Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
Dziesięć lat, akcja dwójki rozpoczyna się w trakcie jedynki i część wydarzeń się pokrywa czasowo (choć rozgrywają się w innych miejscach. Hawke z rodziną ucieka z Lothering w 9:30 roku (początek dwójki), a rozwiązanie kręgu maginów ma miejsce w 9:40 roku (końcówka dwójki).

Oczywiście nie przez całe 10 lat śledziliśmy poczynania przyszłego czempiona Kirkwall, ale jednak cała fabuła trwała właśnie dekadę. Zresztą, sześć lat czy dziesięć, nikt ani nic nie zmieniło się ani trochę. Dlatego dziwią mnie zmiany jakie zaszły w bohaterach z dwójki w Inkwizycji, bo przerwa między wydarzenia z obu gier była krótsza.

PS. Nagość w Dragon Age 3 potwierdzona! Koniec z seksem w stylu Naizdupa tj. w ubraniach.


Choć modele postaci nadal są lekko odpychające...

Tu na przykład.
 
Faktycznie, tego i u mnie nie otwiera. Zaraz zgłoszę do zbadania / poprawy.

Zrobiłem mały research i wygląda na to, że ten problem pojawił się też u innych. Niestety na rozwiązanie kłopotu nie dane było mi się natknąć.
 
Zrobiłem mały research i wygląda na to, że ten problem pojawił się też u innych. Niestety na rozwiązanie kłopotu nie dane było mi się natknąć.

To forum miało zawsze problemy z wyświetlaniem zawartości spoilerów.
Dlatego używam widoku komputerowego w mobilnych przeglądarkach.
 
To forum miało zawsze problemy z wyświetlaniem zawartości spoilerów.
Dlatego używam widoku komputerowego w mobilnych przeglądarkach.

Rzecz w tym, że wcześniej działało bez zarzutu. Nie zauważyłem możliwości przełączenia się na widok komputerowy na tym forum. Chyba, że bezpośrednio w przeglądarce mam grzebać.
 
Rzecz w tym, że wcześniej działało bez zarzutu. Nie zauważyłem możliwości przełączenia się na widok komputerowy na tym forum. Chyba, że bezpośrednio w przeglądarce mam grzebać.

Dokładnie tak.
Do przeglądania tego forum korzystam z Opery Classic.
Ustawienia/Zaawansowane/User Agent/Desktop
 
Dokładnie tak.
Do przeglądania tego forum korzystam z Opery Classic.
Ustawienia/Zaawansowane/User Agent/Desktop

Opera na moim telefonie działa tragicznie. Ponoć da się to zrobić też na Chrome (kiedyś nawet korzystałem z tej opcji) ale teraz nijak nie mogę tej funkcji znaleźć i odpalić. Przynajmniej jeśli chodzi o forum.
 
Opera na moim telefonie działa tragicznie. Ponoć da się to zrobić też na Chrome (kiedyś nawet korzystałem z tej opcji) ale teraz nijak nie mogę tej funkcji znaleźć i odpalić. Przynajmniej jeśli chodzi o forum.

W mobilnych Chrome, Firefoxie czy androidowej przeglądarce natywnej naciska się klawisz menu (w S3 klawisz z lewej strony) i wyskakują ustawienia.
Zaznaczamy widok/wersja komputerowa

Jeśli chodzi o Operę mobilną to tylko Opera Classic (nie sama Opera, która jest tragiczna).
 
W mobilnych Chrome, Firefoxie czy androidowej przeglądarce natywnej naciska się klawisz menu (w S3 klawisz z lewej strony) i wyskakują ustawienia.
Zaznaczamy widok/wersja komputerowa

Jeśli chodzi o Operę mobilną to tylko Opera Classic (nie sama Opera, która jest tragiczna).

A co z iOS'em ? :p

Faktycznie, tego i u mnie nie otwiera. Zaraz zgłoszę do zbadania / poprawy.
Jakieś wieści?
 
Last edited:
Jakieś wieści?
No takie, że zgłosiłem :p Jeśli to jest bardzo ważne, to mogę poprosić admina, żeby przyjrzał się temu w pierwszej kolejności, aczkolwiek moim (prywatnym) zdaniem, są jednak ważniejsze funkcjonalności do poprawki / dodania.
 
No takie, że zgłosiłem :p Jeśli to jest bardzo ważne, to mogę poprosić admina, żeby przyjrzał się temu w pierwszej kolejności, aczkolwiek moim (prywatnym) zdaniem, są jednak ważniejsze funkcjonalności do poprawki / dodania.
Pewnie, że są.
Nie kłopocz się. :) Jakby kiedyś tam coś było wiadomo to będę wdzięczny za info.
 
Jasna sprawa.
Tak dla jasności sprawdziłem to na PCecie na Google Chrome przy użyciu emulacji.

Wywala błąd:
Code:
Uncaught TypeError: Cannot read property 'childNodes' of undefined
który przekierowuje do funkcji:
Code:
function spoiler(obj)
{
	var node = obj.parentNode.parentNode.childNodes[3].childNodes[1]; //tu jest error
	
	// For Mobile
	if(node.className != 'spoil') node = obj.parentNode.parentNode.parentNode.childNodes[3].childNodes[1];
	
	if(node.style.display == 'none') 
	{
		node.style.display = 'block';
		obj.value = 'Hide Spoiler';
	}
	else 
	{
		node.style.display = 'none';
		obj.value = 'Show Spoiler';
	}
}
Prawdopodobnie funkcja nie widzi elementów DOM, bo ich zwyczajnie nie ma. Skrypt z funkcją jest wywoływany przed załadowaniem się strony, a powinien dopiero po załadowaniu.
 
Pole sygnaturki zostało zmniejszone do 120px, gdyż niektórzy mocno nadużywali braku ograniczenia jej wielkości :)
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom