Wiedźmin 3 - muzyka

+

Wiedźmin 3 - muzyka


  • Total voters
    570
Można to jakoś pobrać?

Teoretycznie nie, ale...
Jeśli korzystasz z Chrome'a wbijasz tutaj, pobierasz wtyczkę "SoundCloud Downloader Free" i tyle.
Na stronie powinna pojawić się ikona z opcją download.
Testowane na sobie. Działa.

Eee... To chyba nie jest nielegalne, wtyczka oficjalna, także tego...
 
Last edited:
Teoretycznie nie, ale...
Jeśli korzystasz z Chrome'a wbijasz tutaj, pobierasz wtyczkę "SoundCloud Downloader Free" i tyle.
Na stronie powinna pojawić się ikona z opcją download.
Testowane na sobie. Działa.

Eee... To chyba nie jest nielegalne, wtyczka oficjalna, także tego...

Odczytaj sms'a na PW ;D
 

Guest 3669645

Guest
@fanktoy A jeśli korzystasz z Firefoksa, używasz wtyczki DownloadHelper (idealna do błyskawicznego ściągania filmów i muzyki, polecam). Odpalasz muzę / film na stronie i od razu aktywuje się ikona z możliwością pobrania w kilku opcjach jakościowych.

@sneky Została wrzucona do folderu z Wiedźmina 3 :(
 
Last edited by a moderator:
Tak w ogóle skąd pewność że ta nuta jest z Wiedźmina 3? Być może została ona stworzona po godzinach i nie ma nic wspólnego z W3? :p
 

Guest 3669645

Guest
Hm. Nie brzmi to jak utwór ilustracyjny pod eksplorację. Kawałek fajny, ale nadal czekam na coś jeszcze spokojniejszego i bez takiej ilości wokalu :p
 
Trudno tu mówić o skomponowaniu utworu, gdyż jest to stara pieśń szkocka. Nazwijmy to interpretacją.
I jeśli ktoś lubi podobne klimaty, to mogę polecić Loreene McKennitt.
 
Last edited:
Odczytaj sms'a na PW

Sprawdziłem pocztę, odpisałem.
Jeśli mimo wszystko nie chce działać spróbuj tak, jak zasugerował Adventus, Firefox plus download helper.
Jak jeszcze wysługiwałem się lisem ta wtyczka zasysała pliki z wszelkich możliwych serwisów.

Ja w nim słyszę nieco melodii z pierwszego Wieśka z aktu rozgrywającego się w Odmętach (zwłaszcza 0:44-0:55 jak żywcem wyjęte).
Fajny kawałek .

Potwierdzam, można wychwycić (bodaj dwa razy) zapożyczenie z W1
 

Guest 3669645

Guest
Aha. Czyli to już druga "przeróbka" na potrzeby Skellige. Już czuję w kościach że wyspy będą miały naprawdę magiczną ścieżkę muzyczną.
 

Guest 3669645

Guest
O tak, ten kawałek bitewny z Ard Skellig mogliby REDzi w końcu udostępnić (w obu wersjach, walka z ludźmi i walka z potworami). No i słychać jak fajnie i płynnie jeden utwór przechodzi w drugi.
 
O tak, ten kawałek bitewny z Ard Skellig mogliby REDzi w końcu udostępnić (w obu wersjach, walka z ludźmi i walka z potworami). No i słychać jak fajnie i płynnie jeden utwór przechodzi w drugi.

A po co? Niech pokazuja jak najmniej, gracze nie moga zobaczyc i uslyszec wiekszosci rzeczy przed premiera.
 
Wgl. to chciałbym zobaczyć te 2 stare dema (jeden ze Skellige i Leszym, drugi z questem o synu Jarla) na nowym silniku. I ten las (na wycieku którego nie było) i ta muzyka. Redzi kiedy?
 
Wgl. to chciałbym zobaczyć te 2 stare dema (jeden ze Skellige i Leszym, drugi z questem o synu Jarla) na nowym silniku. I ten las (na wycieku którego nie było) i ta muzyka. Redzi kiedy?

Tyle że to było jedno demo, a nie dwa. Wątpie że go pokażą, bo następne demo będą przygotowywać pod hands on dla dziennikarzy więc będzie pewnie coś nowego z racji tego że większość z nich już to stare demo z leszym widziało na zamkniętych pokazach. Też bym chciał zobaczyć, gdyż demo z leszym wydawało się ciekawsze od tego z wiedźmami. :)
 
Tyle że to było jedno demo, a nie dwa. Wątpie że go pokażą, bo następne demo będą przygotowywać pod hands on dla dziennikarzy więc będzie pewnie coś nowego z racji tego że większość z nich już to stare demo z leszym widziało na zamkniętych pokazach. Też bym chciał zobaczyć, gdyż demo z leszym wydawało się ciekawsze od tego z wiedźmami. :)

Były dwa ;).
 
@fanktoy, jeśli mówisz o ratowaniu Hjalmara i wiosce Dalvik nękanej przez Leszego to wydaje mi się że to było na jednym materiale (obie lokacje znajdują się na Wyspach). Drugie demo, to z Novigradem, polowaniem na gryfa i Wiedźmami już widzieliśmy.
 
Top Bottom