Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

+
A potem Jaskier, patrząc w lustro i komicznie marszcząc czoło, mówi:
- Chyba będę musiał o tym ułożyć balladę...
 
A potem Jaskier, patrząc w lustro i komicznie marszcząc czoło, mówi:
- Chyba będę musiał o tym ułożyć balladę...

Zaraz potem wybucha dyskusja na forum, na linii Eustachy - Koreon, w której Eustachy dowodzi, że REDzi i Kopczyński robią z Jaskra głupiego klauna i idiotę, czemu Koreon zaprzecza.
 
Wracając jeszcze do dyskusji o stylu kurtek Cechu Wilka...
 
Wracając jeszcze do dyskusji o stylu kurtek Cechu Wilka...

Bardzo ładna kurtka milordzie. Jakby to powiedział klocuch "widać dużo napracowania". Też myślałem że zbroja wilka powinna wyglądać właśnie tak jak te z 1, albo tak jak ta z trailera i materiałów promocyjnych 2:

Nie patrzcie mu na twarz dobzi ludzie.
A pomysł z "levelowaniem" kurtek uważam za bardzo dobry. Zawsze było tak, że najfajniej wyglądające pancerze były najsłabsze i trzeba było je zmieniać, a to przynajmniej częściowo eliminuje problem.

Właśnie mi Fillippa Eilhart usiadła za oknem na poręczy balkonu ◕ω◕
 
@Koreon
Nie albo. Powinna łączyć raczej cechy zbrój z obu części - pierwszy etap mógłby być podobny do zbrój Geralta, Vesemira i wiedźminów z jedynki, trzeci do zbroi trailerowej dwójki, w ostatnim pojawiłaby się jakaś wilcza skóra.

Ale gdzie mi z tym szkaradztwem z trailerów i gameplaya trójki, na Melitele :(
 
Dla mnie to kurtka skórzana z elementami kolczugi, "składana" i musi mieć trochę futerka wilka gdzieś, na ramionach, na plechach albo jako kaptur głowa wilka.
 
Mnie wszelkie zwierzęce elementy na ubiorze kojarzą się z fantasy typu Conan. Nie róbcie z Geralta barbarzyńcy czy innego trapera. W dodatku głupio to wygląda. Geralt z głową wilka w charakterze hełmu? Nie ta bajka.
 
Mnie wszelkie zwierzęce elementy na ubiorze kojarzą się z fantasy typu Conan. Nie róbcie z Geralta barbarzyńcy czy innego trapera. W dodatku głupio to wygląda. Geralt z głową wilka w charakterze hełmu? Nie ta bajka.

Zależy co kto lubi i dla kogo co wygląda głupio. Dla mnie głupie jest przekręcanie słów. Napisałem, jako kaptura jak na tym arcie (drugi pancerz), a nie "hełmu". I nie, że to musi być akurat kaptur tylko, że to jeden z elementów które mogą się pojawić. Nie musi się to wszystkim podobać, tak samo jak obecna "główna" zbroja Geralta ale po co od razu krytykować w ten sposób i wymawiać od "głupich i Conanowych"?



Równie dobrze mogę napisać, że kolczuga kojarzy mi się z Wikingami. O jej, Geralt ma kolczugę na zbroi. Nie róbcie z Geralta wikinga! Przecież to głupio wygląda. Nie ta bajka. I kusza też. I petardy. I etc., etc.
 
Wracając jeszcze do dyskusji o stylu kurtek Cechu Wilka...

Fajnie wyszło.
Imo dwa pierwsze rynsztunki z mrocznego poziomu trudności dobrze ujęły coś, co można by określić mianem ubioru charakterystycznego dla wiedźminów szkoły wilka. Szczególnie, kiedy wspomaga się je modami.

Od niedawna miano ulubionego pancerza z gry przyjął właśnie Rynsztunek Świętokradcy (zastępując ten Wiarołomcy) z taką teksturą, jak poniżej. Wygląda jak coś, w co ubrał by się Geralt - łącząc prostotę ze skutecznością. I przy okazji jest też wystarczająco efektowny.

No i zdaje się, że wpisuje się też w twoją wizję. Postawił bym tak ubranego Białowłosego przy innych wiedźminach z waszymi reteksturami do W1.






@szincza, Takie duże fotki w większej ilości zamykaj w spoilerach żeby forum nie rozwalać.

- Hunt
 
Last edited by a moderator:
Fajnie wyszło.
Imo dwa pierwsze rynsztunki z mrocznego poziomu trudności dobrze ujęły coś, co można by określić mianem ubioru charakterystycznego dla wiedźminów szkoły wilka. Szczególnie, kiedy wspomaga się je modami.

Do niedawna miano ulubionego pancerza z gry przyjął właśnie Rynsztunek Świętokradcy z taką teksturą, jak poniżej. Wygląda jak coś, w co ubrał by się Geralt - łącząc prostotę ze skutecznością. I przy okazji jest też wystarczająco efektowny.
Co to za kurtka ? @szincza
A tak. Mod na lepszą texturę skóry ? Fajnie wygląda - black leather.
 
Last edited:
Fajnie wyszło.
Imo dwa pierwsze rynsztunki z mrocznego poziomu trudności dobrze ujęły coś, co można by określić mianem ubioru charakterystycznego dla wiedźminów szkoły wilka. Szczególnie, kiedy wspomaga się je modami.

Od niedawna miano ulubionego pancerza z gry przyjął właśnie Rynsztunek Świętokradcy (zastępując ten Wiarołomcy) z taką teksturą, jak poniżej. Wygląda jak coś, w co ubrał by się Geralt - łącząc prostotę ze skutecznością. I przy okazji jest też wystarczająco efektowny.

No i zdaje się, że wpisuje się też w twoją wizję. Postawił bym tak ubranego Białowłosego przy innych wiedźminach z waszymi reteksturami do W1.






@szincza, Takie duże fotki w większej ilości zamykaj w spoilerach żeby forum nie rozwalać.

- Hunt

Ojej, potwornie Gerwantowi musi być w tym gorąco na słońcu.
 
Nie odchudzili, ta sama morda od czasów SoD, poprzez poradnik, gameplay i EB. Ale włosy poprawili znacząco i czarną teksturę spod brody usunęli. Jestem teraz ciekaw, jak w nocy to wygląda.
 
Top Bottom