeszcze nadal można głosować.
 
Crusader: No Remorse za darmo na Origin! Polecam wychodować dodatkowe ręce, bo sterowanie tam było hardcorowe :D



http://kotaku.com/one-of-eas-best-games-is-old-but-also-free-1652005948

I nowy Humble Bundle:
https://www.humblebundle.com/

Tower of Guns ponoć fajne, Shadowrun świetny, Amnesia 2 ponoc słabsza od jedynki (którą wyłączyłem po godzinie i nigdy nie wróciłem, szkoda mi serca), Jazzpunk jest cudowny.

A na dole darmowy Teleglitch, ciężki, ale bardzo klimatyczny.
 
AC Unity z kodem MUVE.PL-UNITY-PC za 129,90 na muve.pl (wersja PC), a kodem MUVE.PL-UNITY-NXG 229,90 na konsole.
 
Top Bottom