Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Po pierwsze, istnieje już temat o cenie Wiedźmina 3, a znajduje się tutaj. Jeśli więc ktokolwiek czuje potrzebę wyżalenia się, niech to zrobi tam tak jak wiele innych osób piszących o tym jak to CD Projekt RED a. k. a. Zdrajca Narodu Polskiego ich oszukał. Po drugie, Steam nie jest polskim sklepem i pomijając specyficzną sytuację z Rosją, ceny ma takie same dla wszystkich co często bywa niekorzystne, bo gra kosztująca w USA 60 dolarów, w Europie kosztuje 60 euro. Wydawcy ani tym bardziej twórcy gier nie mają na to wpływu. Jeśli ktoś chce kupić Wiedźmina 3 w polskiej cenie to niech kupuje w polskim sklepie, np. podanym przez SMikiego CDP (jakby nie patrzeć, wydawcy tej gry w naszym kraju). Wiedźmin 3 kosztuje tam 129 zł.

Bulwersy proszę zachować dla siebie i zakończyć offtop.
 
@SMiki55

OMG, ale nie zrozumiałeś, że chodzi mi o cenę na steamie ?

@UP

Serio wydawca nie ma nic do ceny produktu swojego na steamie, proszę cię xD

Dobra koniec tej dyskusji.
 
Producent danej gry ustala cenę a Valve do tego dolicza procent jaki im się należy.

No i doliczyli - swoje 50% ;P

Po prostu olej tego steama, kup grę bezpośrednio od producenta w pudełkowej wersji, dostaniesz przy okazji steelbooka i trochę fajnego gadżetowego stuffu i jeszcze do tego cyfrową kopię na gogu, wyjdziesz na tym znacznie lepiej i za znacznie mniejsze pieniądze. A przynajmniej nie będziesz zarzucał nam frajerstwa, że wszystko dajemy sobie wciskać ;P
 
No i doliczyli - swoje 50% ;P

Po prostu olej tego steama, kup grę bezpośrednio od producenta w pudełkowej wersji, dostaniesz przy okazji steelbooka i trochę fajnego gadżetowego stuffu i jeszcze do tego cyfrową kopię na gogu, wyjdziesz na tym znacznie lepiej i za znacznie mniejsze pieniądze. A przynajmniej nie będziesz zarzucał nam frajerstwa, że wszystko dajemy sobie wciskać ;P

Nie galopowałbym tak, nikt o darmowej kopii na GOGu nie wspominał.

- - - Aktualizacja - - -

@whitewarrior
Target tej gry to gracze z całego świata, z Polski także. Szczególnie że są oni pewnym rynkiem.

Ale i u nas jest bardzo duży stopień piractwa. I choć może przy Wiedźminie jest on znacznie niższy, to i tak pewnie sporo osób zamiast kupić, będzie piracić.

E: A więc tak działa aktualizacja :wat:
 
Nie galopowałbym tak, nikt o darmowej kopii na GOGu nie wspominał.

Przy W1 i W2 też nie, a jakoś po paru miesiącach dostaliśmy je w bonusie. Oczywiście to tylko moje przypuszczenie, bo faktycznie nikt czegoś takiego oficjalnie nie potwierdził, ale myślę, że z W3 będzie podobnie (bo czemu miałoby być inaczej?) ;P

- - - Aktualizacja - - -

E: A więc tak działa aktualizacja :wat:

Czyli jak? Trza zrobić posta pod postem? ;P

Edit: O, faktycznie :wat:



Wysłano z komputera Pentagonu
 
Last edited:
Nie galopowałbym tak, nikt o darmowej kopii na GOGu nie wspominał.

- - - Aktualizacja - - -



Ale i u nas jest bardzo duży stopień piractwa. I choć może przy Wiedźminie jest on znacznie niższy, to i tak pewnie sporo osób zamiast kupić, będzie piracić.

E: A więc tak działa aktualizacja :wat:

Wątpię aby był niższy. Proporcjonalnie pewnie jest tak jak przy innych "hitach".
 
@Hostile magia nie? :p A co do GOGa, to chyba ani W1 ani W2 w dniu premiery nie były tam dostępne, choć przy W2 mogę się mylić.
Już się nie walnie posta pod postem, moderatorzy niedługo pójdą z torbami ;P

Z tego, co widzę, to W1 na GOGu zarejestrowałem w styczniu 2012, a W2 w maju 2012, więc z pewnością nie były dostępne w dniu premiery.
 
Jeżeli na TGA 2014 REDzi pokażą nowy trailer, to za lekko ponad tydzień powinniśmy dostać teaser.
Mam nadzieję, że moje przypuszczenia się potwierdzą.
 
Top Bottom