Wiedźmin 3 - grafika

+
A pamiętacie jak Bioware mówiło - Tak, piękny otwarty świat. Jak się skończyło to wszyscy widzimy - świat zamknięty choć mapki większe ale dalej struktura bardzo ciasna

Ja pamiętam jak mówili, że to nie będzie otwarty świat tylko zbiór ogromnych, quasi-otwartych lokacji ;) A porównywanie Wiedźmina i Dragon Age nie ma większego sensu, bo choć oba tytuły są grami cRPG w klimatach fantasy to jednak stawiają nacisk na zupełnie inne aspekty. Różnica jest w stylu rozgrywki, relacjach z bohaterami, konstrukcji świata i podejściu do opowiadanej historii. Obie gry mogą być świetne, ale trafią do różnych grup odbiorców.
 
Ktoś kto zrobił oświetlnie w ac powinien dostać oscara albo nobla

(nie obchodzi mnie że nie jest dynamiczne a gra zabugowana, wygląda obłędnie)

Czy ta gra na żywo też tak wygląda?, bo jeśli tak to wygląda niesamowicie, po prostu cudo.
 

Guest 2686910

Guest
Ano są. I są śliczne.
Tym co nie jest, jest fakt, że gra w ruchu już tak świetnie nie wygląda (pop-in, zbugowany na PC LOD) i fakt, że działa jak kupa.
Ale screeny niesamowite.
 
Heh, pamiętam te napisy, rozległy otwarty świat :p I te zapewnienia jak to wszędzie można dojść podczas pokazu gry, w zamku La Valett, albo jaki to las obok Flotsam jest wielki.. ;)

Nie wiem dlaczego tego nie zmienili, na wersji "Biedronkowej" przecież jest dalej "Rozległy otwarty świat", a logo CDP RED zmienili, mogli już przestać oszukiwać klientów, bo nie wiem co napiszą w takim razie na pudełku do W3. :p
 
Nie wiem dlaczego tego nie zmienili, na wersji "Biedronkowej" przecież jest dalej "Rozległy otwarty świat", a logo CDP RED zmienili, mogli już przestać oszukiwać klientów, bo nie wiem co napiszą w takim razie na pudełku do W3. :p
Dopisza, ze tym razem serio :p
 
Chyba już najwyższa pora zakończyć offtop na temat otwartości świata w Wiedźminach i wrócić do dyskusji o grafice.
 



W pierwszej chwili myślałem że to są zdjęcia - gta v
 
No Wow. Dopiero po chwili dotarło do mnie, że to nie zdjęcia. Aż się zastanawiam czy to aby nie bullshociki jakieś.
Co dopiero jak to musi wyglądać w 4K :)
 
Top Bottom