Wiedźmin 3: Dziki Gon - 16 darmowych DLC dla każdego!

+
@Marcin Momot mnie interesują te screeny z japońskiego portalu. Jest szansa, że te, bądź jakieś nowe w rozsądnej rozdzielczości dostaniemy... soon? :)

"Soion" to będziesz miał do oglądania na własnym monitorze, we własnym pokoju, odpaloną "własną" wersję gry. ;)
Czyli w sumie odpowiedź Marcina mogła by być "tak".

Ed.
:D albo i "nie" - jak widać ;) w poprzednim poście.
 
Nie jestem zaskoczony, że w Wiedźminie nie będzie płatnych, drobnych dlc.
Dotąd w grach CDP RED tego nie było i zgodnie z tym, co mówią przedstawiciele studia nie będzie.
Niespodzianką jest natomiast to, że zaraz po premierze dostaniemy jakieś drobne ustrojstwa.
To miłe, naprawdę.
Ale czy należy się tym faktem chwalić?
Otóż tak. Uważam, że jak najbardziej i to tak głośno jak tylko się da.
W czasach kiedy wiele gier wychodzi w kilku różnych wersjach (tutaj prym wiedzie Ubisoft), gdzie praktycznie niemożliwym jest dorwać cały przygotowany przez twórców kontent, gdzie konkretne platformy otrzymują zawartość na wyłączność (pół biedy jeśli to wyłączność czasowa), gdzie powstaje pierdyliard dlc, a niemal każde płatne, o takiej postawie jaką prezentuje rodzime studio powinno być głośno. Bardzo głośno.
Bo to pokazuje graczom i co nie mniej ważne wielkim growej branży (przede wszystkim trójcy EA/Activision/Ubisoft), że wcale nie musi być jak jest, że da się inaczej, lepiej.
Każda z platform dostanie grę identyczną pod względem zawartości, wolną od DRM’ów, a w dodatku pakiet dlc za nic. Chociaż nie, w ramach podziękowań za dokonany zakup.
Zamiast na dzień dobry strzelić potencjalnego nabywcę w pysk, CDP RED wyciąga doń rękę.
To, mam nadzieję, zaprocentuje. Nasze studio na razie nie stanowi poważnej konkurencji dla "trójcy", musi wiele wody w Wiśle upłynąć, aby tak się stało, ale chyba na dobre zaistniało w świadomości graczy. Nie byłoby to jednak możliwe, gdyby wydawane przezeń gry były mizernej jakości. Szczęśliwie jest zupełnie inaczej, to wysoka półka, a pod pewnymi względami najwyższa z możliwych, co w połączeniu z postawą pro-konsumencką powinno przynieść owoce.
Dlatego tak ważne jest, żeby sam Wiedźmin trzeci prezentował należyty poziom, w przeciwnym razie wszystko spali na panewce, ale wierzę, że będzie dobrze (choć mam pewne obawy).

Mówiąc krótko, dziękuję, doceniam i tak trzymać.

Aha, Yen wydaje się interesująca, (uff…) ale przydałyby się jeszcze inne ujęcia, a najlepiej krótki filmik.
Proszę…
 
Last edited:
To są screeny z tego samego dema, które jest już szeroko dostępne w sieci.
Nie wydaje mi się, by te sceny były w demie ;):
 
Weźcie wsadzajcie te obrazki w spoilery.... bo w ten sposób 3 posty zajmują tyle miejsca ile 10 zwykłych :p
A odnoście grafiki, to ślepy by zobaczył, że jest lepsza na tych nowych screenach. Więc @Marcin Momot, czy możesz powiedzieć coś więcej na ich temat? Czy ta różnica to tylko kwestia platformy, czy może to wreszcie ten nowy, mityczny build?
 
Weźcie wsadzajcie te obrazki w spoilery.... bo w ten sposób 3 posty zajmują tyle miejsca ile 10 zwykłych :p
A odnoście grafiki, to ślepy by zobaczył, że jest lepsza na tych nowych screenach. Więc @Marcin Momot, czy możesz powiedzieć coś więcej na ich temat? Czy ta różnica to tylko kwestia platformy, czy może to wreszcie ten nowy, mityczny build?

Ja nie widzę różnicy a nie jestem ślepy. Widać co najwyżej inną porę dnia.
 
@engessa, Ty tak serio? Spójrz na włosy Geralta, twarz Janka, i powiedz jeszcze raz, że to pora dnia :p
(Swoją drogą, pora dnia rzeczywiście jest inna, co nie zmienia faktu że grafika jest nieporównywalnie lepsza)
 
Last edited:
Co do obrazków: rzeczywiście - koledzy/koleżanki dysponujący słabszym netem, naprawdę mają pod górkę z plikami graficznymi. Sam tego doświadczyłem kilka miesięcy temu, gdy byłem zmuszony do korzystania z wolnego łącza.
Nic komfortowego...
 
@engessa, Ty tak serio? Spójrz na włosy Geralta, twarz Janka, i powiedz jeszcze raz, że to pora dnia :p
(Swoją drogą, pora dnia rzeczywiście jest inna, co nie zmienia faktu że grafika jest nieporównywalnie lepsza)

Tak na serio, oświetlenie może wiele zmienić i tyle, ale nie będę się kłócił, jeśli ktoś widzi różnicę niech widzi.
 
Tak na serio, oświetlenie może wiele zmienić i tyle, ale nie będę się kłócił, jeśli ktoś widzi różnicę niech widzi.
A jak skomentujesz nowy screen z Jankiem, gdzie Geralt ma włosy jak z reklamy szamponu. Na obrazku porównawczym fryzura wygląda inaczej, czytaj gorzej. Ja widzę rownież lepsze tekstury na twarzy uboże, uboża, u.... A cholera nigdy nie umiem odmieniać trudnych wyrazów :)

Ubożęcia? :p
z.
 
Last edited by a moderator:

Guest 3669645

Guest
Domyślam się że screeny przedstawiają pierwszą wizytę Gerwanta w wiosce, pierwsza rozmowa z babcią, dziećmi itd. Demko musiało być rozegrane całkiem inaczej ;>
 
Top Bottom