Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
Co? Gdzie?

---------- Zaktualizowano 21:31 ----------

O w mordę

---------- Zaktualizowano 21:31 ----------

O w mordę

---------- Zaktualizowano 21:32 ----------

Aaaaaaaaaaaa

---------- Zaktualizowano 21:32 ----------

Horrific.
 
Wybaczcie moją ignorancję, ale czy jest jakiś konkretny przycisk do tej Aktualizacji, czy to jaoś inaczej się robi?
Chyba, że jak zawsze - pacze i nie widzę... :) O i moja sygnaturka się załapała w całości.
 
Wybaczcie moją ignorancję, ale czy jest jakiś konkretny przycisk do tej Aktualizacji, czy to jaoś inaczej się robi?
Chyba, że jak zawsze - pacze i nie widzę... :) O i moja sygnaturka się załapała w całości.

Nie ma, na pałę wali się posta pod postem i się sama robi ::) Na pohybel trollom! :2guns:
 
Miałam napisać o tych spoilerach, jednak Kolega @szincza mnie uprzedził. Sprawdzałam u siebie na BoatBrowser Mini oraz UC Browser HD. Większości spoilerów niestety już nie otwiera, co (powtórzę się) praktycznie uniemożliwia ogarnięcie wielu tematów.
Co do wersji mobilnej mam jeszcze pytanie - wcześniej po zalogowaniu miało się do wyboru buttony. Ten z minusem na przykład - naciśnięcie go rozwijało małe, nazwijmy to menu, gdzie można było wejść na profil, sprawdzić co nowego na forum zostało napisane i takie tam ficzery. Obecnie jest tylko sub "forums", którego naciśnięcie przenosi na stronę główną, gdzie trzeba wybrać forum (Wiedźmin, Cyberpunkt, itd.). Druga sprawa - powiadomienia o PW. Do mnie przychodzi mailem, loguję się na forum i nie widzę działającego wcześniej powiadomienia o prywatnej wiadomości ( czy;i tej jedynki na górze strony, która przenosiła od razu do wiadomości). Nie mogę jej też przeczytać bez kombinowania ( a muszę, żeby dostać się na profil).
Czy w/w przeze mnie rzeczy są następstwem efektu gwiazdki, której też nie mam? o_o
Chcę od razu zaznaczyć, iż wcześniej forum śmigało mi bez zarzutu.
Czy nawigacja w wersji mobilnej uległa zmianie i nie potrafię się obsłużyć czy ktoś może ma podobnie? ;)
 
Last edited:
Sprawdzałem na swoim badafonie Samsungu Wave 3 z Dolphinem, który nawiasem mówiąc, najlepszą przeglądarką nie jest: spojlery raz się otwierają, a raz nie. Teraz akurat mają fazę na nieotwieranie się.
 
Nie wiem, komu tak podpadłam, iż wyłączono mi tutaj możliwość pisania... :p

Atak na poważnie piszę, póki mogę. Ani szybka odpowiedź, ani zaawansowana, ani PM. Nic nie zadziałało. Niefajnie.


Jak na wyżej załączonych obrazkach widać, poznikały mi na długą chwilę wszystkie pola tekstowe. Jakieś prace na serwerze w godzinach szczytu?
:whatthe:
 

Attachments

  • 1.JPG
    1.JPG
    70 KB · Views: 34
  • 2.JPG
    2.JPG
    59.8 KB · Views: 33
  • 3.JPG
    3.JPG
    56.8 KB · Views: 32
@robert70r, aktualizacja działa po prostu tak, że pisząc posta pod postem w ciągu 12 godzin to automatycznie je scala dodając informację o czasie aktualizacji. Przy większej przerwie post zostaje dodany jako całkiem nowy.
 
Nie wiem, komu tak podpadłam, iż wyłączono mi tutaj możliwość pisania... :p

Atak na poważnie piszę, póki mogę. Ani szybka odpowiedź, ani zaawansowana, ani PM. Nic nie zadziałało. Niefajnie.


Jak na wyżej załączonych obrazkach widać, poznikały mi na długą chwilę wszystkie pola tekstowe. Jakieś prace na serwerze w godzinach szczytu?
:whatthe:


Już naprawione wszystko?
 
Ja już kurna nie mogę... Zaraz rzucę się pod pociąg...

Przestał mi działać fix w tematach forumowych. Sprawdziłem sobie, co mi wypluje Firebug tym razem:
Code:
TypeError: $ is not a function

var showSpoilerText = $('#showSpoiler').val();

Błąd jest tutaj (ten sam plik, co w ostatnio opisanym błędzie):
Code:
$(document).ready(function(){ // TUTAJ KURKA JEGO MAĆ
	
	var showSpoilerText = $('#showSpoiler').val(); // I TUTAJ KURKA JEGO MAĆ
	
	$('.spoilerButton').val(showSpoilerText); // I TUTAJ KURKA JEGO MAĆ
});

EDIT:
Twórcy forum zapomnieli, że w wątkach forumowych nie działa wywołanie funkcji z biblioteki jQuery przez użycie $. Trzeba $ zamienić na domyślne jQuery, lub na działające tutaj $j. A jak chcę użyć $, to niech użyją metod zapobiegającym konfliktom^^ Np.:
Code:
jQuery.noConflict();
(function( $ ) {
 ...
})(jQuery);

Użycie $ działa np. na głównej stronie/w spisach tematów, ale znowu tam nie działa użycie $j.

Nie wiem, po jaki kij tak sobie życie utrudniać :p Skoro w jednym miejscu było trzeba "oddelegować" $ do obsługi innej biblioteki i zmienić alias jQuery na $j, to nie lepiej było wszędzie zostawić ten alias $j? Było łatwiej, a tak to łatwiej, ale się pogubić :p
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom