Wiedźmin 3 - grafika

+
Jeszcze wyższa rozdzielczość




 
M$ im zabronił pokazywać pełnej krasy graficznej W3 na PC, to pokazali na PS4 :p

THIS IS AWESOME!

Ten w środku jest stary :D
 
@rafal12322 skąd te screenshoty w wysokiej rozdzielczości? Tylko te dwa sa czy jest więcej?


Prezentuje się świetnie, i napawa optymizmem bo skoro konsolowa wersja wygląda co tu dużo mówić świetnie to na PC może być tylko lepiej.
 
Nie wiem co wy widzicie lepszego w tych obrazkach, dla mnie to ten sam poziom, tylko oświetlenie inne (zachód słońca), wcześniej jak były małe obrazki nie było tego widać teraz jest to oczywiste.
 
Nie wiem co wy widzicie lepszego w tych obrazkach, dla mnie to ten sam poziom, tylko oświetlenie inne (zachód słońca), wcześniej jak były małe obrazki nie było tego widać teraz jest to oczywiste.

Kurde, w wiedźminie to oświetlenie nawet tekstury poprawia. Powinni tą technikę sprzedać za grube pieniądze
 
I szczegółowość apaszki Janka też.

Oglądając gameplay 35min po angielsku, zauważyłem prześwietny smaczek. Obejrzyjcie sobie od 9 minuty i patrzcie uważnie na miecz Geralta kiedy ukatrupi utopca :) (Jak było to sory)
 
Kurde, w wiedźminie to oświetlenie nawet tekstury poprawia. Powinni tą technikę sprzedać za grube pieniądze

Gdzie niby te lepsze tekstury?, bo jeśli porównujesz to ze zrzutami z gameplaya to nie ma sensu bo tam kompresja niszczy wszystko.
 
Top Bottom