Wiedźmin 3 - muzyka

+

Wiedźmin 3 - muzyka


  • Total voters
    570

Guest 3669645

Guest
Swoją drogą - nieumieszczenie Percivala w grze, której oprawa muzyczna jest tworzona przez Percivala, jest aż dziwne.
Tak naprawdę brak Percivala Shittenbacha to odwrócenie uwagi od braku Dainty Bieberveldta... Bo mimo iż niziołki są, to postaci tej jeszcze nie potwierdzono, jest na razie tylko Dudu :p

A. To temat o muzyce. Żeście mnie zmylili tą gadaniną o postaciach :p Już nie offtopuję.
 
Last edited by a moderator:
Masz rację, każdy tam swoje odczuwa. A czy to bardzo czy tak sobie to bez znaczenia. Nie mnie to oceniać. Szanuję to i super że ktoś stara się coś wywrzeć na osobach które tworzą grę. Lecz czy oby przypadkiem nie jest za późno ?

Na pewno osoby które znają Sagę odnajdą wiele ciekawostek dla siebie. Oj mam nadzieję że z czasem mi podejdzie i też skończę do premiery:)

Uwierz mi, trąbienie o gnomach trwa już bardzo długo.
 
Może chociaż w miejskiej orkiestrze dętej będzie jakiś gnom przygrywał na okarynie. Nadzieja umiera ostatnia.
Kolejny heretyk. Z mokrych liści się prawdopodobnie lęgną.

Wszyscy to wiedzą, nie ma heretyków i heretykowych, jest tylko siano i liście...
 
Nagraliśmy ten utwór z grupa "Wolny Wiatr" dla konkursu. Obniżenie tonu, prawdopodobnie źle wpływa na dźwięk.


Świetne. Ogień. Sława.

Jest znana nuta, fajny pomruk gitary elektrycznej, kilka uderzeń zwykłej, klasycznej, jest kobiecy śpiew, miód dla mych uszu.

CHCE TO W GRZE! CHOCIAŻ W MENU GŁÓWNYM!
 

Guest 3669645

Guest
Jest znana nuta, fajny pomruk gitary elektrycznej, kilka uderzeń zwykłej, klasycznej, jest kobiecy śpiew, miód dla mych uszu.
Ano... Ech, żeby chociaż w paru kawałkach z W3 wykorzystano te instrumenty. Tak naprawdę to czekamy, czekamy na jakiś fajny kawałek muzyki ilustracyjnej w stylu jedynki i nie możemy się doczekać.

Same Percivalowe kawałki pod materiały promocyjne i pod cut-scenki. Meh. Chciałbym posłuchać czegoś dłuższego pod lokację, niby dostaliśmy Fields of Ard Skellig i Merchants of Novigrad, ale mnie to nie wystarcza :p

Mają już ponad 170 utworów, niechże zarzucą czymś porządnym BEZ Percivala :(
 
Last edited by a moderator:
Top Bottom