Serkowy FIX do postów

+
Preferuję raczej skalpel niż miotacz ognia, ale po usunięciu wszystkich ciastek oprócz identyfikacyjnych nastąpiła wyraźna zmiana. Na gorsze. Teraz mam forum w wersji angielskiej i brak możliwości wyboru języka. Fix dalej nie działa.
To zrób se formata :p
 
Zainstalowałem najnowszą wersję FF, co było znacznym poświęceniem z mojej strony. Teraz przy przechodzeniu do innego tematu pojawia się komunikat z prośbą o potwierdzenie tej czynności. Mam więc do wyboru działanie skryptu i męczenie się z wyskakującym nieustannie okienkiem albo brak twojego fixa. Wolałbym go zachować. Czy jesteś w stanie coś poradzić?
 
Last edited:
Zainstalowałem najnowszą wersję FF, co było znacznym poświęceniem z mojej strony. Teraz przy przechodzeniu do innego tematu pojawia się komunikat z prośbą o potwierdzenie tej czynności. Mam więc do wyboru działanie skryptu i męczenie się z wyskakującym nieustannie okienkiem albo brak twojego fixa. Wolałbym go zachować. Czy jesteś w stanie coś poradzić?
Jaki komunikat? o_O
 


Z samą wtyczką forum działa poprawnie, gryzie się z twoim fixem.
Wiem, że taki błąd już wcześniej występował, bo ludzie pisali o tym w temacie o forum. Nie wiem, czy też miało to związek z fixem czy dopiero teraz coś się tak ulepszyło.


ed
Bez zmian. Wszystkie problemy zaczęły się od dzisiejszych usprawnień forum. To nie jest wina mojego systemu. Pozostaje mieć nadzieję, że dalsze prace konserwacyjne poskutkują przywróceniem wcześniejszego stanu funkcjonowania.
Co ciekawe, dzieje się tak tylko przy otwieraniu w tym samym oknie. Przy otwieraniu w zakładkach nic się nie pojawia.
 
Last edited:


Z samą wtyczką forum działa poprawnie, gryzie się z twoim fixem.
Wiem, że taki błąd już wcześniej występował, bo ludzie pisali o tym w temacie o forum. Nie wiem, czy też miało to związek z fixem czy dopiero teraz coś się tak ulepszyło.
Ja mam najnowszego FF i jest ok. To coś u Ciebie raczej^^ Spróbuj zrestartować FF/wyłączyć proces Firefox.exe w task managerze/zrestartować kompa/przeczyść kompa CCleanerem. Jak nie pomoże to zrób formata. Format zawsze wyjściem z problemów xD

Idę spać, jak co, to odpiszę przed południem.
 
@serek
Stanowczo za mało masz Redpointów za tego fixa, to postanowiłem wbić ci acziwmenta.
Nie ma za co.
 
Last edited:
Kończę apdejt fixa, dolną belkę można będzie sobie ustawić w jednym z 5 miejsc.
Dodatkowe możliwości nie są złe, ale jak pisałem, od rozpoczęcia ostatnich prac nad forum twój fix u mnie nie chce poprawnie działać, więc musiałem z niego zrezygnować niestety.
Obecnie z włączonym mam trzy belki. Górną i dwie dolne.
 
Dodatkowe możliwości nie są złe, ale jak pisałem, od rozpoczęcia ostatnich prac nad forum twój fix u mnie nie chce poprawnie działać, więc musiałem z niego zrezygnować niestety.
A sprawdzałeś na innych przeglądarkach? Bo skoro tylko Ty masz taki problem, to MUSI coś być u Ciebie z tym xD
 
Ja wierzę, że to u mnie coś z tym, co nie zmienia faktu, że zaczęło się to dziać po ostatnich kombinacjach z forum. Do tego czasu nie było problemów. Przecież nie będę zmieniał przeglądarki specjalnie dla fixa, który choć bardzo przydatny, to jednak nie na tyle, bym dla niego zmieniał wieloletnie przyzwyczajenia. I tak już wrzuciłem najnowszą wersję, co w niczym nie pomogło, a tylko utrudniło mi życie.
Dzisiaj zauważyłem dodatkowo, że z włączonym fixem niektóre obrazki po kliknięciu otwierają się bezpośrednio na stronie w pełnej rozdzielczości, czyli to chyba z twojego skryptu, a inne, nawet z tego samego posta, otwierają nowe okno czyli po forumowemu. Tutaj przykładowo. Pierwszy jest po twojemu, a drugi po ichniemu. Dziwy nad dziwami.

edd
<facepalm>
Pierwszy obrazek, to zwykły obrazek, więc doubleclick wywoła pokazanie tego obrazka w jego rozmiarze, i tak, to jest z mojego fixa. A drugi obrazek to link z obrazkiem, więc dlatego otwiera się nowe okno^^
Co dwie głowy, to nie jedna.
 
Last edited:
Dzisiaj zauważyłem dodatkowo, że z włączonym fixem niektóre obrazki po kliknięciu otwierają się bezpośrednio na stronie w pełnej rozdzielczości, czyli to chyba z twojego skryptu, a inne, nawet z tego samego posta, otwierają nowe okno czyli po forumowemu.
<facepalm>
Pierwszy obrazek, to zwykły obrazek, więc doubleclick wywoła pokazanie tego obrazka w jego rozmiarze, i tak, to jest z mojego fixa. A drugi obrazek to link z obrazkiem, więc dlatego otwiera się nowe okno^^

Co do przeglądarki, to nie mówię, że masz zmienić. Chcę tylko wiedzieć, czy to tylko na jednej przeglądarce występuje, czy na kilku xD
 
Wygląda jakby na chromie działało. Podejrzewam, że musiałbym bardzo dogłębnie oczyścić system z firefoxa. Coś zostało i bruździ.
 
Znaczy się chodzi Co o to, jak zmienić jej położenie?

Klikasz lpm na belce, przytrzymujesz i przeciągasz kursor na jeden z pięciu dostępnych pasków, które się pokazały.

Dokładnie o to mi chodziło, ale na taki myk bym nie wpadł nigdy :).
 
Udało mi się prawdopodobnie rozwiązać problem z pojawiającymi się notorycznie monitami z potwierdzeniem chęci opuszczenia strony. Wychodzi na to, że gremlin uwił sobie gniazdo w panelu odpowiedzi. Z zaawansowanego edytora WYSIWYG przerzuciłem się na standardowy z dodatkowymi kontrolkami. Poskutkowało. I'm back.
 
Potrzebuję ze 3 randomowe PW, bo chyba fixowe szybkie powiadomienia nie działają za dobrze w ich przypadku :p
 
Top Bottom