Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Powiem wam, że świetnie się słucha tego rosyjskiego gameplayu. Jak dla mnie to jest na ten moment najlepsza wersja językowa, wszyscy aktorzy spisali się bardzo dobrze, tylko Iwasik troszkę kuleje (bo ma zbyt przepity głos, wadę wymowy i nie umie śpiewać ;P), a Jaskier świetnie dopełniał wszystko swoim komentarzem :) Szkoda trochę, że u nas nikt o tym nie pomyślał (chociaż znając życie i to forum, to u nas skończyłoby się to jak zwykle na hejtowaniu Kopczyńskiego ;P).
 
Ogólnie - tak. Jako Jaskier - powiedzmy, że ok. Ale jako śpiewak - brrr

W sumie trochę szkoda, że REDania pokpiła dobór aktora w kontekście śpiewania.
Można by było skorzystać z faktu, że Jaskier jest jednak bardem i wprowadzić kilka fajnych, muzycznych przerywników. Vide Dragon Age i Leliana - tylko, że przy lepszej reżyserii i zasadności tego typu sceny oczywiście.
 
Ogólnie - tak. Jako Jaskier - powiedzmy, że ok. Ale jako śpiewak - brrr

Nie da się tak łatwo znaleźć aktora dubbingowego, który ma zagrać najlepszego barda w uniwersum Wiedźmina. Wystarczy, że genialnie oddaje charakter i temperament Jaskra imo, lepsze to niż miałby tylko genialnie śpiewać :D

@szincza Ja to bym się nie zadowolił tym, że Jaskier by dobrze śpiewał. gdyby nie umiał dobrze oddać charakter barda w dialogach :(
 
Last edited:
Kopczyński bardzo dobrze spisał się w roli Jaskra. Przede wszystkim świetnie oddał jego pajacowaty charakter. A jeżeli chodzi o śpiewanie to cóż, nie jest może jakimś wirtuozem jak król bardów, ale śpiewa poprawnie i nie fałszuje zbytnio:

 
Nie da się tak łatwo znaleźć aktora dubbingowego, który ma zagrać najlepszego barda w uniwersum Wiedźmina. Wystarczy, że genialnie oddaje charakter i temperament Jaskra imo, lepsze to niż miałby tylko genialnie śpiewać :D

@szincza Ja to bym się nie zadowolił tym, że Jaskier by dobrze śpiewał. gdyby nie umiał dobrze oddać charakter barda w dialogach :(

Przecież nigdzie nie mówiłem, że trzeba przedłożyć śpiewanie nad aktorstwo "mówione".
 
na początku gameplay-a, Geralt jedzie konno i wtedy jest ta "plamka" nad ogonem konia spowodowana ruchem konia. I ona wydaje mi się nienaturalna ;P @robert70r
Przejrzałem jeszcze raz początek gameplaya i żadnej plamki nie widzę, serio. Natomiast po kilkunastu sekundach poczułem się niezwykle niekomfortowo z powodu tego, że muszę się gapić w pełnym skupieniu na koński zad ;P

Edit: Pod dłuższej obserwacji stwierdzam wszem i wobec, iż Płotka to klacz.
 
Last edited:
@Pandozaur:
Dalsze obserwacje i wnioski - jeżeli tą tajemniczą "plamką" nazywasz refleks świetlny rzucany przez słońce, odbijający się u szczytu, eee... bruzdy pośladkowej, która dzieli koński zad na dwie części, to powiem szczerze, że nie ma w tym nic niezwykłego i nienaturalnego. Ale polecam jednak zmienić hobby ;P
 
Top Bottom