Wiedźmin 3 - grafika

+
No nie wiem. Dla mnie Geralt na screenie powyżej, tym pierwszym, wygląda jak z plasteliny.

Edit: i na tym tak samo

 
Czy mi się wydaje, czy na screenach są nowe miecze? Ten srebrny wygląda prawie identycznie jak z jedynki :D Na to czekałem! :D
 
No nie wiem. Dla mnie Geralt na screenie powyżej, tym pierwszym, wygląda jak z plasteliny.

Edit: i na tym tak samo


Jakby to powiedzieć. TO NA PEWNO WINA PORY DNIA, WIATRU, UŁOŻENIA CIENIA I POGODY. Przecież ta gra jest cudowna! :D Jak możesz tego nie widzieć? Akurat mamy inną porę dnia i oświetlenie, a Ty już się czepiasz? :D
 
Więc mamy odpowiedź, Wiedźmin 3 na PS4 będzie chodził w cudownym 360p :D Wszystko pewnie po to, żeby było można odpalić kilka na raz, co by czegoś nie stracić za pierwszym podejściem. To się nazywa podejście do tematu!
 
Po zobaczeniu tych skrinów szczena na podłodze. Wiem, że są takiej sobie jakości, ale tak sobie porównuje i myślę, że jest to jakość grafiki bardzo zbliżona do VGX. Może nie identycznie, ale bardzo fajnie to wygląda. I to jeszcze z PS4, a nie z mocarnego PCta.
 
"Nie łudź się" mówili. "Nowy build nie będzie się bardzo różnił od gameplay'a" mówili. Tja...

A różni się bardzo? Jak dla mnie nie.
A że są różnice w oświetleniu z racji innej pory dnia to oczywista oczywistość.
Ustawmy jeszcze inną i znowuż będzie zupełnie inaczej, potem pobawmy pogodą i już mamy inne wrażenia.
W tego typu grze to własnie cykl dobowy i dynamiczna pogoda odwalają 3/4 roboty odpowiedzialnej za stronę wizualną, o ile są na poziomie rzecz jasna.
Dlatego też nigdy w ów rzekomy downgrade nie wierzyłem, a tym bardziej go nie widziałem.
Ciężko zauważyć coś, co nie istnieje.
 
Dla mnie jedyna różnica to oświetlenie, najprawdopodobniej pokazywano go o innej porze dnia, zresztą Marcin napisał wyraźnie, że to ta sama prezentacja.
 
@eustachy_J23 Chodziło mi bardziej o lepsze modele postaci, włosy, drzewa, nie o oświetlenie.
Zawsze kiedy ktoś wspominał o nowym buildzie, pojawiały się głosy, że różnice będą kosmetyczne. Podane przeze mnie powyżej takie nie są.
Przypominam, że screeny są najprawdopodobniej z konsoli.
 
Trudno by była to identyczna prezentacja, skoro w dotychczas pokazywanych nie było fragmentu z rozmową z dzieciakami. Więc było jednak trochę inaczej, a być może i inne fragmenty się różniły nie tylko porą dnia.
 
Trudno by była to identyczna prezentacja, skoro w dotychczas pokazywanych nie było fragmentu z rozmową z dzieciakami. Więc było jednak trochę inaczej, a być może i inne fragmenty się różniły nie tylko porą dnia.

Prezentacja jest ta sama, po prostu grający nie poszedł idealnie taką samą ścieżką: zagadną jeszcze dzieciaki w wiosce i tyle.:)
 
Prezentacja jest ta sama, po prostu grający nie poszedł idealnie taką samą ścieżką: zagadną jeszcze dzieciaki w wiosce i tyle.:)
Tego nie wiemy. Jest inna pora dnia, choć na PC była ona sztywno ustawiona. Tekstury i modele są lepsze, włosy Geralta bardziej wygładzone.
 
Tego nie wiemy. Jest inna pora dnia, choć na PC była ona sztywno ustawiona. Tekstury i modele są lepsze, włosy Geralta bardziej wygładzone.

No nie wiem, Marcin pisał przecież że to ta sam prezentacja. Obrazki są strasznie małe więc niewiele można wnosić po nich, no ale może tylko ja nie widzę jakichś znaczących różnic poza oświetleniem.
 
Top Bottom